Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Cüruf’dan arınma

Cüruf’dan arınma

Curuf’dan arınma, curuftan temizlenme:

Curuf kelimesi modern tıpta kulanılmamaktadır, fakat kelimenin almanca karşılığı Entschlackung Almanayada oldukca çok kulanılan kelimedir. Bilindiği gibi curuf maddenleri eritince ortaya çıkan saf maddenin yanında birde pislik yığını ortaya çıkar bu artık maddeye curuf veya cürüf denir. Alternatif Tıp’ta curuf’dan arınma metabolik değişimler sonucu ortaya çıkan artık maddelerden arınma anlaşılır. Curuftan arınma oruç tutma, terleme kürleri, şifalı bitki çayları, tentürler ile sağlanabilir. Modern Tıpta buna yer verilmez ve böbrekler ve karaciğer vücuttaki artık maddeleri (cüruf) dışarı atar denir ve ayrıca arınmaya gerek yok derler.

Vücudumuzda 100 trilyon hücredeki metabolik değişimler yani hücrede enerji oluşumu sırasında karbonikasit (H2CO3) çıkar ve ayrıca bazı besinler (et, peynir ve mamüleri) ve içecekler (siyah çay, kahve ve kola) vücudun asit oranını aşırı yükselir. Eritrosit-Hemoglobin tampon sistemi ve sodyumbikarbonat (NaHCO3)-karbonikasidi tampon sistemi ile vücudun aist-baz denğesi korunur. Karbonikasit ve laktikasit (sütasidi) su ve karbondiokside dönüşür ve buda böbrekler ve akciğer tarafından dışarı atılır. Dışarı atılamayan asitler mineraller tarafından tuza (asidik tuzlar, bazik tuzlar veya halojenik tuzlar, yemek tuzu değil) dönüştürülür, sonra doku, kas, eklem, deri ve bağdokularına CURUF şekline yerleşir (depolanır). Curuf dağınık veya aynı oranda kas, deri, deri altı, organ ve dokulara yerleştiği gibi yağbezi, kist, miyom veya siğil şeklinde de oluşabilir veya lenf bezelerinde aşırı şişkinlikler oluşabilir. Bu sürekli depolama hücre ve dokuların beslenmesini engeller. HCO3 + X (metal, ametal helogen, örneğin sodyum, klor, flor, kalsiyum, magnesiyum vb.)——>HCO2X oluşur. Ve bu CURUFTUR ve bu curufa ileride bakteri virüs ve mantarlar yerleşerek zehirli gazlar, zehirli alkoller ve hormona benzer biyojen aminler (örneğin alerjiye sebep olan histamin) üretirler. Vede sayısız hastalıkların merkezi oluşur.

İstanbul çöplüğe dönmüştü: Yıllar önce İstanbula gittiğimde Beldiye başkanı Nurettin Sözen’di ve belediye işçileri aylardır grev yaptığından istanbul’da park, bahçe, sokak ve caddelerinde höbek höbek çöp yığınları oluşmuştu. İnsanalar burunlarını tutarak hızla oradan uzaklaşmaya çalışıyorlardı. Bu mikrop yuvalarını çevredeki insanlar kendi imkanları ile yok etmeye çalışıyor, fakat o kadar çöpü yok etme imkanı olmadığından işyeri sahipleri bir biri ile münakaşa ediyorlardı ve hatta kavgalar oluyordu. İnsanlar bir birleri ile dükkanımın önüne çöp atarsın artamazsın vs diye kavga ediyorlardı. İşte vücudumuz’da da böyle çöp yığınları oluşur ve buna curuf denir. Ne kadar çöp o kadar hastalık. Sağlıklı insanlar (hastalar değil) sade ve temiz et’den haftada 1-2 defa az olmak şartı ile yiyebilir, fakat sucuk, salam ve sosis gibi et artıkları ve aşırı kimyasal katkı maddeleri içermesi nedeniyle hiç iyi değil yenmemesi gerek. Tabii en tehlikeli madde peyniri sağlıklı veya hasta çocuk veya yetişkin hiçbir kimsenin yememesi gerekir, çünkü curuf’a sebep olur.

