Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Gökçek Aloe vera Jel (Bitki Karışımlı Aloevera Şurubu)

Gökçek Aloe vera Jel (Bitki Karışımlı Aloevera Şurubu)

Miktar / Amount
Net: 1 Litre / 1 Liter

İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.

İçindekiler : Limon Suyu, Üzüm Sirkesi, Bal, Zencefil, Aloe Vera Jel, Maydonoz, Frenk Kimyon, Nane, Sinirli Ot, Zeytin Yaprağı, Atkuyruğu Otu, Zerdeçöp, Doğal Koruyucu

Ingredients : Lemon Juice, Wine Vinegar, Honey, Ginger, Aloe Vera, Parsley, Caraway, Peppermint, Plantain, Olive, Horsetail, Turmeric, Natural Base

Müşteri Temsilciliği : 0212 621 21 65
Ürünlerin içeriği ve kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Kullanım miktarı kişiye göre değişeceğinden, size en uygun kullanım şeklini müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması önerilir.

Önerilen Kullanım Şekli (Recommended Usage):

TR- Günde 3-5 defa 2 ila 3 yemek kaşığı, yemekten 10-15 dakika önce içilmesi tavsiye edilir.
Hamilelik, emzirme dönemi veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

EN- Eating 3-5 times a day 10-15 minutes 2-3 tablespoons are taken before.
Pregnancy, breast-feeding, or in cases of medication consult your doctor.
Do not exceed the recommended daily dose.

Muhafaza Şartları / Preservations Conditions :

TR- Mutlaka buzdolabında muhafaza ediniz. (İçmeden önce çalkalayınız.)
EN- Must be stored in the refrigerator. (Shake well before drinking.)

Direkt gün ışığına maruz bırakmayınız.
Ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

TR- Tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti no kapağın üzerindedir
EN- (Recommended expiration date and lot number are on the cover)

Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)

TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex

TR- Gıda Takviyesidir İlaç Değildir.
EN- For Dietary Supplenment Does Not Medicine

Ürün Teslimat Bilgileri

Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır.
Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
Kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.
Siparişinizle ilgili her türlü soruyu 0212 621 21 65 (pbx) ya da 0532 605 99 64 no’lu telefonu arayarak sorabilirsiniz.
Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
Siparişleriniz (Saat 13:00)’a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. En geç 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.

bitkiseltedavi.com olarak sağlıklı günler dileriz.

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.
Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

135 Yorumlar

 1. Öncelikle geçmiş olsun. Kızınızın Çentiyan Seti – İ kullanması gerekir.

  Araştırmalar: Hayvanlar üzerinde bir düzine araştırmada Çentiyan ekstresi, tentürü veya kökünün bütün sindirim organlarındaki salgıları arttırıcı etkiye sahip olduğu tespit edilmiştir. 
  1) GLATYZEL ve HACKENBERG 1967’de Çentiyan ekstresi ile yaptıkları araştırmalarda mide asidi safrayı arttırdığını tespit etmişlerdir. (O.Leeser II.486) 
  2) UEKİ ve ekibi 1961’de Çentiyan kök ekstresi ile yaptığı araştırmalarda Urlara karşı etkili olduğu tespit edilmiştir. (LBH.II.486) 
  3) BUCHNER Çentiyan kökü ile iki kişi üzerinde tedavi denemesi yapmış ve bu tedavi denemesi sonunda sindirim bozukluklarından; hazım-sızlık, kokuşma, ekşime, tahriş, bulantı, mide çevresindeki sıkışma, basınç iştahsızlık ve baş ağrısına karşı etkili olduğu tespit edilmiştir. WATZKE’de 2 denek üzerinde tedavi denemesi yapmış o da aynı neticeleri elde etmiştir. (LBH.II.486) 
  4) Zimmermann ve ekibi 1988’de 23-51 yaşları arasındaki 8 hasta üzerinde Çentiyan tentürü ile 8 gün süren tedavi denemesi yapmış-lardır. Başka bir gruba ise Kınakına tentürü verilmiştir. Bu karşılaş-tırmalı tedavi sonunda Kınakına’nın ateş düşürücü özelliğinin büyük olduğu ve Çentiyan tentürünün de buna yaın sayılabileceği tespit edilmiştir. (H.H.B. VI.238) 
  5) İltihaplı mide bağırsak rahatsızlıkları (gastrit ve enterit)olan 19 hasta üzerinde Çentiyan tentürü ile tedavi denemesi yapılmıştır ve bunlardan 16’sında iyileşme görülürken 3’ünde kötüleşme görülmüştür. (H.H.B. V.238)

  Tesir şekli: İştah açıcı, sindirim kolaylaştırıcı, safra ve mide asidini arttı-rıcı, immün sistemini arttırıcı (bağışıklık sistemini), zindelik verici, da-marları büzücü ve mikropları öldürücü özelliklere sahiptir. 

