Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Gökçek Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)

Gökçek Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)

Gökçek Tentür (Bitki Karışımlı Zencefilli Limon Suyu)

 

Miktar / Amount

Net: 1 Litre / 1 Liter

 

İlaç Değil, Bitkisel Takviye Ürünüdür.
İçindekiler: Zencefil, Limon suyu, Üzüm sirkesi, Maydonoz, Zerdeçal, Karanfil, Sinirli ot, Lavanta, Çentiyan, Zeytin Yap., Altınbaşak, Adaçayı, Atkuruğu otu, Kekik, Laden Gülü, Çakır Dikeni, Sinameki, Yoğurt otu, Üzerlik
Ingredients: Ginger, Lemon Water, Vinegar of Grapes, Parsley, Curcuma, Clove, Common Plantain, Lavender, Gentian, Olive Leaf, Golden rod, Sage, Marsh Horsetail, Thyme, Rock Rose, Eryngo, Senna, Bedstraw, Harmala
Önerilen Kullanım Şekli (Recommended Usage):
TR- Günde 3-4 defa 2 ila 3 yemek kaşığı yemekten sonra içilmesi tavsiye edilir.

Su ile içilebilir. Kademeli olarak arttırılabilir.
Çocuk ve yaşlılar için lütfen danışınız. Zayıf olanlar yemekten sonra almalıdır.
Hamilelik, emzirme dönemi veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.
EN- 2 to 3 tablespoons 3-4 times a day is recommended to drink after a meal.

With water drinkable. Increased gradually.
Please consult for children and elderly. After a meal should be weak
Pregnancy, breast-feeding, or in cases of medication consult your doctor.
Do not exceed the recommended daily dose.
Muhafaza Şartları / Preservations Conditions :
TR- Mutlaka buzdolabında muhafaza ediniz. (İçmeden önce çalkalayınız.)
EN- Must be stored in the refrigerator. (Shake well before drinking.)
Direkt gün ışığına maruz bırakmayınız.
Ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.
TR- Tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti no kapağın üzerindedir
EN- (Recommended expiration date and lot number are on the cover)
Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)
TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex
TR- Gıda Takviyesidir İlaç Değildir.
EN- For Dietary Supplenment Does Not Medicine
Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.
dogaltedavi.com olarak sağlıklı günler dileriz.
Ürün Teslimat Bilgileri
 • Sitemizde bulunan tüm ürünler bakanlık onaylıdır.
 • Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
 • Kapıda nakit ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
 • Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.
 • Siparişinizle ilgili her türlü soruyu 0212 621 21 65 (pbx) ya da 0532 605 99 64 no’lu telefonu arayarak sorabilirsiniz.
 • Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.
 • Siparişleriniz (Saat 13:00)’a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. En geç 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.
Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

49 Yorumlar

 1. Öncelikler geçmiş olsun. böbrek rahatsızlığınız için Huş Seti, cinsel isteksizliğiniz için Epimedyumlu Macun kullanmanız gerekir.

  Klinik Araştırmalar: 
  1) Amerikalı ilim adamları hayvanlar üzerinde yaptıkları deneylerde Betulin’den elde edilen betulinasidin derideki siyah kanseri iyileştirdiği tespit edilmiştir. Eskiden Ziziphus mauritiana’dan elde edilen betulalinasit şimdi Huş kabuğundan bolca bulunan Betulin’den elde edilmektedir. Bu alandaki çalışmalar devam etmektedir. (ZP.3.96.40)
  2) Münih Üniversitesi tarafından romatizma hastası 1200 kişi üzerinde Huş yapraklarından elde edilen kapsülle tedavi denemeleri yapılmış ve hastaların iyileştiği görülmüştür. (GM.9.98.41)
  3) Birleşiminde altın başak otu, ortosifon yaprağı ve huş yaprağı karı-şımından oluşan çay harmanı ve damlası idrar yolları rahatsızlıklarını iyileştirdiği tespit edilmiştir. (ZP.4.94.215, ZP.4.00.193 ve GM.02.95.14, ZP.3.98.167)

  Tesir şekli: İdrar söktürücü, antiseptik, güçlendirici (tonik), idrar yollarını dezenfekte edici, vücudu arındırıcı, temizleyici özelliklere sahiptir. 

  Kullanılması: 
  a) Araştırmalara göre birleşiminde huş yaprağı, altın başak otu ve ortosifon yapraklarından oluşan çay harmanları ve damlaları idrar yolları iltihaplanması, kumlarına karşı ve de romatizma türlerinde artroza karşı kullanılır. 