Zehir ve curufun farkı:
Zehir direkt ve aktif olarak tahribat yaparken, curuf metabolik değişimler sırasında ortya çıkan artık madde yoğunluğudur. Curuf ne zaman problem olur, şayet vücut curufu artık tamamen dışarı atamıyorsa ve vücutta depolanıyorsa (kalça, göbek,ense, romatizma yumruları, lenfbezeleri, bağırsaklar, çürük dişdipleri, bağdokuları vs.) ve hatta bazılarının göbeği, bazılarının kalçası ve bazılarının ensesinde aşırı şişme olursa buradaki yağ tabaklarının arasıda curufla dolar. Bu demek değidirki curuf sadece obezlerde (şişman) olur. Zayıf insanlardada aynı oranda tehlike teşkiledebilir. Normal olarak sağlıklı insanın vücudu curufu (ölü hücreler, yağlar, metabolik değişimler sonu ortaya çıkan artık maddeler vs) ve zehiri dışarı atar. Tek taraflı sağlıksız beslenme özeliklede aşırı hayvansal besinler (et-peynir masalına bak), stres ve sigara, alkol ve kimyasal ilaçlar (özlikle antibiyotikler, kortizon, parasetamol vb) gibi aşırı yükleneme ve bu zehirin tamamen dışarı atılamaması nedniyle vücutta aşırı zehirli madde yoğunluğu oluşur ve burada mikroplar için çok uygun yuva oluşturur. Curuflara yerleşen bakteri, virüs ve mantarlar bağışıklık sistemi tarafından yokedilemez ve buradaki mikroplar sürekli zehirli gazlar, zehirli alkoller ve biyojen aminler(örneğin alerjiye sebep olan histamin) üretir. Buda vücudun bütün dengelerini alt üst eder ve çok çeşitli hastalıkların ortya çıkmasına sebep olur.

Örneğin: Bağırsakalardaki zararlı bakteriler ve mantarlar aşırı miktarda metan gazı üretirler buda bazı kişi yellenince çok pis koku yayılmasına neden olur. Bazılarınında zehirli alkoller aşırı üretilir ve bu kişiler alkol içmedikleri halde ağızları alkol kokar. Bazılarındada aşırı histamin üretirler, bu histaminde her türlü allerjinin sebebidir. Doktora gittiğinizde o sizde aşırı histamin var ne yapalım, bunu denğelemek için size kortizon hapı veya iğnesi yapalım derler. Oysa salğı bezeleri veya ana hücreler (mast cell) tarafından kaç mikro, hatta nanogram hangi hormondan salğılanması gerektiği beyin (büyük şef) tarafından tayin edilir ve hipfiz gudesine emir verilir, oda böbreküstü bezeleri, tiriod, bezeleri testisler, yumurtalık vb organlara hangi hormanondan ne kadar üretilmeis gerektiği konusunda talimat verir ve hormon gerektiğince üretilir. Beki bağırsaklardaki zararlı bakteri ve mantarlar tarafından üretilen histamine karşı beyin tetbir alabilir mi? Hayır neden? Çünkü mantarlar ve zararlı bakteriler yabancıdır ve beynin konturol alanı dışındadır. Bu nedenle doktorların allerji hastasına kortizon yazması bir ömür boyu devam etmek zorundadır ve tedavi edici değildir. Çözüm: Mantarları ve zararlı bakterileri vucuttan arındırmak. Buda curufu yok etmekle mümkündür. Bizim yaptığımız iş sivrisinek öldürmek değil bataklığı kurutmaktır.

