Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Sağlık Bilgileri / Gelişim aşamasındaki saç kaybı tedavileri

Gelişim aşamasındaki saç kaybı tedavileri

Kapatıcı ürünler epeyce doğal görünürler. Birçok erkek bu ürünleri başarıyla kullanmaktadır. Ger­çekten de, bu ürünleri kesintisiz kullanan birçok erkek görür, ama fark etmezsiniz bile. Televizyonda ve filmlerde gördüğünüz erkeklerden bahsetmiyo­rum; meslektaşlarınızdan, arkadaşlarınızdan, kom­şularınızdan bahsediyorum.

Bu ürünlerin ne kadar işe yaradığı, hangilerini kullandığınıza, saç kaybınızın seviyesine ve ürün­leri nasıl uyguladığınıza bağlıdır. Kullanımları ko­lay ve fiyatları ucuzdur. Size, elbiselerinize veya bir başka kişiye bulaşmazlar.

Piyasadaki en iyi aktüel ürünlere bir bakalım:
Toppik
Saç dökülmesi az veya orta derecedeyse, Toppik doğal görünüşünü bozmadan saçınızı dolgunlaş-tırır. Toppik, insan saçını meydana getiren protein olan keratinden yapılmış liflerden oluşur. Bu liflerin binlercesi şık bir şekilde paketlenmiş bir kava­nozun içinde bulunur ve başvuru için, direk kavanozdan kafa derinizin incelmiş bölgelerine yavaşça dökülür. Doğal statik elektriğin etkisiyle bu lifler, saç telleriniz ne dek ince olursa olsun mevcut saçınıza ilişirler.

Toppik yüzde 99 organik keratin ve yüzde 1 renklendirici, koruyucu ve ürünün akan kalmasını karşılayan maddelerden oluşur. Kafa derinize yerel olarak uyguladığınız doğal veya tıbbi tedavilerle ve dikenli palmiye ya da Propecia gibi doğal ya da tıbbi karoser içi tedavilerle birlikte uygulanmasında bir sorun yoktur.

Hem Toppik’i, transplantlardan daha sonra herif bölge iyileşir iyileşmez kullanabilirsiniz. Trans­plantlardan sonradan yeni saçınızın çıkmasını bek­lerken özellikle faydalıdır.

Toppik jurnal kullanımda, hatta rüzgar ve yağmurda bile, kolay basit çıkmamakla birlikte, yıkamayla zahmetsizce çıkar ve saçınıza veya kafa derinize hasar vermez. Fırçayla dökülmeyeceği için saçınızı tarayabilir hatta parmaklarınızı saçlarınızın arasından geçirebilirsiniz. Toppik suda çıktığı için, başınız suyun içinde yüzerseniz çıkar.
Toppik kir ya da badana bırakmaz, bu yüzden birkaç lif giysinize düşerse endişelenmenize lüzum yoktur. Hemencecik silkelemeniz tatmin edici.

Toppik, siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kumral, sarı, beyaz ve gri renklerde satılır.

Couvre
Couvre Maskeleme Losyonu piyasadaki ilk kapatıcı üründü ve gösterişli makyaj sanatçıları arsında yay­gın bir kullanıma ulaşmıştır.

Kafa derisini renklendiren bir mahsul olan Couvre, paketinden çıkan bir sünger ile uygulanır. Saç kaybını kalan eksik miktardaki saçı kullanarak gizlemekle birlikte, onu örtecek yeterli saç olma­dıkça bu yöntem saçsız bölgelere uygulanamaz. Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun incelen bölgeler için idealdir.

Couvre, kafa deriniz ve saçınız arasındaki kon­trastı değil eden görsel bir etkiye sahiptir. Hem her bir saç telinin dibini kalınlaştırdığından, saçın daha dolgun görünmesini sağlar.

Saç çizginizin kenarlarında kullanamamakla birlikte, kafa derinizin öteki bütün yerlerinde, hafif incelmiş saçların altında kullanabilir ve doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.

Couvre yağmurda çıkmaz; başınız suyun altın­da yüzebilirsiniz; akmaz ve bulaşmaz. Couvre sa­dece şampuanla yıkandığında çıkar.

Couvre’yi kuru veya nemli saçınıza ve kafa derinize uygulayabilirsiniz. Gözenekleri tıkamaz ve saçınızın uzamasını engellemez. Uygulandıktan takriben bir dakika daha sonra bütün etkisini gösterir.

Couvre’nin belli başlı bileşeni susam yağı olduğundan hafif renkli bir nemlendirici gibidir. Couvre’nin ren­gi, yüz çevresinde kullanılmasına izin verilmiş olan ve doğal yollarla türetilen demir oksitlerden gelir.

Couvre’yi, kafa derinize lokal olarak uygu­ladığınız tıbbi tedavilerle birlikte kullanabilirsiniz.
Yalnızca uyguladığınız tedavinin ayrıntılarıyla emilme­sini bekledikten sonra Couvre’yi kullanın.

Couvre, siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kumral, sarı, gri ve beyaz/gri renklerde satıl­maktadır.

Fullmore
Fullmore Renkli Saç Dolgunlaştırıcısı, Toppik ve Couvre’nin bileşimi gibi bir etkiye sahip olan yeni bir üründür. Fullmore’un spreyi, küçük renkli keratin liflerini (Toppik’te kullanılanların aynısı) incelen saçınıza ve kafa derinize püskürtür.
Eski nesil spreyli kapatıcı ürünlerin tersine, Fullmore etrafa bulaşmaz ve kontrolü çok kolaydır.

Fullmore Toppik ile benzer renklerde satılır: Siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kumral, sarı, beyaz ve gri.
Fullmore’un özel polimerleri, kel bölgeleri kapatıp ince saçları dolgunlaştıracak şekilde kendi saç foliküllerinize yapışır. Onu uyguladıktan sonradan, 15-30 saniye bekleyin ve sonradan sabitlemek için her­hangi bir saç spreyi sıkın. bir kere sabitlendikten
daha sonra, şampuanla yıkanana kadar pul pul dökül­mez ve çıkmaz.

Bu kapatıcı ürünler, sürekli saç kaybınızı düşünmenizi önlemeye tezgâhtar olabilir. Bu ürün­leri tek başına, ya da saç kaybı çare ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Kadınlarda da, erkeklerde olduğu gibi iyi netice verir.

Yaklaşık

Dikkatinize çekebilir

Akne Nasıl Oluşur ?

Akne Nasıl Oluşur ?

Akne oluşumunun nedenleri Akne gençler ve yetişkinler arasında yüzde 85’ten fazlasını etkileyen, en sık görülen ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*