Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Ginkgo Forte

Ginkgo Forte

Ginkgo Forte

Net : 60 Tablet (60 Capsules) 60 gr

İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.

İçindekiler : Ginkgo %40, Sarı Kantaron, Alıç, Yulaf, Üzerlik, Zeytin Yap, Enginar, Zerdeçal, Zencefil, Oğul Otu, Sarı Yonca, Sinirli Ot, Çakır Dikeni, Atkuyruğu Otu, Ölmez Diken, Karabuğday, Kordiseps, Nane, Lavanta, Sodyum Bikarbonat, Magnezyum Stearat, Silisyum Dioksit

Ingredients : Ginkgo%40, St John’s Wort, Mayflower, Oat, Harmala, Olive Leaf, Artichoke, Curcuma, Ginger, Sweet Balm, Sweet Clover, Common Plantain, Eryngo, Marsh Horsetail, Butcher’s Broom, Buckwheat, Kordiseps, Mint, Lavender, Sodium Bicarbonate, Magnezyum Stearat, Silicon Dioxide

Müşteri Temsilciliği : 0212 621 21 65
Ürünlerin içeriği ve kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Kullanım miktarı kişiye göre değişeceğinden, size en uygun kullanım şeklini müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması önerilir.

Önerilen Kullanım Şekli (Recommended Usage):
TR- Yetişkinler için günde 3-4 kez aç karnına 1’er tane alınması önerilir.
Hamilelik, emzirme dönemi veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

EN- It is recommended that 3-4 times per day and take it one for each for adult.
Pregnancy, breast-feeding, or in cases of medication consult your doctor.
Do not exceed the recommended daily dose.

Muhafaza Şartları (Preservation Conditions) :
TR- Serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
EN- Cool, dry place keep out of the reach of children.

TR- Tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti no kapağın üzerindedir
EN- (Recommended expiration date and lot number are on the cover)

Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)

TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex

TR- Gıda Takviyesidir İlaç Değildir.
EN- For Dietary Supplenment Does Not Medicine

İbrahim Gökçek ürünleri ilaç değil takviye edici bitkisel ürünlerdir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.
Her zaman söylediğimiz gibi kullanıcılarımız referansımızdır.
gokcekiksir.com olarak sağlıklı günler dileriz.

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.

Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir
İLAÇ DEĞİL YARDIMCI GIDA TAKVİYESİDİR.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

31 Yorumlar

 1. Merhaba, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlık için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 2. ibrahim bey yaklaşık üç aydır kulaklarımda çınlama var bir gece panik atak nöbeti sonrasında kulaklarımda çınlama başladı doktor muayenesinden sonra tüysüz hücrelerdeki hasardan dolayı dediler com rinex isimli vitamin kapsülünü kullanmaya başladım sizin öneriniz nedir yardimci olursaniz sevinirim saygılarimla

 3. Merhaba, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlık için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 4. Merhaba ibrahim bey. Yaklaşık 10 yıl önce orta kulak iltihabı geçirdim. Beraberinde sol kulağımda kalıcı bir işitme kaybı oldu vede kesilmeden bir kulak çınlaması. Tıbbi doktorların bunun bir tevavisinin henüz mümkün olmadığını söylediler. Sizin önerdiğiniz Ginkgo forte nin bana faydası olurmu ? Kulak çınlamamı keser mi ?

 5. Sadece Ginkgo Kapsül yeterli olmaz. Ginkgo Seti – İ kullanmanız gerekir. Yani komple set kullanmanız gerekir. Ginko Seti – İ Siparişi için https://goo.gl/oh8m0w internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefon numaralarından sipariş verebilirsiniz.

 6. SELAM..

  SOL KULAĞIMDA YAKLAŞIK 10 YILDIR ŞİDDETİ HİÇ AZALMAYAN BİR ÇINLAMA VAR..

  SİZE GÜVENEREKTEN BUGUN 2 KUTU GİNKO FORTE TABLET SİPARİŞİ VERDİM.

  1–DOĞRU TEDAVİ YÖNTEMİNİ Mİ SEÇTİM ?

  2–ALDIĞIM KUTUDA KULLANIM ŞEKLİ HAKKINDA HİÇBİR İBARE GÖREMEDİM…

  YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM.

 7. merhabalar babamda kulak çınlaması var doktoru kulaktan boğaza giden damarın tıkalı olduğunu söyledi ginkgo forte kullanımı iyi gelirmi ne önerirsiniz teşekkürler

 8. ÜMİT BEY SOL KULLAĞINIZ İÇİN ÖZEL OZON YAĞI VE MENİERE Sendromuna karşı GİNKGO seti gerekir. Kolloidal Gümüş, GİNKGO Forte, Boswellia Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KULAK Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. Merhaba

  2014 mayıs ayında tam bir ay çektiğim meniere sendromu geçen hafta tekrar nüksetti. Bu hastalık için çözümünüz nedir? Sol kulakta dolgunluk var ama çınlama  ve işitme kaybı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. 