Et ve Peynir gibi ağır hayvansal besinler vücudun asitlenmesine neden olur, asitlenen vücudu arıtmak için genelikle çeşitli ilaçlar alınır.  Fakat sağlıklı beslenip vücudu aşırı yormamak ve curuf oluşmasına imkana vermemek gerekir.  Curuf vücuttan atılmazsa ne olur? Damarlar, lenf bezeleri ve damarları, organlar, bağ dokuları, çürük dişdipleri, çene, eklemeler veözeliklede bağırsaklar da yoğunlaşır (depolanır). Curuf birikintilerine yerleşen mikroplarda kendilerine daha kolay faliyet alanı oluştururlar. Böylece romatizma, gut hastalığı, her türlü iltihaplı hastalıklar, lenf bezelerinde şişme, damarlarda yağlanma, dokularda asitlenme ve tıkanamaya sebe olur. Bunedenlede hücrelere besleyici maddeler (vitaminler, mineraller, aminositler, glukozlar vb) ve oksijen yeterince giremez.

Curuf arteriyoskleroz yani damar sertliği ve yağlanamasına sebep olur. Arteriyo skleroz 20 yaşındakilerde bile görülebilir, çünkü günümüzde gençler genelikle besin değeri olmayan fast foodla (Mc Donalds ve Burger King gibi) beslenmekteler ve soft içecek denilen cola ve fanta gibi aşırı şekerli içecekler içmekteler. Damar sertliği beyin-, kalp-, iskelet kasları-, ve cinsel organlarda fonksiyon yetersizliklerine sebep olur. Kanda kolesterolün görülmesi çok sonra ortaya çıkar, kolesterol önce dokularda, eklemelerde, damarlarda yoğunlaşır sonrada kanda görülmeye başlar.

Yıllar önce İstanbula gittiğimde o zamanın belediye başkanı Nurettin Özen’idi ve belediye işçileri grevde olduğundan güzel istanbul’un her köşesi çöp yığınları içindeydi. İnsanlar sokaklarda burunlarına mendil tutarak veya ağzını burnunu tutarak çöp yığınlarından kaçıyorlardı. Çöpcü gelmezse sokaklar çöpten geçilmez ve salğın hastalıklar kısa sürede yayılır. İnsan vücudundaki curuflarıda buna benzetebiliriz, şayet hücre, hücre araları, dokular ve organlardaki curuf lenf sistemi ile ve kanla dışarı taşınır. Metabolik değişimler sonucu vücutta aşırı asit oluşur ve bu asit su ve karbondioksite dönüşerek dışarı atılır. Fakat sürekli yanlış beslenilirse curuflar yoğunlaşır ve dışarı atmak yerine dokular, damarlar, bağırsakalar, eklemler vs. de depolanır. Bu nedenle doğru beslenmek şarttır.

Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kan dolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Fakat doğru beslenmek şarttır.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur. Siyah çay ve kahve içilmemeli, çünkü mide ve bağırsakları tahrişeder. Böylece vitaminler, mineraller, aminoasitler, vs…, yeterince alınamaz (absorbe) ve rahatsızlıklar ortaya çıkar. Et ve et mamülerine 5-6 ay ara vermek gerekir, çünkü asidoza sebep olur, buda birçok hastalığın ana kaynağıdır.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur. Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler. Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel iktidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır. Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır. Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir. Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur. Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur. Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır. Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler. Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içerirler.

 

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

 

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

48 Yorumlar

 1. İyi günler hocam bir arkadaşımda hipersomnia rahatsızlığı var bu nedenle kullandığı ilaçlar var bunlar vücuduna zarar veriyor ama kullanmazsa da uyanamıyor. tavsiye edeceğiniz bir şey var mı?

 2. Selamünaleyküm. Hocam benim kronik gastritim var. endoskopi oldum. Kronik gastrit olduğu çıktı. Bakteri yok. İlaç kullandım. Midemde ki yanmalar şu an geçti. sırtımda ve göğsümdeki ağrıda geçti. ama midemde sürekli bir şişkinlik var. O geçmedi. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim…

 3. merhaba gökçek bey ben hastanede Cmv virüsü ve bk virüsü tedavisi görüyorum sizin bu iki virüs için bir öneriniz var mı teşekürler….

 4. MERHABA EMRE BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL FRENK ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI ZERDEÇAL FORTE ATKESTANESİ FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 5. hocam 20 yaşındayım eklemlerimdeki sıvı yok olduğu için kıkırdak sürtünerek erimiş iki dizimdede kıkırdak doku kalmamış, menüsküs yırtık oluşmuş, ayrıca ayaklarımda mantar ve çok kötü koku va. diz ağrısından duramıyorum. N e tavsiye dersiniz?