  Huş Seti siparişi için http://goo.gl/cWnfUS Epimedyumlu Macun siparişi için http://goo.gl/Avrjdi internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

 2. slm ben böbrek hastası ve cinselisteksizlik çeke biriyim yaşım 45 ne öneririsiniz

 3. Halil bey Bağırsaklarınızda ki mantarlar artık sizin dilinizede yerleşmiş sizin Çay aĞacı Yağı ile garagara yapmanız ve Enginar Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. Bandırma soğuk şehir olduğu için tetikler fakat asıl problemin kaynağı vücudnuzda asidoz oluşumu bunu tetikler. Bu nedenle sizin Harpago Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Romatizma Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. hocam dilimde koku var ne önerirsiniz ayrıca dilin orta kısmında hafif beyaz kabarcıklar teşekkürler

 6. sayın gökçek merhaba,
  kesimde ya klasik bir yildir yumuşak doku romatizması yani fibromiyalji rahatsizligi var.Boyun,omuz,sirt ve kollarda agrilar var.Neyaptiysak sorun cozulmedi ve agrilar giderek artti.Ayrıca isin birde psikolojik bolumu var,moral olarak çöküntüye ugradi.
  Son olarak hocam yasanilan şehrin (BANDIRMA) bu hastaliga etkisi ne kadar?Bize yardimci olursanız sevinirim iyi çalışmalar…

 7. Enginar Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, MANTAR Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 8. HARPAGO Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, BEHÇET Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. iyi günler hocam;
  bende behcet yok ama çok sık aft çikiyor ve yara 1 hafta devam ediyor. ilgisi var mi bilmiyorum ama folikülitte çıkıyor onun için de sürekli antibiyotik kullanıyorum.

 10. mrb kolay gelsın.ıkı aydır dılımın kokunden ucuna dogru uzanan beyazımsı bır tabaka var.k.b.b. gıttım bana verdıgı ılaclar daha kotu ettı.gastroentolojı ye gıttın endeskopı yaptı onemlı bır seyın yok dedi.dermotolıjı ye gıttım.mantar var dılının uzerınde dedı.korbonatla gargara yap dedı.ibrahim bey artık pıskolojık olarak rahatsız olmaya basladım.dılımde batmalar basladı.sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur edıyorum.cevabınızı beklıyorum.saygılar

 11. benim rahatsızlığım – b18.1 kronik viral hepatit b delta ajansız – diye tanı konuldu kan değerlerim normal sadece hbsag 4000 yüksek yani kandaki hepatit virüsü yani taşıyıcıyım bundan kurtulabilirmiyi öneriniz ne teşekkür ederim….

 12. merhaba’ yuzumun sağ yanak kısmı şişiyot bazı zamanlar iniyor derin nefes aldığımda spor yaptıgımda veya bağırsaklarımı rahatlattığım zamanlar indiğini diğer zamanlar arttığını görüyorum hangi ürünleri kullanmam gerekir teşekkürler

 13. Sayın Gökçek merhaba ,
  saçlarım ve yüzüm aşırı yağlanıyor. ne yaptıysam geçmiyor. sizin videolarınızı dinledikden sonra dilimin üzerine bakarak beyazlanmış bir tabaka gördüm. doktora gitdim ve bağirsağlarımda maya mantarı vardı. bu sebebden ola bilirmi ? size nasıl ulaşa ve nasıl tedavı ede bilirim? bir çözüm bulursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler. lütfen cevaplayın. sizi bulmam için istanbula gele bilirim. ve siphariş mümkünse nasıl vere bilirim ?

 14. MERHABA PADIR BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL HAMAMELİS FORTE KORDİSEP FORTE DMANTAR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI SPRİLİNA FORTE KARBONAT FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 15. BÜLENT DEMİRDAĞ

  Sayın Gökçek merhaba ,
  Yüzümde , alın , yanak ve burnumda kabarcıklar var . Doktorlar rozacea teşhisi koydular . 38 yaşındayım ve 5-6 yıldır mücadele ediyorum.Gençliğimde de çok sivilceli bit yüzüm vardı . Halen yüzümde sivilce izleri de duruyor . Rozacea için lazer tedavisi dahi oldum .Ancak geçmedi.Sadece kortizonlu kremler geçiriyor . Onları da kullanmak istemiyorum . Şu anda roza krem ve 50 faktör güneş koruyucu kullanıyorum . Doktorlar rozaceanın tedavisi olmadığını söylüyorlar . Acaba tedavisi var mı? Varsa nasıl ? Teşekkürler ,

