Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Gökçek iksir

Gökçek iksir

Gökçek iksiri: Bu iksir 26 yıllık bir tecrübenin ürünüdür ve bildiğiniz bütün eksotik ürünlerden daha etkili vede oldukcada ucuzdur.Limon suyu, ada çayı, maydanoz, sirke, sarımsak, karanfil, tarçın, zerdeçal, yara otu, zeytin yaprağı, kekik, altın başak otu, atkuyruğu otu, zencefil vs içerir.Kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir ilaç değildir ve sadece ilaçlarla tedaviyi destekler.

Gökçek İksir vücudunuzda ki cürufları eritir, yuvanlanmış mikroplar açıkta kalır ve bağışıklık sisteminiz daha önce ulaşamadığı mikroplara ulaşarak yok eder. Gökçek İksir vücudumuzdaki kolesterol, lipip ve trikliserid gibi zararlı yağları eritir, yüksek tansiyonu önler ve kandaki şekeri düşürür. Beyin kanaması, kalp krizi, kroner yetersizliği, kist, miyom, lenf bezlerindeki şişme, yağ bezeleri, damar sertliği gibi bir çok rahatsızlığı önler, cinsel gücü artırır ve sindirimi kolaylaştırır. Hpv, hsv ve ebv virüsü gibi virüslere karşı bağışıklı sistemini güçlendirir ve virüsleri yok eder. Her türlü iltihaplı hastalığı iyileştirir.

Antibiyotik ilaçlarla iltihaplari önlemeye çalışırken, çoğu zaman içimize mini atombombaları atığımızın farkına varmayız. Kimyasal ilaçlar, özeliklede antibiyotikler vücudumuzda, özeliklede bağırsaklarda faydalı, zararlı demeden herşeyi tahrip ederler. Kimyasal ilaçlardan her yıl Almanyada 25 bin kişi ölüyor ve milyonlarcasıda hastalanıyor. Kimyasal ilaçlar ne kadar kısa süreli kulanılırsa zararıda o oranda az ve doğal ilaçlar ne kadar uzun süre kulanılırsa fazdasıda o oranda büyük olur. Özeliklede antibiyotiklerin yaptığı tahribatlar oldukca büyüktür ve adeta herbiri bir mini atombombası gibidir. Herhangi bır ilaçı kulanmadan önce mutlaka yantesirlerin dikkat edilmelidir.

Bağırsaklara yerleşen patojen bakteriler ve mantarlar besin artıklarından zehirli gazlar (metan, etan, propan, butan hexan vb?), zehirli alkoller (metanol, etanol, propanol, butanol, pentanol vb?) ve biyojen aminler (örneğin histamin bu allerjiye sebep olur.) üretir. Bunlara ilavetten bağırsak içeriğinin pH?sı nötürleştiğinden NH4+ (Ammonyum) yerine NH3 (Amoniak) ortaya çıkar, bu ise diğer zehirli maddeler gibi positif veya negatif yüklü olmadığından onlar gibi kolayca kana karışır. Kandaki bu zehirli maddeler asidoza (kanın ve dokuların asitlenmesi) sebep olabilir, bu ise tehlikelidir.

Bu zehirli ve zararlı maddeleri arıtmak için karaciğer çok yoğun çalışmak zorunda kalır. Neticede karaciğer kendi asli görevi olan enzim, hormon ve gallikasit gibi bilinen 400 çeşit maddeyi salğılamakta zorlanır ve salğıladığı maddelerin kalitesi düşer. Buda besinlerin tam olarak sindirilememesi demektir. Bu durum başta sindirim organları: mide, pankreas ve bağırsaklar olmak üzere organları negatif etkiler. Büylece ortaya bir şeytan üçgeni oluşur ve kişi hiç beklemediği organlarında ağrılar ve iltihaplar vede hastalıklar ortaya çıkar.

Homocystein: Bir diğer önemli faktörde bağırsakflorasının bozulması sonucu, faydalı bakterilerin üretiği B12-Vitamini ve besinlerdeki B6 Vitamini ve folikasit oranında düşme olur. Aminosaitlerden methionin hücre yenilenmesi sırasında proteinların ana maddesidir. Methionin proteine dönüşürken artık madde olarak homocystein ortaya çıkar. Homocystını B6 ve B12-Vitamileri ile folikasit zararsız hale getirir. Bu vitaminlerin oranını düşmesi homocystein ornının artması demektir. Homocystein ise kalitesiz kolesterolu (LDL-Kolesterolu) oksitler. Oksitlenen kolesterol savunma sistemi tarafindan tehlikeli madde olarak alğılanır vede özelikle makrofaj tarafından yenir. Sürekli oksitlenmiş kolesterol yiyen makrofaj patlıyarak ölür ve ortaya sümüksü, süngerimsi ve yapışkan bir madde ortaya çıkar.