 6. Merhaba Harun Bey
  Gökçek İksir Aloevera jel Kordisep Forte Hamamelis Forte Ada Çayı Sinirliot Çayı Kullanınız Detaylı Bilgi İçin 0212 621 21 65 /66 ulaşınız

 7. merhaba bende seboreik dermatit var 2 senedir çekiyorum yağlanma çok oluyor kabuklanma ne yapmam gerekiyor

 8. MERHABA CİHAN BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE KEÇİBOYNUZU FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI OZAN YAĞI EPİMEDYUM MACUN KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65/66 ULAŞINIZ

 9. Merhaba. Benim problemim çok karışık. Küçük yaşlarda kabakulak hastalığı geçirmişim ve bu benim testislerimde deformasyon oluşturdu. İnternetten araştırdığımda orşit adında rahatsızlığı öğrendim ve belirtileri bana uyuyor. Ayrıca araştırmalarıma göre testosteron seviyem düşük ve belirtileri benimle uyuşuyor ve sanırım östrojen seviyesi fazla. Kısaca kiloluyum, cinsel isteğim yok denebilir, penisim ve testislerim çok küçük, evcimen, sakin, çok uyku uyuma (9-12 saat), çabuk yorulma gibi sıkıntılar yaşıyorum. Acaba testosteron seviyem tekrar normal düzeye yükselirse bu problemler ortadan kalkar mı?Teşekkürler.

 10. Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, damar çayı ve karaciğer Çayı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Düşük tansiyonu olanlar için Gökçek İksir yerine Cemre İksir ve Cemre Tonik yerine Gökçek Tonik kullanmak gerekir.Aloevera jel, iksir, tentür, tonik ve diyet’e içmeden önce ılık su katılabilir.

 11. hocam ben hepatit b taşıyıcısıyım yemek yiyemiyordum midem bulanıyordu,sürekli uykum geliyordu,huzursuzdum,halsizlikte vardı internette sizin sitenize girdim ve biraz bilgi edindikten sonra bitkisel ilaçlarırnzdan sipariş verdim ilk bir ay kullandım yukarıda saydıgım şikayetlerimin hiçbiri kalmadı kan testi yaptırdım degerlerim de normal çıktı kullanmaya devam ediyorum toplum saglıgına verdiginiz degerden dolayı teşekkürller ibrahim gökçek bey

 12. Gökçek iksir aloevera jel prostat çayı enfeksiyon çayı HARİCİ OLARAK OZAN YAĞI 0212 621 21 65 /66 NUMARALARDAN BİZE ULAŞABİLİRİSİNİZ

 13. bülent evren

  hocam 19 yıllık prostatit ve epididiimit hastasıyım yığınlla atibiyotik kullandım geçmedi ilaçların prostata kolay ulaşamadığı söyleniyor iksire güveniyorum ama prostata ilaç gibi geçememesinden korkuyorum bana yardım edin hocam

 14. vucudundaki cerahat curuf çözüldüğü için geçiçi olarak bu durumlar ortaya çıkar 1 veya 2 hafta sonra düzelir

 15. hocam merhaba 3 yaşındaki olum için aloaveralı jel ve iksir kullanıyoum.siz bana günde 4 defa tatlı kaşıgı verin dediniz ben bunu yemek kaşıgına çıkardım zararı olurmu.1 ay dır kullanıyorum takriben 6 hAFTA DEMİŞT,İNİZ boynundaki,lenf bezelerinde inme yok fakat çocugum çok hareketlendi maşallah 3 ay kullanmayı düşüyorum birde hocam şimdi ise oglumun idrarı koyu ve kokulu artı meme uclarındada sertl,k oluştu bunun sebebi ne olabilir hocam saygılar…

 16. Merhaba Yasin bey,
  ürünlerimizi kullanabilirsiniz,Gökçek iksir,gökçek alovera jel(şurubu),mantarçayı,enfeksiyon çayı,ozonyağı,himalaya tuzu kullanmalısnız bize 0212 621 21 65-66 numaradan ulaşın geçmiş olsun.