  Kullanılması: 
  a) Araştırmalara göre Çentiyan kökü tentürü ekstresi veya natürel ilacı başta sindirim zafiyeti, mide bağırsak iltihaplanmasına (gastrit ve enterit) karşı ve mide asidi ve safrayı arttırıcı olarak kullanılır. 
  b) Komisyon E’nin 30/11/1985 tarih ve 223 nolu ve de 13/03/1990 tarih ve 50 nolu Monografi bildirisine göre başta sindirim rahatsızlıklarından; iştahsızlık, tıkanma ve şişkinliğe karşı kullanılabileceği beyan edilmiştir. 
  c) Homeopati’ye göre başta sindirim rahatsızlıklarından; kokuşma, şiş-kinlik, hazımsızlık, bulantı ve iştahsızlık gibi rahatsızlıklara karşı kul-lanılır. 
  d) Halk arasında; Mide-bağırsak üşütmesi ve zafiyeti, karaciğer fonk-siyon yetersizliği, mide easidi yetersizliği (hipoasiditat), şişkinlik, ha-zımsızlık, kramplı kabızlık, halsizlik ve dermansızlığa karşı kullanılır. 

  Çentiyan Seti – İ siparişi için https://goo.gl/9CqGuf internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefonlardan sipariş verebilirsiniz

 2. Iyi aksamlar ibrahim bey kizim 16 yasinda 41 kilo 2 seneden beri gecmek bilmeyen karin agrisi vardi bu surec icinde 2 kere Endoskopi 2 kere kolonoskopi

 3. Boswelia  Forte, ITIR Forte, Cocos Forte, Gökçek TONİK, Gökçek İksir, Alerji Çayı ve Bronşit Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. Hocam Merhaba

  Yaklaşık 1 yıldır boğaz bölgesinde batma,gıçıklık,yanma, geniz akıntısı , nefes darlığı ve kuru öksürüğüm var. Dilimin arka kısmında ve boğazımın yan ve arka tarafında kırmızı mercimeğe benzer kabarıklar cıktı. 2 defa endoskopi yaptırdım reflü, gastrir ve hafif ülser olduğunu söylediler. Mideden alınan parçada Halipobakti Pilori Bakterisi çıktı. 1 yıldır aralıksız bir çok ilaç ve antibiyotik kullandım. En uyak bir faydasını görmedim. Alerji kaynaklı bir rahatsızlığımın olduğunu düşünüyorum. Hangi ürünleri kullanmamı tavsiye edersiniz. Hocam Acilen cevabınızı bekliyorum.

 5. ÇOBANÇANTASI Forte, Boswellia Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KOLİT Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. hocam bnde toplu ortamlarda duramıyorummideme kramp şelinde tutuluyor.galiba ibs hastasıyım.bana ne önerirsiniz sınavlarda falan duramaz oldum.lütfen cevap yazar mısınız…

 7. Enginar Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. TATLI VE HAMURLU YİYECEKLERE DİKKAT EDERSENİZ DAHA KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖRÜRSÜNÜZ.

 8. Hocam benim koltukaltlarımda ve kasıklarımda içi iltahaplı ve baş vermeyen ağrılı şişlikler oluşuyor bir müddet sonra iyileşiyor ancak aynı yerden veya yanından tekrar çıkıyor.bazen ağrıları çok fazla olduğundan loumu ve bacaklarımı hareket ettiremiyorum,hocam ayrıca ben yaklaşık 9 yıldır BEHÇET HASTASIYIM ve ilaç olarak Kolşisin kullanıyorum, buradaki doktorlar vücudumdaki şişliklere HİDROADENİT SUPPURATİVA diyorlar verilen antibiyotiklerde etkisiz kalıyor bana lütfen yardımcı olurmusunuz.

 9. Sizin bağırsaklarını mantar dolu ve Enginar Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. hocam iyi günler.son 3 aydır karnımda guruldamalar.garip bağırsak hareketleri ve kabızlık makatta yanma gibi şikayetlerim ortaya çıktı.dotora gittiğimde tahmini olarak teşhis koyuldu.irratable bağırsak sendromu denildi.fakat ben yaptığım araştırmalar da tarafımdaki şikayetlerin daha çok bağırsak mantarına benzediğini gördüm.Çünkü bu gaz ve ağrı problemleri saç dibinde çıkan küçük bir sivilceyle paralel başladı.o sivilce için doktora gittiğimde mantar olduğu söylendi ve ilaç verildi.3 ayrı doktora gitmiş isem de saç dibindeki bu mantar gitmedi.doğal olarak şu an aklıma hastalığımın ibs değil bağırdak mantarından kaynakladığı geliyor.Zira karbonhidrat ve şeker tüketimi fazla olan öğünlerden sonra aşırı gaz hali ortaya çıkıyor.bu durumda ne yapmalıyım ne önerirsiniz.1,5 dakikalık doktor muayenelerinden sıkıldım.yüzümüze bakıp teşhis koyuyorlar.

