Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Gökçek İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu)

Gökçek İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu)

Gökçek İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu)

Miktar / Amount
Net: 1 Litre / 1 Liter

İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.

İçindekiler : Limon Suyu, Üzüm Sirkesi, Sarımsak, Zencefil, Maydanoz, Sinirli Ot, Zerdeçöp, Karanfil, Zeytin Yaprağı, Adaçayı, Atkuyruğu Otu, Tarçın, Doğal Koruyucu

Ingredients : Lemon Juice, Wine Vinegar, Garlic, Ginger, Parsley, Plantain, Turmeric, Clove, Olive, Sage, Horsetail, Cinnamon, Natural Base

Gökçek İksir (Aromatik Limon Suyu) 1/10’unu eterik yağlar ve doymamış yağlar oluşturur ve tamamen %100 doğaldır.

Müşteri Temsilciliği : 0212 621 21 65
Ürünlerin içeriği ve kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Kullanım miktarı kişiye göre değişeceğinden, size en uygun kullanım şeklini müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Doğal ürünlerden olumlu sonuçlar alabilmek için en az 4-6 hafta düzenli kullanılması önerilir.

Önerilen Kullanım Şekli (Recommended Usage):

TR- Yetişkinler için; günde 3-4 defa 2 ila 3 yemek kaşığı yemekten sonra içilmesi tavsiye edilir.
Su ile içilebilir. Kademeli olarak arttırılabilir.
Çocuk ve yaşlılar için lütfen danışınız.
Zayıf olanlar yemekten sonra almalıdır.

EN- For adults; 2 to 3 tablespoons 3-4 times a day is recommended to drink after a meal.
With water drinkable. Increased gradually.
Please consult for children and elderly.
After a meal should be weak.

Muhafaza Şartları / Preservations Conditions:

TR- Mutlaka buzdolabında muhafaza ediniz. (İçmeden önce çalkalayınız.)
EN- Must be stored in the refrigerator. (Shake well before drinking.)

Direkt gün ışığına maruz bırakmayınız.
Ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

TR- Tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti no kapağın üzerindedir
EN- (Recommended expiration date and lot number are on the cover)

Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)

TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex

TR- Gıda Takviyesidir İlaç Değildir.
EN- For Dietary Supplenment Does Not Medicine

Ürün Teslimat Bilgileri

Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır.
Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
Kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.
Siparişinizle ilgili her türlü soruyu 0212 621 21 65 (pbx) ya da 0532 605 99 64 no’lu telefonu arayarak sorabilirsiniz.
Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
Siparişleriniz (Saat 13:00)’a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. En geç 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.

bitkiseltedavi.com olarak sağlıklı günler dileriz.

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.

Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

673 Yorumlar

 1. Merhaba MEHMET İKRAM, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlığınız için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 2. mrb hocam her yerimde ağrı var 

 3. Merhaba ERKAN ŞAHİN, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlığınız için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 4. Biraz eforlu koştuğum zaman dizlerimden aşağısı taş gibi oluyor ve adım atamıyorum.ayaklarımı kontrol edemiiyor oturup kalıyorum.dizaltımdan bileklerime kadar olan kısım inanılmaz sert oluyor neredeyse yırtılacak gibi.

  ne yapmam lazım

 5. Merhaba sizin, Sarı Kantaron Seti – D kullanmanız gerekir. https://www.gokcekmarket.com/urun/sari-kantaron-seti-d/

  Geniş bigi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.dogaltedavi.net/f288/sari_kantaron_forte_depresyon_panik_atak_korku_endise_stres-7435.html

  0212 621 21 65 – 66 Numaralı telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 6. Adem ŞİMŞEK

  selamlar

  Bende evham hastalığı var ölüm ve hasta olma korkusu doktor tedavisi ile ilaç kullanıyorum bursa dan bir arkadaşım sarmısaklı iksir ürününüzü önerdi sizden bu  konuda bilgi ve önerilerinizi rica ediyorum

   

 7. Öncelikle geçmiş olsun. hastalığınız için Yaban Mersini Seti kullanmanız gerekir.