 16. MERHABA ALİ BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA JEL ALIÇ FORTE KORDİSEP FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 17. babam 66 yaşında kalpdamarlarında tıkanıklık var.tabiki tansiyon ve kollestrol problemi de bulunmaktadır.by-pass oldu stent te takıldı. hala damarlarda tıkanıklık sorunumuz devam ediyor.doktor bünye üretiyor dedi.ne yapmalıyız?

 18. MERHABA EMİNE HANIM
  GÖNDERİM SAĞLIYORUZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 19. Emine Abdullayeva

  azerbaycana sifaris vermek mumkunmu? mumkunse nasil bilgi ala bilirim .simdiden tesekkurler

 20. MERHABA YILMAZ BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL OZAN YAĞI FRENK ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KORDİSEP FORTE SİNİRLİOT FORTE KULLANIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 21. merhabalar penis kireçlenmesi için önerileriniz nelerdir? saygılarımla

 22. MERHABA YELİZ HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KEKİK FORTE KORDİSEP FORTE YOĞURTOTU FORTE KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 23. slm gökçek bey annem 10 sene önce kist ameliyatı oldu,2 sene önce guatırdan nodul amelıyatı oldu bunların ıkısının sonucuda temız cıktı.şimdi ise akciğerinte kitle çıktı ama ne olduğu belli değil sol akciğerinde ne yapabiliriz lütfen bize yardımcı olun bize hemen dönerssenız sevınırız cunku zamanımız yok bu cok cabuk metastas yapabılıyormus şimdiden verdiğiniz cevap için tesekkurler..yardımınızı beklıyoruz….

 24. MERHABA HAKAN BEY
  Gökçek İksir
  Aloevera Jel
  Hamamelis Forte
  Enginar Forte
  Sinirli Ot Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr
  Adaçayı Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr
  Ozon Yağı
  Çayağacı Yağı 0212 621 21 65 ULAŞABİLİSİNİZ

 25. Merhaba Ismail Bey yüzümde atopik egzema (kasintisiz), basimda ellerimde ve baska bölgelerde ise kasintili egzema var. Bir vieonuzda “Hamamelis Forte” karisiminizin bütün egzema türlerine iyi gelecegini söylüyorsunuz. Bende bunun icin, ilaci almadan önce, bu ilaci tek basina alsam egzemami gecirip gecirmeyecegini, etkisini ne zaman gösterecegini ve olasi bir iyilesme sonucu egzemanin geri dönüp dönmeyecegini sormak istiyorum.
  Cevaplariniz icin simdiden tesekkür ediyorum
  Saygilar

 26. MERHABA İSMAİL BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA LAVANTA FORTE GINKGO FORTE LAVANTA ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞINIZ

 27. hocam kaygı bozukluğu sosyalfobi rahatsızlıklarım var neler öenerirsiniz teşekkür ederim

 28. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL ALIÇFORTE SİNİRLİOTFORTE ENGİNARFORTE SİNİRLİOTFORTE OZAN YAĞI 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 29. selam hoacam benim 5 yasinda oglumda sac kiran meydana geldi yaklasik 1,5 – 2 yildir var su anda sadece kafasinda mevcut ve yaklasik kafasinindegisik yerlerinde yarisinda sac yok ne yapabilirim bana önerileriniz ne olur zaman ayirip cevap yazdiginiz ici simdiden tesekkür ederim

 30. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KEKİK FORTE LADEN FORTE KEKİK ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 31. süleyman yılmaz

  hocam ben 2000 yılından beri astım hastasıyım astım teşhisi konulup ilk ventolin ilacını kullanmamla beraber aşırı şekilde önce sırtımdo olmak üzere kaşıntı başladı sonra da her tarafa dağıldı ve 12 yıldır da kaşıntı azalmakla beraber devam ediyor bana astım ve kaşıntı ile ilgili ne önerirsiniz teşekkür ederim.

