Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Çay Ağacı Yağı

Çay Ağacı Yağı

Gökçek Çay Ağacı Yağı

Melaleuca Alternifolia
Çay Ağacı Yağı
Tea Tree Oil

Net : 20 ml.

İçerik : Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağı, çay ağacı bitkisinin (Melaleuca alternifolia) yapraklarından elde edilmektedir.

İlaç Değil Bitkisel Takviye Ürünüdür.
Kozmetik Ürün Değildir.

Müşteri Temsilciliği : 0212 621 21 65 Ürünlerin içeriği ve kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Çay ağacı yağı oral yoldan kullanılmaz. Genellikle diğer yağların içerisinde seyreltilerek ya da seyreltilmeden de kullanılabilir. Kullanım şekli topikal (cilt üzerine) ya da inhalasyon yolu ile (soluyarak) olabilir.

Eğer Çay ağacı yağını inhalasyon yolu ile (soluyarak) kullanacaksanız, bir miktar kaynar suya 2-3 damla damlatmanız ve sudan çıkan buharı derin solumanız önerilir.
Çay ağacı yağı buharının direk gözle temas etmesinden kaçınınız.

Ancak Çay ağacı yağını topikal (cilt üzerine) olarak kullanacaksanız, bu yağı %5-20 konsantrasyonunda olacak şekilde herhangi bir taşıyıcı yağın içerisine katıp seyrelterek, kullanmanız önerilir. Elde ettiğiniz yağı rahatsızlığın olduğu bölgenin üzerine birkaç damla damlatarak hafif masajla yedirmeniz tavsiye edilir.

UYARILAR
Aşırı dozlardan kaçınılmalıdır.
Uçucu yağlardan yararlanma düzeyi kullanım biçimine bağlı olarak değişebilir.
Yarar düzeyini artırmak için abartılı kullanım, yarardan çok zarar da verebilir.
Bu nedenle uçucu yağların kullanımında belli ilkelere uymak gerekmektedir.
Uçucu yağlar uygulama sırasında gözle temas ettirilmemelidir.
Uçucu yağlar ilaç değildir. Doktorunuzun reçete ile yazdığı ilaçların yerine geçmez.
Sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Muhafaza Şartları (Preservation Conditions) :
TR- Serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
EN- Cool, dry place keep out of the reach of children.

Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)

TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex

Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.

İbrahim Gökçek ürünleri ilaç değil takviye edici bitkisel ürünlerdir.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.
Her zaman söylediğimiz gibi kullanıcılarımız referansımızdır.
gokcekiksir.com olarak sağlıklı günler dileriz.

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.

Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir
İlaç Değil Bitkisel Takviye Ürünüdür.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

34 Yorumlar

 1. Çay ağacı yağı gözü yakar, fakat sulandırılarak sürülebilir, toplam maliyet 295 tl

 2. Hocam ilk olarak yazdığınız ilaçların tamamını sitenizden bulamadım. (toplam maliyeti hesaplayacaktım)…Malum geçim şartları zor,asgari ücretle çalışan birisi olarak bu ilaçların tamamını almakta zorlanıyorum.Ayrıca blefarit rahatsızlığında çay ağacı yağının çok olumlu etkileri oldu.Zeytinyağı ile seyrelterek göz çevreme sürdüğümde, göz çevremdeki kabuklar temizlendi ve çıkmıyor artık.Ama tedavi süreci uzun olduğundan bu şekilde devam ediorum.Size sormuş olduğum soru GÖZ İÇİNE ÇAY AĞACI YAĞININ NE GİBİ ZARARLARI OLUR?
  Şimdiden teşekkürler…

 3. Evet tedavi ederiz problem yok, sizin Yaban Mersini Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Damar Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. Hocam merhaba,Ben yaklaşık 10 yıldır blefarit hastasıyım…Şimdiye kadar gittiğim doktorun hesabı yok.Belki gözlerime 20 litre damla damlatmışımdır…Araştırdığımda yurt içi ve yurt dışında en etkin tedavi yönteminde çay ağacı yağını kullandıkları bilgisine ulaştım.Göz çevreme pamuklu çubuklar ile sürdüğümde etkisini net olarak fark etmeye başladım.Bu gün 4. gün ve kabuk kabuk intihaplar göz çevremden çıkıyor.Ancak benim merak ettiğim konu gözümün içinde kızarıklığı nasıl geçirebilirim? Bir de bu çay ağacı yağı göze kaçarsa ne gibi yan etkileri olur? Neden gözlere direk uygulanmaz?

