Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Hakkımda:

Hakkımda:

Hakkımda:


Bazı bilgileri sizler ile paylaşmayı, uygun bulmaktayım. Bu benim şahsi meselemde olsa. Çünkü ben 13 sene fibromyalji (yumuşak doku romatizması) yüzünden her yılın 9 ayı belime 3 m uzunluğunda kuşak bağlamak zorunda kaldım. Yine askerde (1989) yakalandığım alerji nedeniyle 13 sene hayvansal besin (Et ve et mamulleri peynir ve de yumurta) yiyemedim. Bu alerjide sonra (1994) bahar nezlesi ve alerjik astımla birlikte beni canımdan bıktırdı. Sizlerinde aynı şekilde acı çekmemeniz için bu bilgilere ulaşmanızı istiyorum. 13 yaşında iken köye (Kayseri/ Bünyan/ Tarçın) gittim ve çocuklarla (1970 Mart sonu) ırmakta yüzdükten sonra çimenlere yattık.Teyzem üstümü değiştirmemde ısrar ettiyse de kabul etmedim ve sabah kalktığımda yüzüm yara içinde, dudaklarım çatlamış ve titriyor*dum. Şehirde mahallenin yaşlı kadınları şunu yapın bunu yapın diyerek benim üzerimde aylarca deney yaptılar. Bütün eklemlerim kireçleşmişti ve merdivenleri dahi çıkamıyordum. Sonunda doktorumun fizik ve iğne tedavisiyle eklem kireçlenmesinden kurtuldum, fakat fibromyalji’den (yumu*şak doku romatizması) kurtulamadım. Tabi ki kimyasal ilaçların ileride çok tehlikeli neticeler doğuracağını o zamanlar bilmiyordum.

Ekim 1978 Almanya’ya geldim ve tedavi olmak için, doktora gitmeye başladım, fakat nafile. Bunun üzerine kendim 1980’de şifalı bitkiler üzerine araştırmalara başladım. Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçe*teleri üç yıl denedim ve faydasını göremedim. Umutsuzluğa kapıl*dığım bir anda Avusturyalı M. T. Allah’ın Bahçesin…adlı kitabıyla tanış*tım. Oradaki bilgilerden bir reçete geliştirdim ve uyguladım ve de çok şükür fibromyalji’den (yumuşak doku romatizması) kurtuldum. Bu kitapta derli toplu bir reçete mevcut değildir, bu nedenle okuduğunuzda pek istifade edemezsiniz.

1989’de askerlik yaparken tabak, kaşık, çatal, kazan vb. mutfak eşyasını sadece soğuk suyla çalkalıyorduk, tabi ki bakteriler, virüsler ve mantarlar hemen devreye girer. Besin alerjisine böylece yakalandım. Doktorlar “Et ve Et mamulleri” yeme dediler. 1994’den itibaren 15 Mart – 30 Mayısa kadar bahar alerjisi ve alerjik astıma yakalandım. 15 Mart 2002’e kadar bahar nezlesi, alerjik astım ve bronşite karşı çare bulamadım ve 5 hafta istirahata ayrıldım. Doktorlar kortizon ve kramp*lara karşı sprey kullanmak zorunda olduğumu söylediler ve mecburen kullandım ve 15 gün içinde kortizon’dan sersemledim, konsantrem yok oldu, okuduğumu anlamaz ve yazamaz oldum.27 (1980) yıldır süren araştırmalarım da kendi üzerimde 350 Bitki-, Mineral ve Hayvan droglarını denedim. Her türlü hastalığa çare bulurken alerjiye karşı bugüne kadar çare bulamamıştım şimdi bunu da çörekle kısmen tedavi ettim. Kısmen diyorum, çünkü çöreği bıraktığım an rahatsızlıklarım yeniden başlıyordu. Bu nedenle korkumdan tam 7 ay çörek çayı içtim. Sonrada daha etkili olduğuna inandığım Aloe Vera ve Noni ile tanıştım bu iki ürünü birer sene kulandım bağışıklık sistemini güçlendiriyorlar. Ama Noni ve Aloe vere jel (Bu aloe vera ABD ve Alman firmalarının üretiği doğal olmayan aloe vera jel idi) bırakınca alerji yeniden ortaya çıktı.

