Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Deri Beyazlatıcı Estetiği Nasıl Yapılır?

Deri Beyazlatıcı Estetiği Nasıl Yapılır?

Deri beyazlatma estetiği sayesinde sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen cilt koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz.

Estetikle cilt ağartma, cilt beyazlatma estetiği, deri nasıl beyazlatılır, cildi beyazlatan estetik uygulamaları, estetikle cilt beyazlatıcı yöntemleri, cilt ağartma estetik yöntemleri, deri beyazlatma estetik yöntemler ile mümkündür.

Estetik uygulamalar gitgide artarak çoğu kişiye istediği bir görünüş kazandırmakla beraber, cildinde yer yer koyu lekeler bulunan kişileri, bu problemlerinden kurtulmasına da tezgâhtar oluyor. Cilt beyazlatma estetiği baştan sona sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen deri koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz. aynı zamanda cilt estetik uygulaması baştan sona deri renginizi 1-2 ton açtırabilmeniz de mümkün. Beyaz tenli bir cilde sahip olmak için deri beyazlatıcı estetiği nasıl yapılır, merak edilenleri sizlerle paylaştık.

Beyaz tenli olmanın yolları hakkında kısa bir aydınlatmak gerekirse ten rengini açma ameliyatları bu konuda ilk akla gelen çözümdür. Özellikle ABD de bir fazla siyahi ressam ve meşhur, cildin melanin pigmenti üretimini baskılayan hidrokinon, ayı üzümü , yaban mersini , dut veya yaban mersini çalısı yapraklarından elde eden Arbutin, Kojik asit, Azelaik asit, askorbik asit , Magnezyum askorbil fosfat, tarçın özü, Alfa hidroksi asit, Niacinamide gibi deri beyazlatıcı ajanlar ve bazı ilaçlar ile desteklenen cilt ağartma operasyonları geçiriyor. Yan diğer taraftan cilt lekeleri dolayısıyla cildi koyulaşan ve esmerleşenler için ışın tedavisinden tutun da kir giderici kremler e dek oldukça geniş bir yelpazede tedavi seçenekleri mevcuttur.

Diğer yana cilt beyazlatmanın bir öteki yolu da dermabrazyon denilen yöntemdir. Bu yöntemle cildin yaşlı derisi soyularak alt tabakalardaki gen derinin çıkması sağlanıyor. Keza bu usul kalıcı beyazlık sağlamıyor. Ama bir süreliğine de olsa daha açık ve aydınlık bir cilde sahip olmanıza tezgâhtar oluyor.

Cilt ağartma kremler de son dönemlerde oldukça ilgi görebilen deri beyazlatıcı yolu olarak dikkat çekiyor.

Diğer yana da cildi daha beyaz bir ışık halkası getirmek için kullanılabilecek bitkisel çözümler var. Altında sizler için derlediğimiz nebati cilt beyazlatma yöntemleri ile daha beyaz tenli olmayı başarabilirsiniz. Tabi doğal tedavinin etkisi büyük oranda sizin cilt yapınıza ve deri renginize bağlıdır. Bir Takım kişilerde bu doğal cilt ağartma yöntemler epeyce fayda verirken bazılarında ne yazık fakat o kadar işe yaramıyor. Yani uzun lafın kısası fazla ta umut bağlamamak gerek lakin denemekte de avantaj var diye düşünüyorum

Yaklaşık

Dikkatinize çekebilir

Kadın kısırlığı ve tedavisi

Kadın kısırlığı ve tedavisi

1- TÜPLERLE – RAHİM KANALLARIYLA İLGİLİ PROBLEMLER Rahmin iki yanına yer alan tüpler yumurta ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*