 32. gökçek iksir aloeverajel gınkgo forte alıç forte damar çayı enfeksiyon çayı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 33. gökçek iksir aloeverajel gınkgo forte alıç forte damar enfeksiyon çayı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için

 34. ing tuzu ve şahtere forte kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilrisiniz

 35. meniere için ne önerirsiniz

 36. safra kesesinde taş var eritebilir miyiz

 37. menier rahatsızlığım var şiddetli baş dönmesi kusma işitme kaybı kulakta tıkanıklık oluyor nasıl bir tyedavi olur

 38. GÖKÇEK İKSİR GÖKÇEK ALOEVERA JEL PANİK ATAK ÇAYI DAMAR ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 NUMARALARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

 39. selam hocam size sorum bende 13 senedir panik atak anksiyete var ve ılac kullanıyorum paxil 20mg gece yatarken bır adet.ayrıca 14-9 gıbde seyreden bır tansıyon yukselmem var bazende 14-10 oluyo kolestrol yükselıgıde var bana ne önerebılırsınız misal önerecegınız ürünle ılac etkılesıme gırermı bır zararı olurmu bıde kalıcımı duzelıyo rahatsızlıklar yoksa bellı bır sure sonra sıkayetler devam edıyomu saygılar tesekkurler……

 40. SAFRA TAŞI İÇİN İNGİLİZ TUZU KARACİĞER YAĞLANMASI İÇİN GÖKÇEK İKSİR AOLEVERA JEL KARACİĞER ÇAYI DAMAR ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 21 65 /66

 41. sayın gökçek merhaba
  bende safara taşı (1cm) var. karaciğer yağlanması var. ne önerirsiniz. safara kesei kanalından 1cm lik taş düşermi kolay gelsin

 42. Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, damar çayı ve yogurt otu Çayı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Düşük tansiyonu olanlar için Gökçek İksir yerine Cemre İksir ve Cemre Tonik yerine Gökçek Tonik kullanmak gerekir.Aloevera jel, iksir, tentür, tonik ve diyet’e içmeden önce ılık su katılabilir.

 43. Sayın Gökçek tekrar merhaba,

  Yukardaki durumuma ilave olarak kalp kapakçığı hastası olduğumu ve yüksek tansiyonum da olduğunu söylemem gerekiyor sanırım.

  Tüm bu durumları göz önünde bulundurduğunuzda lütfen hangi ürünlerden ne kadar almam ve ne kadar süreyle kullanmam gerektiği hakkında bilgi verirmisiniz? Doğru sipariş vermem için.
  ( Gökçe iksiri dahil olmak üzere ürünlerin birden fazla çeşidi var gördüğüm kadarıyla.)
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 44. Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, damar çayı ve enf Çayı hariçi olaraktan çay ağacı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Düşük tansiyonu olanlar için Gökçek İksir yerine Cemre İksir ve Cemre Tonik yerine Gökçek Tonik kullanmak gerekir.Aloevera jel, iksir, tentür, tonik ve diyet’e içmeden önce ılık su katılabilir.

 45. Merhaba, kasıklarımda et beni sayısı hızla artıyor ve cinsel organıma sıçramış durumda. Henüz organımın tepe noktasında yok ancak sanırım oraya doğru ilerliyor. Etek traşı bölgesi olduğu için her banya dan sonra kesikler sebeiyle kanama oluyor. Bu yüzden mi çoğalıyor, ne önerirsiniz.

 46. Geçmiş olsun iksir,tonik,ozon yağı ve enfeksiyon çayı birde damar çayı kullanmanız gerekir.Faydasını görürsünüz zaten.

 47. Merhaba…

  Ben 2 ayrı doktora göründüm.Biri ter bezi bir diğeri ise kıl kökü iltahabı dediği bir hastalık ile mücadele ediyorum.
  Antibiyotik krem ve hap kullanıyorum ama
  daha bir tanesi geçmeden bir diğeri çıkıyor
  koltukaltımda. Lütfen önerilerinizi bekliyorum.

 48. Müjgan hanım, İksir,Tonik ve Romatizma ve Troid çayı karışımı özel bir çay kullanmanız gerekir. ayrıca satış ofisimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.0212 621 21 65 – 66

 49. Merhaba,
  Öncelikle hem faydalı bilgileriniz hem de güzel çalışmalarınız için teşekkür ederiz. Bende iltihablı romatizma, safra taşı ve ilaçların neden olduğu hoşimato troidi var. Bunlardan kurtulmam için bana ne tavsiye edersiniz.Ayrıca eşimde yüksek kolestrol ve gut hastalığı başlangıcı var. Bize yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*