 5. MUSTAFA BEY sizin ENGİNAR Forte, GİNKGO Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KULAK Çayı ve SİNİR Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. hocam selamlar ben hollandada yasiyorum benim kulagimin icinde hava basinci var ve beni cok rahatsiz edioyor’bu basinc bende yer yer denge kaybi yaratiyor.turkiyede doktora gittim ama benim kulagimda bisey olamdigini solediler ve baan bir kac ilac yazdilar bunlari kullandim ama pek bi faydasini gormedim ve hala kulagimda basinc var,denge kaybida yapiyor.sizin videolarinizi izledim internetten ev bu (cay agaci yagi) diye biseyden bahsetmissiniz ben bu yagi kullanabilirmiyim?? siz bunu kullannan hastaalrda faydeli oldugunu saylediniz bende bunu kullanmak istiyorum ama hocam hollanda da bunu nasil temin edebilirim ve bunu nasil kullanicam….

  lutfen yardimci olun hocam tesekkur edyorum simdiden…

 7. merhaba ibrahim bey ben ümit bulmuş 5 yıldır tırnak mantarı diye bir hastalık ile uğraşıyorum ellerim ve ayak tırnaklarımda var ege üniversitesinde kültür örnekleri aldılar mantar çıkmadı artı yoruldum ve utanıyorum. bu tırnak sedefi olabilirmi fotoğrafını atabilsem keşke size

 8. MERHABA SULTAN HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE KOLEREX FORTE MANTAR ÇAYI ENFEKSIYON ÇAYI KULLANINIZ DETYALI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65/66 ULAŞINIZ

 9. sultan güneş

  merhaba benim kulak mantarı sorunum var ne kullanmam ve ne şekilde kullanmam lazım

 10. MERHABA PINAR HANIM
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERAJEL SİNİRLİOT FORTE KORDİSEP FORTE MANTAR ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 UALAŞABILIRSINIZ

 11. Merhaba,

  Benim sorunum karnın alt bölgesinde ara ara olan ağrı ve sık idrara çıkma isteği yaşıyorum.Gün içinde bu durum yaşanıyor,gece bir sıkımtım olmuyor.
  Birçok doktora gittim,böbrek taşı sandılar,yokmus.Sistoskopi oldum intertistiyel sistit mi acaba diye o da cıkmadı.Ağrı için nöropatik dendi bir süre ilaçlarla geçti fakat yine ara ara oluyor fakat sürekli idrar varmış hissi devam ediyor.idrar yaparken bir sıkıntım da yok.Bu konuda ne kullanırsam bana faydası olur,aynı zamanda geçmişte gastrit sorunu da yaşadım.onu da nüksetmeyecek şekilde bilgi verebilirseniz sevinirim.
  Tesekkürler

 12. MERHABA KIYMET HANIM

  Gökçek İksir
  Aloevera Jel
  Ginkgo Forte
  Kordisep Forte
  Alıç Karışımlı Bitki Çayı
  Sinirli Ot Karışımlı Bitki Çayı
  Çay Ağacı Yağı
  KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 13. benim sorunum kulak çınlaması doktora gittim betaser verdim uzun süre kulandım fakat hiç bir faydasını bulamadım.şu anda tebokan kulanıyorum 8 haftayı tamamlıyorum fakat onun da etkisi fazla olmadı.çok rahatsız edici bir şey.kulak çayı kulansam iyi gelirmi acaba.bana cevap yazarsanız çok sevinirim çok zor durumdayım.teşekürler

 14. MERHABA MELİSAA HANIM
  ÇAY AĞACI YAĞI SAF OLARAK VAR KARIŞIM DEĞİLDİR DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 15. Selamlar herkese ben çay ağacı çayı arıyordum yağı karşıma çıktı. Acaba yanlışmı biliyorum çay ağacı çayı yok mu ? Varsa nelere faydası var bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. İyi günler