 17. YASİN ÇETİN

  Sayın Gökçek bey benim 1 senedir penisimde sivilce herpes uçuklama oluşuyor. Doktor asiviral merhem verdi kullanınca 2 veya 3 gün sonra düzeliyor. sivilceleri patlatırsam yara oluşuyor iyileşmesi çok zor oluyor. yaralar iyileşince bir kaç hafta sonra tekrarlıyor. bunun tamamen tedavisi olmazmı sizin iksiriniz kullanmayı tavsiye edebilirmisiniz. peynir et yemiyorom ama çay içiyorum ne tavsiye edersiniz. teşekkürler.

 18. Aleyküm selam merve hanım mutlaka her hastalığın bir caresi var . gökçek iksiri bu cürüfları eritir,burada yuvalanmış mikropları açıkta kalır ve bağışıklık sistemi böylece yok edilir. Hpv ,hsv ve ebv virüsleri yok eder ve hertürlü iltihaplı hastalığı iyileştirir. Bize telefondan ulaşın Merve hanım 0212 621 21 65 çok geçmiş olsun .

 19. merhaba yıldız hanım çok geçmiş olsun ,, tabiki var ama daha detaylı bilgilendirmek isteriz sizleri numaramızı vereyim 0212 621 21 65 ‘ten ulaşabilirsiniz .

 20. emre yıldız

  hocam ben 15 yıldır alopesi totalis hastasıyım.hastalığımı tedavi edecek ürününüz varmı saygılar

 21. s.a hocam. kolumda, bir bağ dokusu hastalığı olan sklerodermanın lokal tanısı olan morphea hastalığı oluşmuş.çok araştırdım doktorada gittimm ama sürekli oyalıyorlar.kesin bir tedavisi yokmuş sanırım ve şu anda olmasa da ilerde ağır bir hastalık olarak karşıma çıkarmış. ve bazen öyle bir oluyor ki kolum bana ağır geliyor. taşıyamıyorum. gökçer iksir hakkında bana ayrıntılı bilgi verebilir misiniz… tedavide yardımcı olur mu.. ya da tedavisi % lik oranla nasıl olur….

 22. Ahmet Bey merhaba. Damar çayını da kullanırsa daha faydalı olur.

 23. deprasyon için damar çayı kullanmaya gerek varmı

 24. gökçek iksir, gökçek tonik, ozon yağı, damar çayı kullanmanız lazım

 25. iyi gunler ablam gbm 4 beyın amalıyatı oldu dogal bır bıtkıse önerınız varmıdır ayrıca kas arımesi ile ilgili onerınız varmı acaba tesekurler

 26. Gökçek iksir, tonik, ozon yağı, hialaya tuzu ve romatizma çayı ve enfeksiyon çayı

 27. Tabi gökçek iksir çok ıyı gelir ama bunun beraberinde,
  Gökçek iksir, tonik, ozon yağı, hialaya tuzu ve romatizma çayı kullanmanzı lazım. çay, kola, peynir vb.. hastalığı tetikler.

 28. hocam gut hastalığına gökçek iksiri iyi gelir mi herhangi bir yan etkisi olur mu çünki gut hastalığına limon, çay, kola vb… iyi gelmediğini söyledi doktorlar

 29. selamlar hocam. ben gökçek iksiri kullanan bir hastanızım. yaptığınız bitkisel tedavi araştırmalarınız için size minnettarım. bir çok hastaların şifa bulup rahatlamalarına vesile oluyorsunuz. teşekkür ederim. bir sorum olacak hocam:bizim bir yakınımız gut hastalığı ve ayrıca iltihaplı romatizması var.elleri ve ayakları şişiyor öyle ki kıpırdatamıyor. gökçek iksir sipariş ettim. bana dedi ki: “bende gut hastalığı var doktorlar bana limon, çay, kola vb. gıda tüketmememi, onların asitleri arttırıcı etkisi olduğunu söyledi.” hocam, gökçek iksiri ayrıca bir limon suyu olduğunu belirttiniz. acaba gut hastalığına bir yan etkisi olur mu veya faydasını görebilir miyiz”