 10. Gastrite karşı özel bir setimiz var, sizin Boswellia  Forte, KOLOREX Forte, Cocos Forte, Gökçek TONİK, Gökçek İksir, Mide Çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 11. Merhaba İbrahim bey benim 2-3 aydır yemek borusu ile ilgili şikayetlerim var.endoskopi yapíldı.görünen bir şey yok.biyopsi sonucu hafif ozafagit .aktivasyon da azalma.kr.gastrit antrum korpus.helikobakter pilori enfeksiyonu.önce mide ilaçları kullandım bir ay kadar değişiklik yok.15 günlük ilaç kullandım.helikobakter için.şikayetlerim geçmedi. İg e değerim yüksek belki alerjik ölümü ki diye bu sefer de kortizon tedavisi e basladik, ondan da sonuç yok.yapılan tetkiklerde ferritinim 2,4 hgb:10.6. Kan ilacida basladik.ancak benim yemek borumdaki şikayetim geçmedi.boğazından başlayarak aşağıya doğru bir kuruluk hissediyorum.sanki yemek borusu boyunca içinde birşey var.yada agzinizda yanık olurda böyle garip birsey hissedersinizya onun gibi .ve ben bundanoöncesinde de de devamlı hasta olup çok ilaçkullanıyordumsinuzit icin2-3 ay kortizonlu burun spreyi kullanmisti.bu yemek borumdaki rahatsızlık için bana ne tavsiye edersiniz.şimdiden tesekkurler

 12. ITIR  Forte, KOLOREX Forte, Cocos Forte, Gökçek ALOE VERA JEL, Gökçek İksir, MANTAR Çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 13. Alıç  Forte, Ginkgo Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Damar Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 14. Mrb ben piodermagangrenezom hastasiyim vucudumda ozellikle bacaklarimda cok ağır ve derin yaralarım var gitmedigim dr kalmadi baskilayici ilac kullaniyorum oda akciğerde mantar oluşturmuş siz ne önerirsiniz tşekkürler şimdiden

 15. annemde yüksek tansiyon nedeniyle beyin kanamasından ötürü 1 yıldır sol tarafta felçlik var. ellerini kollarını tam olarak kullanamıyor. ne tavsiye edersiniz. kollarını kullanabilecek bir förmül var mı hocam.

 16. GİNKGO Forte, ENGİNAR Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KULAK Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Bu ürünleri düzenli kullandığınızda iyileşirsiniz problem değil. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 17. kulağımda ani işitme kaybı oluştu. hangi bitkisel ürünlerinizi kullanmalıyım yan etkileri varmı kullandığım zaman işitme kaybından kesin olarak kurtulurmuyum ve fiyatı ne kadar nasıl sipariş ederim. bilgilendirirseniz memnun olurum.

 18. Hayirli gunler benim sanki beynim durmus gun icinde ne yapacagmi bilmiyorum kendimi unutmusum ne önerirsiniz?

 19. Kulak damarlarında ki plakları çözmek gerekir, bunun için sizin Enginar Forte, GİNKGO Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kulak Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 20. merhaba 88 babam 88 yaşında 1 yıldır kulak çınlaması davul çalması gibi ses duymakta ve geceleri uyuyamamaktadır.
  kbb dr.gittik vastarel verdi ve betaserc bu hastalığın tedavisi yok bununla yaşamaya alışacaksın dedi.bir başka dr.bitkisel ürün olan COM RİNEX önerdi onu kullanıyoruz 8 aydır biraz iyi ama sorunumuz çözülmedi.sizin gökçek iksirinizi duydum birde gingko forte ..ne dersiniz babama sizin ürünleriniz yardımcı olabilirmi gece hiç uykusu yok.öneriniz ne olabilir.

 21. Ginkgo Forte ile tedavi olma şansı az, çünkü iç kullağın içinde ki salyangozun içindeki tüysü hücreleri besleyen kıldan 100 kat daha ince olan damarlarda ki plakların çözülmesi zor iş. Bu nedenle sizin Enginar Forte, Ginkgo Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kulak Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

  Geniş bilgi için http://www.dogaltedavi.net/f91/

 22. Merhaba,kulak çınlaması için ginkgo forte yeterli mi? Saygılar…

 23. MERHABA SEBAHATTİN BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL ALIÇ FORTE KORDİSEP FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 UALAŞABILIRSINIZ

 24. sebahattin lambacıoğlu

  55 yaşındayım yaklaşık 1 ay önce damar tıkanıklığından kalp krizi geçirdim. yapılan anjiyoda tıkanan damar balon ve stent takılarak açıldı. anacak bir damarın % 70 diğerinin de % 90 tıkalı olduğu doktor raporunda belirtiliyor. doktorlar yine anjiyo ve stent öneriyorlar. birde unutkanlık başladı sanırım. teklifleriniz nedeir. hayırlı akşamlar
  a

 25. Ruhsar Gürellier

  Sayın yetkili,

  İbrahim Beyin internette kulak çınlaması ile ilgili videosunu izledim. Benim de sağ kulağımda 5-6 yıldır çınlama var. 4000 Hz de bir miktar işitme kaybı olmuş. Beni asıl rahatsız eden 15 gündür sol kulağımda ortaya çıkan titreşimli makina gürültüsü gibi bir ses,sabah olunca geçiyor.Ginko forte yi öneririmisiniz,teşekkürler.

 26. MERHABA HASAN BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL AVAKODO FORTE AT KESTANESİ FORTE ALIÇ FORTE FRENK ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 27. Ayak bileklerimde şişme ve varis var . Sağ ayağımda morarma var . Kalp damar ve dermatolojiye gittim tedaviden sonuç alamadım. Böbreklerimde taş var ve tansiyonum yüksek. Yaşım 58 ve kilom da var. Ne önerirsiniz ?

 28. Merhaba AHMER RUFAİ BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL SİNİLİOT FORTE GINGO FORTE SİNİRLİOT ÇAYI ALIÇ ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65/66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 29. merhaba benim beyincikte sarkma var tedavisi mümkünmü

 30. MERHABA ERGÜN BEY
  Gökçek iksir aloverajel gınkgo forte sinirliot forte alıç çayı enfeksiyon çayı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 31. ergün gürocak

  beynin sol tarafında hücre dejenerasyonu var öneriniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*