 11. CANSU Hanım çatlaklar için Ozon Forte iyi gelir, fakat doğumdan sonra bir çok bayanın bağışıklık sistemi zayıflıyor benim tavsiyem sizin ENGİNAR Forte, Boswelia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kadın Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 12. Tuncay bey sizin ENGİNAR Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, LİPOM Çayı ve DAMAR Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 13. GÜLAY Hanım ülseratif kolite karşı uzun süre yani 5-6 ay gibi SARI KANTARON Forte, ENGİNAR Forte, Çoban çantası Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KOLİT Çayı ve SİNİR Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 14. FATİH Bey her türlü alerjik ve cilt rahatsızlığının sebebi bağırsak florasının bozulması ve bağırsaklara mantar yerleşmesinden kaynaklanır, sizin HAMAMELİS Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, EGZAMA Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 15. Abdullah bey kimyasal ilaç kullandıkca bağırsak florası bozulur ve bağışıklık sistemi zayıflar ve hastalıklar çoğalır. Sizin ENGİNAR Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Sinüzit Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 16. Necmettin bey HAMAMELİS Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, EGZAMA Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 17. merhabalar…
  Bende bagırsak ıltıhabı oldugu soylendı. Şıskınlık,gaz,tuvalet alıskanlıgında degısme….bagırsak seslerı var. Ne yapmalıyım ?

 18. mERHABALAR HOCAM BENİM YANAKLARIMDA VE FAULUMUN ALTINDA KIZARIKLIKLAR BAŞLADI GEÇEN YILDAN BU YANA. HEM KIZARIYOR HEMDE SİVİLCE GİBİ ÇIKIYOR İLTİHAPLI ŞEKİLDE. DOKTOR SEBOREİK DERMATİT GİBİ VE GÜL HASTALIĞINA BENZİYOR DEDİ. VE BURUN KENARLARIMDA DAMARLAR GÖRÜNÜYOR NE YAPMAM GEREKİYOR BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ.

 19. Hocam ben geçen yıl 9ayın sonunda vademcik aneliyatı oldum.çok sık hastalanıyodum ameliyattan sonra iki ay rahat oldum ondan sonra rahatsızlıklarım çogaldı genizim akıyomuş dedi doktor ilaç verdi yine geçmedi daranjit olmuşun dedi ilaç verdi geçmedi şimdide 2 aydır alerjik olmuşun dedi siprey verdi yeni çıkmış no al diye siprey kullanıyom iki üç aydır hiç bir faydasini görmedim bademcigi aldırdıgımdan daha kötü durumdayım kendim hergün sıkıntıdayım hergün rahatsız oluyorum ne yapacan bilemiyorum lütfen bu hastalıktan nasıl kurtulurum hocam allah için bi yardım edin

 20. İbrahim bey merhaba, 5 yıldır saçlı bölgede ve ilerleyen süreçlerde de alın,kaş,burun ve tüm yüz bölgesinde yağlı egzema rahatsızlığım bulunuyor. Efendim nasıl bir tedavi önerirsiniz.Bunun bana maliyeti toplamda ne olur.Teşekkürler.İyi çalışmalar.

 21. ülseratif kolit için ne önerirsiniz ishal hiç yok sadece kanlı mukuslu akıntı oluyo ara ara

 22. Tuncay sevinç

  Meraba bn 10 yaşındayken 2009 kulağımin arkasında nohut büyüklüğünde bir şey vardı sonra 1 hafta sonra bu ceviz büyüklüğünde oldu doktora gittik ameliyat dediler ameliyat oldum ama yağ bezesini almadılar sah damariyla yan yanyana sonra boynuma flüt gibi bişey takarak oranın akmasini sagladilar ve boşaldiktan sonra ilaç tedavisi gördüm ama hiç bi faydası yoktu çünkü sonra yine şişti enjeksiyonla bosalttilar falan bn şuanda 16 yaşımdayım ve hala sağ boynum da yağ bezesi var genel hasta olduğumda şişiyor ve dokuzuncu ağrı veriyor ve vücudum da ateslenme yapıyor ama ortalama 1 haftaya veya 2 hafta içersinde iniyor bn kalıcı çözüm istiyorum Lütfen yardımcı olun sinden özenle rica ediyorum