 30. Merhaba size Gökçek iksir, Gökçek tonik, ozon yağı, enfeksiyon çayı kullanmanız gerekiyor. Ozon yağı ayrıca sürülebilir. Geçmiş olsun

 31. iksir,tonik ve kemik çayı için

 32. iksir,tonik,damar çayı kullanmanızı tavsiye ederim

 33. gecen sene tansiyon dusuklugu yuzunden hastaneye gittim.bunun neticesi beyin tomografisi cekildi ve beyinde damar tıkanması varmıs bunun icin raporlu hap kullanıyorum.dizlerimde agrılar cok dayanılmaz oluyo kendimi zor tasıyorum yürürken zorluk cekiyorum.tavsiyeniz ne olur simdiden tesekkurler..

 34. yasım 77 doktarlar dizlerimde kireçlenme var diyorlar bunun icin 3 defa 1er hafta arayla igne vurdular.diz kapagı arasındaki bir sıvı varmıs o erimis kemikler birbirine surttugu icin bu surtmleri onlemek icin o igneleri yaptıklar ama faydası gormedim ve sureklı agrı kesici ilaclardan baska ilaclar vermiyolar sizin tavsiyeniz ne olur bu konuda..?

 35. o ilaç bize ait değil fakat size iksir, tonik, romatizma çayını kullanmayı tavsiye ediyorum 621 21 66 dan sipariş verebilirsiniz.

 36. İksir, tonik ve kolesterol çayı ile iyileşirsiniz inş

 37. Anneniz için iksir, tonik, tansiyon çayı ve ingiliz tuzu kullanın

 38. kırbeş yaşında ev hanımıyım.altı ay önce belimi ağırttım.belim düzeldikçe kalça krampları başladı.ağrılar seyir değiştirdi..çeşitli araştırmalar sonucu ankilozan spondilit teşhisi kondu.tabi teşhis konana kadar kullanmadığım ilaç kalmadı.en son salazoprin ve doloreks kullanıyorken başka bir doktora gittim.çünkü bacakta uyuşma bel ağrısı vardı.geçmişte de fıtık başlangıcı teşhisim vardı,kendimi koruyordum.dr.bana altı yedi derece bel kayması olduğundan yarım santim olan fıtığımın siniri sıkıştırması sonucu,ankilozan ağrılarını yoğun yaşadığımı söyledi.belimden birkaç noktada iğne yaptı.dört günlük bir ışın tedavisi ve kan temizlenmesi için serum tedavisi uyguladı.sonrasında 1-1-1—1—1 şeklinde beş tane kortizon iğne vuruldum.thiospa bir kutu,dört kutu endol(üçüncüyü kullanıyorum )bittikten sonra voltaren hap,ben gay,salazoprin e devam,atrax(ihtiyaç halinde)mide koruyucu kullanıyorum.bayağı bir fayda gördüm bu tedaviden.uzunca bir süredir sizi takip etmekteyim.sizin tedaviyi de uygulamak istiyorum,kalıcı olması açısından.eğer uygularsam,kullandığım ilaçları bırakmalı mıyım?yoksa iki tedavi birden olur mu?.aynı zamanda glucosamine chondroitin msm bitkisel ilacı da ilgimi çekti.tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

 39. İbrahim bey merhaba,kollesterol sorunum var ,gökçek iksiri kolesterol seviyesini düşürürmem yardımcı olurmu,zayıf birisiyim ne sıklıkla ve nasıl kullanmalıyım …?