Uzmanlar buna kolesterol desede bu kolesterol olmayıp plak, curuf veya artık madde diye anılması gereken bir maddedir. Curuf (plak) başta damarların iç yüzeyi, bağ dokusu, hücre araları ve mukozaya (sümüksü içderi özeliklede bağırsak mukozası ) yapışır ve bir çok hastalığa sebep olur. Çare gökçek iksiriindir, Gökçek iksiri bağırsak içeriğini hafif asitli ortama çevirerek, buraya yerleşmiş olan mikropları (patojen bakteriler, viruslar, mantarlar ve parazitler) yokeder. Ortaya çıkan mikropları immün sisteminin savunma güçleri (Makrofaj, B-Hücreleri, T-Hücreleri vb.,) tanır ve onlara karşı bir taarruz (mücadelle) başlatır. Bu mücadele nedeniyle geçici olarak 1-2 hafta ağrılarınız artabilir. Bu korkulacak bir durum değildir, aksine bağışıklık sisteminin etkisi dokulardan sökülen curuf, ,iltihap ve mikroplar nedeniyle tepki oluşmasındadır. Bu korkulmaması gereken geçiçi bir durumdur. Hastalığın bu belirtisine Almanca ”Erste Verschlimmerung” , yani ilk kötüleşme denir ve immün sisteminin hastalığı yoketmeye başladığına işarettir. Curuflar ve Bağırsaklar aynı bataklığa benzer, burayı kurutup güzel bir çiçek bahçesine çevirirseniz hastalıkların % 99?unu önlemiş olusunuz. Aksi halde hastalıklardan kurtulmanın yolu yoktur. (Nhp 12.03.1722)

Intrinsic faktorü: Bir diğer önemli faktör ise Mide mukazası aşırı katkı maddesi içeren besinler (konserveler, çikolata, keks vb.), soft içecekler (kola, fanta vb.) alkol, sigara ve kimyasal ilaçlar (asprin, penisilin, kortison, paracetamol vb.) nedeniyle tahrip olur. Böylece zamanla çok kolay gastrit (mide iltihaplanması, mide mukazası iltihaplanması ) oluşur. Bu nedenle Mide yeterince intrinsic fakrorü (sialinasitli glukoprotein) salğılızamaz. Intrinsic faktorü B12-Vitamini, Folikasit, Methionin ve minerallerin bağırsaklar tarafından absorbe (emilme) edilmesini sağlar. Yani nasılki diabet hastaları için insulin nekadar önemli ise besinlerin sindirilmesi içinde İntrinsic faktorüde o kadar önemlidir. İntrinsic faktorünün yetersizliği vitamin ve mineralyetersizliğine sebep olur. Neticede bir çok hastalık ortaya çıkar ve bunlardan bazıları: Allerji, derihastalıkları, sindirim organlarindaki rahatsızlıklar, vb hastalıklar ortaya çıkar.

Pankreas amilaz, lipaz, tripsin ve chymotripsin gibi anzimler salğılar, amilaz nişastayı dextrin, ve maltoza, lipaz yağları yağasitleri ve gliserol?a tripsin proteini aminoasitlere vede chymotripsin proteinları aminoasitlere parçalıyarak ayırır. Böylece nişasta (polisakkaridler), protein ve yağlar parçalanarak absorbe edilecek halde gelir. Şayet pankreas tahrip olmuş ve yeterince enzim salgılıyamıyorsa incebağırsaklarda parçalanamayan protein ve yağlar kalınbağırsaklardaki bakteriler tarafından parçalanırki, buradaki yanlış parçalanma neticesinde proteinler aminoasitlere değil biojen aminlere (histamin..) ortaya çıkar.

