Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Aybaşı Düzensizliği Nedir Tedavi Yöntemleri Nelerdir

Aybaşı Düzensizliği Nedir Tedavi Yöntemleri Nelerdir

adet

 

Aybaşı kanaması normal şartlarda 2-7 gün arası sürmektedir. Ve normal olarak 28 günde bir görülmektedir. Fakat bazı durumlarda 28 günden önce yada sonra kanama olabilmektedir. Bunların nedeni ise asabi krizler, hormon dengesizliği veya bünye zayıflığı olabilmektedir. Bu düzensizliğin bir çok hastalığın tedavisi olabildiği gibi aybaşı düzensiz kanamalarında tedavisi mümkündür. Doğal tedavi yönt5emine bakacak olursak bunun için bize gerekli olan malzemeler çörekotu ve baldır.
Hazırlanışı:3 öğün (sabaha ,öğle, akşam) olmak üzere2 kahve kaşığı çörek otu ile birlikte 3 kahve kaşığı süzme bal karıştırılıp yenir. Aybaşı kanamalarının sağlam kadınlarda 7-77 gram arasında değişmektedir. Ortalama miktar ise 540 gram olarak görülmektedir. Aybaşı kanamasınını yukarıda belirtmiş olduğumuz değerlerden az olması ise ruhsal ve problemler ve kansızlıkla ilgilidir.
Bununla ilgili tedavi yöntemine bakacak olursak şunları söyşeyebiliriz.
Tedavisi için gerekli olan malzemeler: incir Yaprağı ve su :Az önce söyemiş olduğumuz kan değerlerinden yüksek olması az olması: gebelik, kansızlık, trioid veya karaciğer hastalılarıda akla gelebilmektedir. Bunun için 4 su bardağı suya 4 adet t6aze incir yaprağı konulur.15 dakika kaynatılır. Sonra süzülür ve bu karışım günde 3 defa sağ öğle akşam olmak üzere içilir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*