  Araştırmalar:

  LONICERUS 16.yy.da yaptığı araştırmalarda yaban mersini meyvesinin böbrek ve mesane rahatsızlıklarına, 1742’de WEINMANN ishal ve dizanteriye (kanlı ishal) ve de II. Dünya savaşı sırasında İngiliz bombardıman uçak pilotları akşamları hedeflerini iyi görmesini sağladığı tespit edilmiştir. Bu klasik araştırmaların haricinde son 20 yıldır çok ilmi araştırmalar yapılmış ve bitkinin etkisi belgelemiştir. 
  1) Paris Üniversitesi Tıp fakültesi Doku kimyası laboratuarlarında Dr. Robert Boniface, Dr.A.Michel Robert ve ekipleri şeker hastalarında görülen retina anormallikleri (gözün iç tabakasındaki anormal hastalık) yaban mersini meyve ekstresinden elde edilen draje ile (anthocyanidin drajesi) ile tedavi edilebileceğini tespit etmişlerdir. (Nhk.9.98.82)
  2) Göz doktoru Dr.horst Huisman şeker hastalığı nedeni ile retina bo-zukluğu olan hastalarını anthocyan drajesi ile tedavi etmiştir. (Nhk.9.98.83)
  3) Fürstenfeldbruck hava kuvvetleri uçuş tıp enstitüsünden (Flugme-dizinischen İnstitut der Luftwafte in fürsten feldbruck) Dr.Hans Brandl ve ekibi ile Almanya’nın Bayern eyaleti trafik bilimi araştırmalar merkezi kontrol şubesinden (Verkehrwissenschaflichen for schungs zentrum des TÜV Bayern) Prof.Dr.Benedikt von Hebenstreit ve ekibinin ayrı ayrı yaptıkları araştırmalar sonucunda Anthocyan (Antosiyan) drajesinin retina anormalliklerini iyileştirdiği belgelenmiştir. (Nhk.12.996.62)
  4) ABD’de Anthocyan (antosiyan) drajesi (yaban mersini meyve ekst-resinden elde edilen) ile tedavi denemeleri yapılmıştır. Bu drajenin başta katarakt (göze perde inmesi), makula deformasyonu (retina üzerindeki hassas nokta), ışığa karşı duyarlılık, aydınlık ve karanlığa uyum, kılcal göz damarlarında yıpranma ve gece kötü görme gibi rahatsızlıklara karşı iyi geldiği tespit edilmiştir. (Nhp.10.95.1460)

  Tesir şekli: İshali önleyici, dezenfektan, damarları büzücü, teskin edici, peklik yapıcı, kandaki şekeri ayarlayıcı, antiseptik, iltihapları önleyici ve kanamayı durdurucu özelliklere sahiptir. 

  Kullanılması: 
  a) Kurtulmuş meyvelerinin kullanılması;
  1) Araştırmalara göre; Retina hastalığı (gözün iç tabakası), katarakt (göze perde inmesi), glokom (göz iç basıncının artması), makula de-formasyonu (retina üzerindeki en net ışık alma noktasının yıpran-ması), konjektivit, karanlık ve aydınlığa uyum sağlayamama ve ışığa karşı aşırı hassasiyet (trafikte) gibi göz rahatsızlıklarına karşı etkili olduğu yapılan araştırmalarla tespit edilmiştir. 
  2) Komisyon E’nin 23.04.2007 tarih, 76nolu ve 13.03.1990 tarih ve 50nolu monografi bil-dirilerinde yaban mersini meyvesinin ishal, ağız ve yutak iltihaplarına karşı kullanılabileceği beyan edilmiştir.
  3) Halk arasında şeker hastalığı, idrar yolları iltihaplanması, bağırsak kurtları, ağız ve yutak iltihapları, ishal ve dizanteriye karşı dahilen ve haricen de yaralara lapası yapılır. 

  Yaban Mersini Seti siparişi için https://goo.gl/AuCuSO internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

 8. Meraba hocam gozlerimde gunduz daha belirgin olarak goz seklinde zincir gibi halkalar gozukup kayboluyor doktorlara gittim 5 doktorun 3u bisi olmadigini yasa bagli oldugunu alismam gerektigini soyledi 1 glokom baslangici dedi digeri retina dejenerasyonu dedi anliycagniz sizin iksiriniz kullanmammin bir sakincasi olurmu 

 9. İlk zamanlar lenf bezi şişmesi normal, çünkü onu besleyen ince kıl gibi kökleri topluyor, düzenli kullanmaya devam edin.