Normal olarak böbreküstü bezeleri yeterince kortizon salğılar, enzim yetersizliği nedeni ile proteinler aminoaside dönüşeceğine biojen aminlere dönüşürler.Bu biojen aminlerden biride histamindir.Bağırsak mantarları ve midede ki halikobakter pylorinin üretmiş olduğu fazladan histamin damarları ve bronşları büzer, allerjik rahatsızlıklar, deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları ortaya çıkar.Böbrek üstü bezelerinin salğılamış olduğu kortizon histamini dengeler, fakat bağırsak mantarlarının ve mide deki bakterinin üretmiş olduğu aşırı histamin ve enzim yetersizliği nedeniyle ortaya çıkan histamin bütün dengeleri bozar.Pankreas ayrıca Na HCO3 (Sodyumhidrogenkarbonat) salğılar ve bu mideasidini hafif asit faza cevirir. Böylece (HCl+NaHCO3>NaCl+CO2+H2O) incebağısaklardaki sindirimi kolaylaşir. Pankreas rahatsızlıklarının belirtileri tıkanma, şişkinlik ve karınağrısı (kolik) gibi rahatsızlıklarla ortaya çıkar ve bu çoğu kez bağırsak rahatsızlığı zannedilerek yanlış anlaşılır. Gökçek iksiri pankreası güçlendirici en ideal ilaçdır.

Şayet hayvansal besin maddeleri yiyince çay, kahve ve alkol içince kişi aşırı duyarlılık gösterip rahatsız oluyorsa, bu pankreas zafiyetine işarettir. Bu durumun devam etmesi bağırsaklarında rahatsızlanmasına sebep olur (Nhp 2.02.160). Pankreas zafiyeti nedeniyle incebağırsakta sindirim anormalikleri olur ve buda bağırsaklarda histamin oluşmasına neden olur ve bu nedenle ortaya çıkan allerjiye karşı antihistaminika yazmak yanlıştır.

Bu konuda Limon, Sarımsak ve Sirke üzerine monografi yayınlıyacağım. Sarımsağın kolesterolu önlediği, antibakteriel, antiviral, antimikozit özelikleri bilinemktedir.Yine limon ve sirke üzerinede yapılan arştırmalarda aynı yönde bir çok etkilerinin oluğu tesbit edilmiştir. Fakat sarımsak taze olarak kulanıldığında etkili olduğu taze kulanılıncada koku yapması vede tansiyonu düşürmesi nedeni ile pek terçih edilmemekteidi. Limon çok çok önmeli bir şifa kaynağı olmasına rağmen fazla kulanıldığında mideye sirke gibi zarar verebilmektedir.

Gökçek İksirinden günde 3 defa 2 yemek kaşığı yemekten önce alınmalırır. Şayet hastalık ağırsa günde 5 defa 2 yemek kaşığı alınabilir. Bazı hastaların bünyesi hassas olduğundan bu ağır gelebilir. O zaman dozajı günde 5 defa 1 yemek kaşığına indirmek gerekir. Yani günde günde kişi 5 defa 10-30 ml alabilir. Şayet bünyenize ağır gelmiyorsa 5 defa 30 ml, eğer ağır buluyorsanız 5 defa 10 ml almanız uygun olur. Tadı bebekler ve küçük çocuklar çok acı bulunursa portakal suyu ile alınabilir. Bebekler için günde 5 defa bir çay kaşığı küçük çocuklar için günde 5 defa 1 tatlı kaşığı uygundur.

Safra taşı nasıl kurtulursunuz? Karaciğerlerinde problem olanlarda çok nadir, çok yoğun olan curuf karaciğerden safra kesesine aktarılır. Safra kesesinde yoğunlaşan curuf normal olarak dışarı atılır, nadiren curuf çok yoğun gelirse çamurlaşmaya sebep olabilir. Bu çamurlaşmaya karşı özel bir temizlik yöntemi gerekir. İngiliz tuzu (Epsom Salt, Magnezyum Sulfat) içerek safra kanallarını genişletir. Bu mineral doğada bulunan bir mineraldir. İçildiğinde tüm kas ve ruh sistemini gevşetir. Bu teknik ile dünyada milyonlarca insan safra taşlarından kurtulmuştur. Hamiler ve çocuklar dahil kulanabilir. Dolayısıyla çamur için hiç endişelenmenize gerek yok. 1 gece de bile kurtulabilirsiniz. 30 gram ingiliz tuzu 300 ml suda çözülür ve yudum yudum 5-10 dakika da içilir. Ve 15-20 dakika sonra yarım bardak zeytin yağı ve yarım bardak limon suyu karıştırılarak içilir. Böylece safradaki çamurlaşma tamamen dışarı atılır ve taş oluşması önlenir. Magnezyum sulfatın tıbta kulanılan türü ile kulanılmayan türüde mevcuttur.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet

Gökçek İksir’den başka uyduruk iksirlerde var aman dikkat: Üsküdar’dan beni arayan bir vatandaş abi senin iksir dediğin şey içemedim valla midem deliniyordu bu ney ya böyle dedi.Bende sordum nerden aldın nasıl bir şey üzerinde ne yazıyor diye.Hayat İksiri diye bir iksir üreten bir aktar varmış bizi taklit etmiş.Burada Gökçek İksiri’nin birleşiminde şu şu bitkiler var diye yazıyorum.Buna bakarak o da iksir yapmış, oysa ki bu bitkilerin bazıları Gökçek İksirin içinde nano gram oranında bazıları ise 100-200 gram oranında bulunur.Şimdi beni arayan vatandaş bu iksir neden bu kadar kötü midemizi yaktı nerdeyse midem delinecek zannetim diyor.Öğreniyorum ki biri taklit etmiş Üsküdar‘da ki bu vatandaş milletin midesini delcek sahte iksir üretmiş.Ama insan ne aldığına nerden aldığına dikkat etmez mi?İksir diyince aklına Gökçek İksir geliyor.Üzerinde ne yazdığına bakmıyor.Bizi taklit eden çok kişi var.Bu nedenle şube vermiyoruz.Herkes böyle sahte iksirler den şikayetci.Bana şubeniz var mı diyorlar.Hayır yok.Ve asla taklidini alıp sağlığınızla oynamayın.Çeşitli isimler adında üretilen sahte iksirler den kaçının.Sahte iksir kullanıp da kötüleşenler var.Lütfen dikkat.Bizim Gökçek iksirin içinde mideyi kuvvetlendirici ve koruyucu şifalı bitkiler var ve bu nedenle mide ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı da kullanılır.Sarımsak kokusundan rahatsız olanlar, iksiri aldıktan 5-10 dakika sonra bir miktar süt (en az yarım çay bardağı) içerse bu süt kokuyu emer ve yok eder.

Bazı Firmalar sahte ürünler üreterek insan sağlığını tehdit ediyor

Ben İbrahim GÖKÇEK, 32 yıl boyunca alternatif tıp ile ilgili çalışmalar yaptıktan sonra, bilgi ve birikimlerimi 3 ciltlik bir kitapta topladım. Bunun yanında İksir, Tonik, Jel, Tentür, Ozon yağı ve Bitki Çayları gibi bitkisel yan etkisiz ürünler ürettim. Bugünlerde de en son geliştirmiş olduğum ürünlerim olan, düşük tansiyon problemi bulunanlar için Cemre İksir ve Cemre Tonik ürünlerinin benim çalışmalarımdan haberi olan eski bir çalışanım tarafından, Kibirli firmasına servis edilip, sözde iki doktorun icat edildiği söylenerek piyasaya sürülmeye başlamıştır. Cemre ürünleri formulasyon ve geliştirme olarak tamamiyle bana aittir. Sahtekarlık, kalpazanlık ve sahte ürün üretmekte çok yetenekli olan Kibirli firması benim çalışmalarımı taklit ederek insanları sömürmeye çalışmaktadır.

Ayrıca bu insanlar ne yaptığını bilmeden üstünkörü çaldıkları bilgilerle bu ürünleri çıkararak insan sağlığıyla oynamaktadırlar. Örneğin; Cemre İksir’in birleşimindeki bitkilerden bir tanesinin eksik olması ya da oranlarının yanlış olması durumunda şiddetli baş ağrısı yapar, farklı bitkilerin karıştırılması ise çözülen iltihabın böbreklerden atılamamasına sebep olur buda insanda kronik böbrek yetmezliğini tetikleyebilir. Biz ürünlerimizde böbrek yetmezliğini önlerken, taklitci insanların ürünleriyle sağlıklı böbreklerinizi bile iflas edebilir.

Sonuçta bu firma ve emrinde ki bu zavallı iki doktor (gerçek doktorları tenzih ederim) önce babaları gibi Azerbaycan’a gidip oradaki üniversitelerden ücret karşılığı Prof. luk diplomalarını satın alsınlar. Bu kişiler ABD’de FDA tarafından iç kanamalara sebep olduğu gerekçesiyle yasaklanan “Reishi Mantarı”ndan ürünler yapıp satıyorlar. Yani insan sağlığını hiçbir şekilde önemsemeyen, araştırmadan yoksun gözünü para hırsı bürümüş bu insanlara kanmayınız, itibar etmeyiniz. 