 16. MERHABA SEDAT BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALAOEVRAJEL GINKGO FORTE KORDİSEP FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI ÇAY AĞACI YAĞI 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 17. sevgiler hocam.
  yaklaşık olarak bundan 15 gün önce aracımla seyahat halindeyken tıpkı bir lastik patlama sesi gibi bir ses oluştu kulagımda.ve oan inanki cok dehşete düştüm.ve sonra yavaşladım şaşkınlıgım içinde cok cok uzaklardaki sesleri duymaya başladım buda rahatsızlık verdi korkuyla birlikte.
  bunun üzerine 15 dakika sonra kulagım tıkandı ve iltihap oluştu ogece?
  birgün sonra hastaneye gittim 500 miligramlık antibiyotik ve agrı kesici verdiler durumu anlattıgım halde?
  5 gün önce o haplar bitti ama iltihap hali devam ediyordu 750 miligramlık verdiler şimdi?
  buda yarın bitiyor ve halen iltihap devam ediyor?
  ne yapmam gerekli lütfen bilgi verirmisiniz.
  saygılar

 18. Yoğurt Otu Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kist çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 19. Kırkkilit Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kemik çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 20. Harici olarak sürmek için Çay Ağacı Yağı ve Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Akne çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 21. Çay Ağacı Yağı ve Ada Çayı Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 22. benim çene bölgemde ve ağız kenarında sürekli küçük küçük sivilce çıkıyor.doktor kıl kökü iltihabı demişti.acaba hangi ürününüzü kullansam faydalı olur.birde fiyatı ne kadar acaba

 23. sivilce için ne önerirsiniz?garanti veriyormusunuz ürünleriniz de?

 24. benim çene bölgemde ve ağız kenarında sürekli küçük küçük sivilce çıkıyor.doktor kıl kökü iltihabı demişti.acaba hangi ürününüzü kullansam faydalı olur.birde fiyatı ne kadar acaba?

 25. -hocam merhaba.. ben 20 yasndayım,ozellkle sag dızımde kıkırdak asınması problemı var ne kullanmam gerekıyor acaba?

  -anneminde(50 yasında,kolestrol ve tıroıt hapı da kullanıyor) bileklerinde karpal tunel sendromu rahatszlıgı var, Gecelerı ellerinde agrı onu uykudan uyandrıyor,parmakları takılıp kalıyor,agrıyor..(doktorlar once kortizon iğne sonrada ameliyat dusunuyorlar) sizce ne yapmalı?hangi ilaçlarınız kullanmalı..bilgi verirseniz cok sevınırım..iyi günler..

 26. Sertan işsever

  Hocam iyi günler, sağ testisimde epididim üzerinde 5 mm’lik kist görüldü. Doktorum yapılacak birşey olmadığını söyledi. Ancak şiddetli ağrım var. Bana birşey önerin lütfen. Şimdiden teşekkürler

 27. DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANINIZ 6 HAFTA İÇİNDE ETKİ GÖRÜRSÜNÜZ

 28. hocam kulak çınlamsı setinden alsak kullansak şifa bulabilir miyiz. tek umudum bunlar(

 29. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL MELİSA FORTE SİNİRLİOT FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 30. hocam genital bölgemde siiller olustu. çeşitli ilaclarla yok edebiliyorum ama tekrar cıkıyor. bana ne önerirsiniz kesin sonuc alabilirmiyim mail olarak donerseniz sevinirim

 31. GÜNDE 3 KERE 1 DAMLA DÖKÜYOSUNUZ

 32. mrb hocam Çay Ağacı Yağı’nı kulak çınlaması için set olarak aldım kulağımın içine damla damlatarak mı kullanmam gerekiyor.bilgi veririseniz sevinirim yanlış bir iş yapmak istemiyorum vede günde kaç kez uygulamalıyım.

 33. KULAK ÇINLAMASI İÇİN İKSİR ALOEVERA JEL KULAK ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI ÇAY AACI YAĞI KULLANMANIZ GEREKİYOR 0212 621 21 65 /66 NUMARALARDAN BİZE ULŞABİLİRİSİNİZ

 34. mrb hocam.ben bu çayı sizden alsım.kulak çınlamasına faydası olurmu.olursa nasıl kullanmak gerekir.saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*