 23. ÇATLAKLARIM VAR DOĞUMDAN KALMA GÖBEK BACAK NE ÖNEREBİLİRSİNİZ

 24. hocam yoğun saç dökülmesi yaşıyorum şakak kısımdan saçlarım açıldı ve ön ksımdaki saçlarım şekil almıyor hemen dağılıyor yaş 25 acil önerilerinizi bekliyorum

 25. selim acikalin

  merhaba babam icin bir sorum olucakti 98 yilinda baypas amaliyati oldu fakat bir kac yil sonra takrar damar tikanmasi oldu ve stent takildi gecen sene tekrar stent takilan damarda tikanma oldu ve anjio ile bir damara daha stent takildi fakat damarlarin biri tam tikali oldugu soylendi dr acilmadigini soyledi 65 yasinda babam ve gecenlerde gogsunde yabma sikayetiyle acile gittik 3 gun damar acici serum verdiler ve cikti sekeri yuksek ve bu tikali damar icin veya tekrar tikanma olmamasi icin faydali kullanilacak nedir? tesekkurler şimdi den cevabinizin icin

 26. MERHABA MERYEM HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL NANE FORTE SARIKANTRON FORTE SİNİR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI SPRİLİNA FORTE DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 27. MERHABA MERYEM HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL ISIRGAN FORTE KORDİSEP FORTE KAN ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI SPRİLİNA FORTE DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 28. merhaba.1,5 yaşında herediter sferostoz tanısı konulan bebeğim var.doğduğunda kan değeri 13 tü.o gece sarılık oldu ve kanı 5,4 e düştü.sonra 1 gün saonra ışın tedavisiyle sarılık oranını düşürdüler.20 gün sonra gelin dedi doktor.gittik kan değeri yine 5,4 çıktı. doktor anne sütüyle zamanla sarılığın geçebileceğini söyledi.biz de anne ve baba olarak bebeklerde kan değerinin ne kadar olması gerektiğini bilmediğimiz için çocuğumuz öyle 10 ay yaşadı.10 ay boyunca da 2 kez hastalandı.ilk sefer doktor antibiyotik verdi.çocuk iyileşti.ikinci sefer de hastalık uzadı ve ishal oldu.o sebepten kan tahlili istediler ve kanımız 4,7 çıktı.acil hastaneye yatırıldık.tahliller yapıldı.sonra tanıkoyuldu.ayda bir kan alıyordu.folik asit kullanmaya başladk.kanı 1,5 ayda bir 7 ye düşüyor ve kan alıyor.ne yapmalıyım hangi bitkiler çocuğuma iii gelir.teşekkürler…

 29. Teşekkür ederim İbrahim bey. birde abim 2009 yılından beri crohn hastası.abim için ne önerirsiniz.

 30. MERHABA CANSU HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE KOLEREX FORTE SPRİLİNA FORTE MANTAR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 31. merhaba ibrahim bey,
  benim 3 yıldır geçmeyen aknelerim var.yüzümde sırtımda ve omuzlarımda. midemde helikobakter pylori çıkmıstı.tedevi gördüm fakat stresli zamanlarda hala mide agrısı yaşıyorum. bircok şampuan vücudumda kısa süreli kızarıklıklara yol açıyor ayrıca. ürünleriniz ile tedavisi mümkünmüdür ne önerirsiniz. saygılar

 32. MERHABA VEYSEL BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE LADEN FORTE MANTAR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66

 33. merhaba yaklaşık 7 seneden beri ibs hastasıyım iki defa kolonoskobi yaptırdım bir sonuç olamadım şikayetlerim devam ediyor. yumuşak sık dışkılama yoğun şekilde sümüksü akıntı bağırak sesleri… kunlandığım ilaçlar. loparmit-deribidat lonsor. ilaçları kullanınca iyi kesince yine başlıyor. öneriniz ne. teşekkürler

 34. MERHABA SEYDA HANIM
  Gökçek Tonik
  Gökçek İksir
  Papatya Forte
  Ladengülü Forte
  Ladengülü Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr
  Sinirli Ot Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 35. Merhaba,
  2,5 yasindaki kizimin reflu ile birlikte alerjik astim sikayetleri olusuyor mevsim gecislerinde. Doktor, bunyesinin alerjik oldugu icin bu tur hastaliklari tetikledigini ve daha cabuk hastalandigini soyledi. Direk reflu veya astim tedavisinden once ben asil alerjisini yenmesini istiyorum ki hastaliklarin kaynagini yenebilelim. Kizim henuz 2,5 yasinda sizin urunlerinizi kullanabilir mi, kullanabiliyorsa ne tavsiye edersiniz?
  Saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*