21 Yorumlar

 1. Merhaba, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlık için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 2. merhaba tinnitus hakkında tedavi şekliniz ve bilgi almak istiyorum

 3. Merhaba, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlık için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 4. Slm  hocam ben romotoit artirit için bu cdo2iksiri önerilebilinirmi crp 26 çok ağrım oluyo 

 5. Allah sağlık sıhhat versin, ilginiz ve değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 6. aldım kullınıyorum ve çok memnum şifa oldu

 7. Merhaba, tuğba öncelikle geçmiş olsun rahatsızlığınız için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

 8. Selamlar… bende egzama var deri yama testi yaptırmıştım  ve onda nikel alerjisi çıktı. Kaşıntılarım oluyor ve sonrasında tabi kaşıyorum duramıyorum ve yara oluyor. Bu konuda tavsinizi rica ediyorum.teşekkürler

 9. Merhaba emrah23, öncelikle geçmiş olsun rahatsızlığınız için 0212 621 21 65 – 02121 621 21 66 numaralı telefonlarımızı arayın detaylı olarak görüşelim. Allah’ın izniyle yardımcı olalım.

   

 10. İyi günler sayın gökçek uzun yıllardır ibs hastasıyım bendeki etkileri düzensiz ve sık sık tuvalete gitmek devamlı ishal aniden tuvalete gitme isteği( bekleyemiyorum) aşırı gaz ne kullanmamı önerirsiniz  kullanacağım ürünleri neden kullanmam gerekli şeklinde açıklayıcı yazarsanız sevinirim.yorumunuzu bekliyorum.ürünlerinizi hangi siteden almamızı önerirsiniz

 11. Öncelikle geçmiş olsun. Kolorex Seti kullanmanız gerekir 

  Klinik Kullanımı Ve Araştırmalar
  HOROPİTO Candida (maya) ve KÜF mantarı problemlerinin tedavisi için birkaç yıldır kullanılmaktadır.

  1992 yılında, Yeni Zelanda naturelpatları tarafından yapılan bağımsız bir çalışmada kronik bağırsak kandidiyaz tanısı konmuş hastalarda öğütülmüş Horopito yaprağı ve öğütülmüş anason tohumu içeren kapsülün tedavi edici etkisi incelenmiştir. Bu çalışma 15 denek üzerinde yüzde 76 gibi bir iyileşme oranı yakalanmıştır.

  1997 yılında, Pavlodar Şehri Merkez İmmünoloji Ve Üreme Kliniğinin 22 hasta üzerinde yapılan ve öğütülmüş horopito ekstraktı içeren kapsüllerle gerçekleştirdiği deneyde tamamına kronik ve tekrarlayan bağırsak kandidyaz teşhisi konmuş hastaların 10 tanesinefluconazole verilmiştir. Kalan kısmına kolorex verilen gruptan fluconazole verilen grup 7 günde %100 iyileşme gösterirken kolorexverilen grup 14 günde %90 iyileşme göstermiştir.

  Buna ek olarak, laboratuar çalışmalarının gösterdiğine göre öğütülmüş horopito mantar üzerinde oldukça etkili aktiviteye sahiptir. Yaygın çevresel ve beslenme koşulları göz önüne alındığında mantar enfeksiyonlarının riskleri, ya da novo olarak bilinen öldürücü bağırsak anormallikleri için böyle bir bileşiğin kullanılması uygundur. Ayrıca doğal olması sebebiyle farklı tedavi girişimlerinin geliştirilmesi için gelecek vaat eden bir bitki olduğu da tahmin edilmektedir.

  Teratojenisitenin ile ilgili hiçbir kanıt olamamasına rağmen önlem olarak hamilelik ve emzirme sırasında önerilmez. Horopitosindirim sisteminde rastlanan C. Albicans mantarına karşı da hızlı bir etkiye sahiptir. Bu sebepten Candida hücrelerinin ölümüne yol açan Herxheimer reaksiyonu ilk birkaç gün içerisinde gözlemlenebilmektedir. Bu durum geçici baş ağrısı ve hafif bulantıya sebep olabilir.