 10. Zerdecal setini 1 haftadır kullanıyoruz. Çocuk 15 yaşında lenfoma hastası.boynundaki şişkinlik gittikçe artıyor.sizce tehlikeli bir durum mu.yoksa dediğiniz gibi 4-6 hafta arası mi belli olacak.

 11. Merhaba Hocam;

  Bacak Arasında yumurtalık altında sedef sanırsam doktora da gitmiştik zamanında kremlerle rahatlıyor sadece, kabuk bağlıyor dökülüyor kaşıntı oluyor buna bağlı olarak hafif kanamada oluyor bazen sürekli yaklaşık iki 1 tl büyüklüğünde bölge, bundan kurtulmanın bir yolu varmı? 

  Teşekkürler.

 12. KONJA  Forte, GARSİNYA Forte, Cocos Forte, Gökçek TONİK, Gökçek İksir, ZAYIFLAMA Çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 13. Hocam 78 kilo yum bas en ve kalça problemim var çok rahatsız oluyorum eşim durmadan zayiflamasi istiyor utanıyorum 25 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirimllütfen mail atin

 14. Zerdeçal Forte, Melisa Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Damar Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 15. Roaccutane önce karaciğer yağlanması sonra karaciğer iflasına kadar görürür

  Sizin acil Enginar Forte, Devedikeni Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 16. Hocam 38 yasindayim agir ebv virusu geciriyorum bacagimdan kitle aldilar sanirim virus yapti.10 gundur ates ve dokuntuler var.Karin agrisi istahsizlik berbatim.Bitkisel tedavi olarak ne onerirsiniz acaba

 17. Merhaba hocam 7 ay boyunca roaccutane kullandim ve bu sirada karacigerimden kaynakli (muhtemelen) iki tirnagimdada batma oldu ve geciremiyorum.eskiden böyle bi sorunum yoktu bu ilacdan sonra oldu hangi kürü uygulamami önerirsiniz

 18. Selamun aleykum ibrahim bey. Benim midemde reflü var. Çok yanma olurdu ama hiç ağrı olmazdı Recep ayı münasebetiyle ilk günlerde oruç tutmak istedim. 4gün tuttum ama çok ağrı oldu midemde. Şimdide yemeklerden 2- 3 saat sonra ağrıyor yemek yiyince geçiyor. Birde Bağırsaklarda problem var şişkinlik, Kabızlık. Bide makat çevresinde kaşıntı oluyor egzama gibi. Eşiminde kulağında mantar var akıntı yapıyor ve bazen çok şiddetli ağrı yapıyor anca doktora gidip temizletince geçiyor. Yardımcı olursanız size minnettar olurum. Başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin.

 19. hocam merhabalar 

  bende de varikosel var sol tarafta damarlar torbalandı ne yapmalıyım acil yardım istiyorum sizden 

 20. merhabalar hocam

  Ben 28 yaşındayım üniversite öğrencisiyim, Karnımda 104*48 miyom ve 48mm*40 kist var. Karnımın görüntüsü değişti çok üzülüyorum ve çok sıkıntı ve sancı ve sertlik var dayanamayacak oluyorum bazen.

  5 doktora gittim hepsi ameliyat  diyor. 

  amaliyat olmak istemiyorum. 

  Bana bitkisel kürlerinizden hangisini önerirsiniz.

  sizinle nasıl iletişime geçebilirim.

 21. Enginar Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 22. Çay Ağacı Yağı, Melisa Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Damar Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 23. Gültekin Gamsız

  Merhaba ibrahim bey 29 yasindayim7 yıldır benim sorunum halk dilinde köpek memesi denilen tipta ise hidradenits yani akne suprativa hastayim bir cok doktara gittim fakat hicbir cözum alamadim.Benim su anda her iki koltuk altimda kalcamda e kasıgımda bu sorun devam etmekte cok usandırıcı bu hastalık hakkında bir arkadasım sizi bana tavsiye etti.Nasıl bir tedavi uygulayacagınızı ve Hangi ürünlerinizi nasıl ve ne sekilde uygulayacagımı bana meail atarsanız cok makbule gecer.Mail adresim [email protected] yardımlarinız ve alkanız icin simdiden tesekkurlerimi sunarım .Allah sizden razı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*