 40. HOCAM ANNEM 73 YAŞINDA SAFRA KESESİNDEKİ TAŞTAN DOLAYI RAHATSIZLANIYOR AYRICA KENDİSİ HİPERTİRODİ HASTASI VE KALP YETMEZLİĞİ MEVCUT OLDUĞUNDAN AMELİYAT YAPTIRTMAK İSTEMİYORUZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 41. Mehmet bey Suat bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir, kemik ve reflü Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler/

 42. sa. benim birkaç şikayetim var ibrahim bey 1-boynumda iki, belimde bir yerde fıtıklaşma var. boynumda ve belimde,omuzlarımda, sırtımda devamlı ağrılar var, bazen belimi dik tutmakta ve dik yürümekte güçlük çekiyorum. boynumdaki ağrı 24 saat sürüyor. 2008.de yirmi gün fizik tedavi yapıldı hiçbirşey değişmedi. 2- acılı yediğim zaman midemde yanma oluyor. 3- reflü var. yattığımda yediklerim ağzıma geliyor. 4-iki elimin parmaklarında dayanılmaz ağrılar var. bir tabak bile taşıyamıyorum parmaklarımla. (doktorlara gösterip teşhis koydurmadım, bir göğüs uzmanı gut hastalığı veya eklem romatizması olabilir dedi) amerikan menşeli bir BİTKİSEL ilaç kullanıyorum-glucosamine,chondroitin-MSM-yazıyor kutunun üzerinde parmak ağrılarımın yüzde yetmişini azaltıyor. 5- akciğerlerime koah teşhisi kondu oranı yüzde 40 . zor nefes alıyorum. sıkıştırınca akşama kadar ciğerlerimi rahatlatıcı sprey kullanıyorum. 6-dizlerimde ve ayaklarımda ağrılar var. 7-beşinci kata tırmanınca nefes nefese kalıyorum ölecek gibi oluyorum.8- yaşım 56, boyum l.65 kilom 80. fazla kilolarımı veremiyorum.9- 19-20 yaşımdan beri idrara çok sık çıkıyorum.geceleri en az 5-7 kere çıkıyorum. tabiiki deliksiz bir uyku uyuyupta dinlenemiyorum.misafirlikte mahçup oluyorum. 10- birkaç yıldır unutkanlıkta başladı. ayrıca eşimde rahim içi mantar var.BU SAYDIĞIM SIKINTILARIM İÇİN BİR TEŞHİS VE TEDAVİ UYGULAYABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİR SİZE DUA EDERİM.

 43. hocam ben 5 yıl esrar kullanmış biriyim, yaşım 25 . bir kaç defada esrarla eroini karıştırıp içtim 5 aydır hiçbir madde kullanmıyorum sigara dışında. şu anda ereksiyon olamıyorum. pskiyatra gittim verdiği ilaçlar fayda vermedi. penisimde koyu bir renk var siyaha çalıyor ve dokunduğumda büzüşüyor yağlı gibi duruyor. aslında bunlar hep o eroin maddesinden sonra oldu. gökçek iksirini inceledim okudum sorunumu çözebilr mi? yardımcı olursanız inanın çok sevinirim. ((( [email protected] )))

 44. Eşref bey Gökçek İksir ve Gökçek LİPOM Çayı kullanmanız gerekir, şayet mide ve bağırsaklar da problem varsa Gökçek Tonikte gerekir

 45. yanağımda yaklaşık 15 20 yıldır yağ bezesi var.ağrısı sızısı yok ama sanki biraz büyüdü ve çirkin bir görüntü oluşturuyor. operasyon geçirmek istemiyorum. aslında size resim göndermek isterim. ona göre tavsiyelerinizi almak isterim. saygılar.

 46. gökçek iksirini nereden temin edebiliriz.

 47. Sevinç hanım sizin için sevindim çok güzel, Allah sağlık sıhhat versin

 48. 8 aya yakın sol yumurtalığımdaki kitle için tedavi gördüm ama bi çare bulunamadı.Tesadüfen internette gökçek iksirini öğrendim.Hemen sipariş verdim.2aya yakın günde 3 kere 3yemek kaşğı içtim.İnsan kokusundan önceleri tıksırıyor sonra alışıyorsun.Sonuç kitlelerim gitmişti.Doktorum bile inanamadı.Gökçek iksiri içtiğimi ona söylemedim.İnanmazdı.Kendisinin 8 aydır yanlış teşhis koyduğunu düşündü.Kitlelerim yok olmuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*