  Horopito Amerikaââ‚â„¢da 1992 yılından beri ticari amaçla üretimi yapılan bir bitkidir. Günümüzde horopitonun pek çok formunu bulmak mümkün olmaktadır. Örneğin bağırsak kandidyaz için kapsül, ağız ve boğaz sorunları için çay olarak ya da yine kandida ve mantar sorunları için topikal kremler olarak bulunabilir.

  Mantar ve Kandida karşıtı çalışmalar hızla gelişse de, güvenilir, sağlıklı ve doğal ürünlere artan bir talep bulunmakta. Güney Pasifik adalarının derinliklerinde yetişen bu antik bitkiyi içeren daha fazla ürün görmek istiyoruz.

  Toksikoloji
  Yapılan üç farklı Ames Salmonella testi ve benzer memeli bazlı test olan V79/HGPRT metoduna göre Polygodial ın mutajenik olmadığı tespit edilmiştir.
  Bu durum yüksek biyolojik aktiviteye sahip diğer mutajenik sesquiterpenlerden dialdehydeler için nadir bir durumdur. Bu gurubun diğer elemanlarıyla kıyaslanınca polygodial en az sitotoksisiteye sahip mantara karşı etkili bileşikler içerir.

  Polygodial ve yakından ilgili epipolygodial düşük konsantrasyonlarda mantarı kontrol eder.(Mucor miehei, Paecilomyces variotii, Pencillium notatum, Nematospora corylii, and Saccharomyces cerevisiae mantarları) Yüksek konsantrasyonlarda ise bakteri ve alg oluşumunu engeller. Gram pozitif çalışmaları için gereken eşit miktardaki konsantrasyonlar (5-20 mcg/ml), tümörü önleyici ve lösemiyi giderici etkileri olduğunu göstermiştir. Polygodial ya da epipolygodial da herhangi bir mutajen bulguya rastlanmamıştır.

  Anke ve Sterner polygodial ın antimantar, antibakteriyel ve sitotoksik etki gösterdiğini keşfetmişlerdir. Mutajen bir bulguya rastlanmamıştır. Toksikoloji çalışmalarında farelere kilograma 2 gram gelecek şekilde öldürücü olmayan ve %50 horopito %50pimpinella tozu içeren kapsüller verilmiştir. Kilograma 2 gramlık uygulamada farelerde istikrarlı kilo artışı yaşanmış ve herhangi bir olumsuz etki gözlenmemiştir.

  Kolorex Seti siparişi için https://goo.gl/GhBmwL internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

 12. İbrahim hocam 5 ay önce halsizlik ve boğazımdaki beyaz lekeler ateşlenme dilde yanma gibi şikayetlerden gittiğim enfeksiyon uzmanı ebv geçirdiğimi söyledi. 5 ay geçti çoğu problemlerden kurtuldum ama ara sıra halsizlik çekiyorum araştırdım uzun süredir gökçek iksirin ismini duyuyorum almak istedim ama site çok karmaşık geldi spariş veremedim bir türlü. Aceba bu çözüm olurmu ve tedavi ne kadar sürer.

 13. FATİH BEY ÜRÜNLERİN FİYATI SİTEDE AYRINTILI OLARAK VAR http://www.bitkiseltedavi.com/

   

 14. KAAN Bey antibiyotik kullanmamış olsaydınız sadece TONİK yeterli idi, fakat şimdi komple set kullanmalısınız, Kolloidal Gümüş, Kolorex Forte, Boswellia Forte, Gökçek TONİK, Gökçek İksir, MİDE Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 15. hocam fiyat nedir

 16. hocam bende reflü var boğaz reflüsü mide kapağım açık hep tahriş iltihaptan dolayı antiyobik kullandım 7 kutu bu sene dilim beyaz kabızım ağzım kuru çok idrara gidiyorum uyuyorum curuf ve bağırsak mantarından şüpheniorum ilaç kabul etmiyo vucudum yardım edin fakirim param yok çalışamıorum ölmek istiyorum intihar edicem

 17. 0212 621 21 65 numaralı telefon ve http://www.bitkiseltedavi.com İBRAHİM GÖKÇEK ürünleri resmi iletişim bilgilerimizdir.

 18. ürün siparişi verecem ama telefon numarası veya bu ürünler ihrahim gökçeğemi ait nasıl emin olabilirim

 19. Zerdeçal Forte, Enginar Forte, Cocos Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Karaciğer Çayı ve Lipom Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 20. vucudumda ceviz büyüklügünde ve fındık büyüklügünde yag bezeleri var nasıl yardımcı iksir kulanabilirim fiyatı ne olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*