Bundan tam 19 yıl önce Almanya’nın Frankfurt şehrine konferans vermek için gelen Ahmet ER (Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun eğitimci kadrosundan başkan yardımcısı) ile tanıştım.Ahmet ER ne işle meşgulsünüz diye sorunca şifalı bitkilerle ilgili araştırmalarım yapıyorum kitap yazıyorum diyince çok heycanlandı ve hemen seninle özel görüşmem gerek dedi.Ahmet bey rüyasında peygamberimizi gördüğünü ve peygamberimizin ona aloverayı göstererek ”Ahmet bu bitkide çok şifa var bu bitkiyi insanlara tanıtın ve yayın” demiş. Ahmet bey rüya üzerine düşünmüş ve anlamını çözememiş.Benim ile tanışınca demek bu rüya senin içinmiş İbrahim bey dedi. Ahmet bey büyük bir sorumluluktan ve ağır bir yük taşıma duygusundan kurtulmuş ve rahatlamıştı.Bana ”Ben bu rüyanın ne anlama geldiğini anlamamış ve bunu düşünüp duruyordum ve bu vebalden kutulamazsam ne olacak diye uyuyamamıştım.Allah’ıma şükürler olsun ki karşıma sen çıktın. İbrahim bey iyi ki geldiniz beni çok büyük ve ağır bir mesuliyetten kurtardınız’’ dedi.

Ben o zamanlar Aloe Vera ürünleri satan bir firmanın distribütörlüğünü yaptım.Bu ürünleri kullananlar önce çok seviniyorlar, fakat sonra rahatsızlık yeniden nüksetti diyorlardı.Bu beni o zaman çok üzdü.İnsan kazanmak para kazanmaktan önemli diyerek çok çok iyi para kazanmama rağmen distribütörlüğü bıraktım ve bundan sonra iksir, tonik, tentür, diyet ve çayları üretmeye başladım.O günden bugüne kadar aloe vera neden klinik araştırmalarda çok çok etkili oluyor da ürünleri kullanınca aynı etkiyi yapmıyor diye düşündüm.Lahanayı haşladığınızda nasıl ki birleşimindeki etkin maddeler yok oluyorsa, aloe vera hazırladığınızda da en etkili maddeler yok oluyor.Bu nedenle etkisi azalıyor.Ben hem Berezilyalılar’dan, hem de Fahrettin hocadan aldığım reçetelere klinik araştırmalarla elde edilen bilgileri de ekleyerek mükemmel ve yepyeni bir ürün üretim.Allah’ıma hamdolsun.Tonik midedeki bakteriye karşı çok çok etkili, yani gastrit, ülser, kolit, enterit ve allerji de tonik vazgeçilmez.

Bağırsaklara mantar yerleşmişse, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmak mümkün değildir. Çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar. Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar. Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir. Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.

Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp Kıtabım:
Avrupalı; Osmanlı ve Arap’tan (endülüs) aldığı ilimle başlattığı rönesans ile bugünlere geldi.Türk milletinin 200 yıllık gerilemesinin sebebini doğru teşhis eden Atatürk, Türk rönesansını (yeniden yapılanma ve maturidi’ye dönüşü) başlattı, fakat 1940’lardan sonra bu hareket baltalandı ve 80 yıl daha kaybettik.Araştırma yapmadan taklit etmeye yeniden başladık. Yani şifaları bitkileri araştırmadan, Avrupa’dan hazır ilaçları almaya başladık. ”Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp” alanında 200 yıllık geri sayımımıza ” dur” diyebilecek bu eseri yazdım . Bu kitabı yazmak için 27 yıl çalıştım.Bu kitapta diğer kitaplarda olmayan çok yenilik göreceksiniz. Özellikle çeşitli hastalıklara karşı 1000′ e yakın reçete bulacaksınız. B u alandaki Türk rönesansını başlattığım için çok mutluyum.

Bu kitap 3 cilt, 1818 sayfa olup şifalı bitkiler çok yönlü olarak ele alınmıştır. Hastalıklar, tedaviler ve çeşitli gene bilgilerden oluşmaktadır. Bitkinin Türkçe, Almanca ile Latince isimleri halk arasındaki isimleri , bitkini drogları (şifalı kısmı), tarihçesi, botaniki yetiştirilmesi, hasat zamanı, bileşimindeki maddeler, bileşimdeki bazı önemli maddelerin açık formülü, tesir şekli, klinik araştırmalar ve sonuçları, klinik araştırmalarına göre kullanış şekli, komisyon E’ye göre kullanış şekli, aroma terapideki yeri, homöpatideki yeri, çayı, çay harmanları , tentürü , posyonu, eterik yağları, ekstresi, kremi vs. yan etkisi var mı? Bütün bunlar irdelenmektedir.

Ekim 1978’de almanya ‘ ya gittim, 29 yıl kaldıktan sonra döndüm.Tedavi olmak için doktora gitmeye başladım, fakat nafile.Bunu üzerine 1980’de şifalı bitkiler üzerine araştırma lara başladım.Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçeteleri 3 yıl denedim ve faydasını görmedim.Umutsuzluğa kapıldığım bir anda Avusturyalı M. T. Allah’ın Bahçesi … adlı kiytabıyla tanıştım..Oradaki bölgelerden bir reçete geliştirip uyguladım ve çok şükür Fibromyalji’den (Yumuşak doku romatizması kurtuldum. Hamdolsun şimdi iyiyim.

Kimya Mühendisliği eğitimine devam ederken, kimyasal ilaçların yan tesirlerini 1983’de yaptığım deneylerle tespit ettim.Bu eser için binlerce Almanca kitap okudum ve 10 bine yakın yakın dergi inceledim, 12 yılda 1000 bitkinin 7000 fotoğrafını çektim, 2 yıl açık öğretime (bitkisel tedavi uzmanlığı) devam ettim ve tabii en önemlisi önce bu bitkini droglarını kendi üzerimde denedim.

Türkiye’de yayınlanan bir çok kitap yığınla yanlışlıkla doludur.Hatta internetteki Türkçe metinler daha çok ilkel, 1000 yıllık eski bilgileri olduğu gibi yayınlıyorlar. Bu eserin en önemli farkı; ABD , Almanya, Fransa, İngiltere,Rusya, Çin, Japonya, Hindistan, İsrail gibi ülkelerde 1000’den fazla Üniversite kliniğinde yapılan tedavi denemeleri, araştırmaları, değerlendirmeleri ve sonuçları kaynakları ile verilmektedir yani bugüne kadar yazılan kitaplarda olduğu gibi mişli muşlu masalımsı değildir.

Yanlışlara örnekler vereyim; kekik deyince hangi kekik akla geliyor? Türkiye’de 52 tür kekik yetişmektedir ve bunlardan sadece hakiki kekik otu (thymus vs. ) sinizüt ve bronşite karşı kullanılır, diğerlerinin özellikleri de henüz incelenmemiştir.Ak kekik (toros kekiği) en az hakiki kekik kadar etkili olmasına rağmen üzerinde herhangi bir araştırma yapılmamıştır.Türkiye’de 83 çeşit adaçayı yetişmektedir ve bunlardan sadece şifalı adaçayı( salvia o.) şifa maksatıyla kullanılabilir ve bu bitki yazın en hararetli aylarında bile harareti düşürür. Alıç’ın Türkiye’de 90 türü yetişmektedir ve bunlardan sadece loplu veya dişli alıç , kalp ve kan dolaşımı rahatsızlıklarına karşı kullanılır. Kılıçotunun bilinen 400 türü mevcuttur ve bunlardan sadece (hypericum) sinirlilik, depresyon, korku ve iç huzursuzluğa karşı kullanılır.

Türkiye’de bana bazı aktarlar, benim istediğimi değil kendi istedikleri bitkileri satmaya kalktılar.Bu kitapta adı geçen şifalı çevrenizden temin etmeye çalışırsanız büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Burada adı geçen bazı bitkileri biz yurtdışından getirtiyoruz.
Bu kitap tıp alanındaki araştırmalara katkı yapmak amacıyla hazırlanmıştır.Buradaki bilgileri kendi başınıza kullanmayınız.Aşağıdaki internet adresimdeki iletişim bilgilerinden bana ulaşın.Gerektiğinde sizi uzman doktorlara başvurmanızı sağlarım

Şifalı Bitkiler:
Benim yayına hazırladığım Kitapta 551 bitkiyi inceledim ve monografisini bitirdim. Bu bitkileri önce etkilerine göre5, sonrada zehirli olup olmadıklarına göre 6 gruba ayardım. Bunlardan birkaç tanesini aşağıda görebilirsiniz.Sizlere burada her yerde bulabileceğiniz bitkilerden bahsedeceğim, çünkü Türkiye’de henüz bu alanda yeterince gelişme olmamıştır. Meşale Türkiye’de 83 tür adaçayı yetişmektedir ve bunlardan sadece ŞİFALI ADAÇAYI tıbbi maksatla kullanılır. Diğerlerinin ise her-hangi bir özelikleri yoktur.Antalya’da en az 30 aktar ve de baharatçı bana Ginseg yerine havlıcan satmak istediler, bu nedenle herkesçe bilinen şifalı bitkilerden, şifalı zannedilen bitkilerden ((Çay, Kahve, Kakao) ve de zararlı bitkilerden (Koka, Tütün, şerbetçiotu,…) kısaca bahsedeceğim.

I. Şifalı bitkiler etkilerine göre 5 Kategoride değerlendirilir.
1.) Üni. kliniklerinde yapılan tedavi denemeleri ile etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler..
2.) Komisyon E’unun hakkında monografi yayınladığı şifalı bitkiler.
3.) Homeopati Uzmanları tarafından deneme tedavileri ile etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler.
4.) Aromaterapatistler tarafından etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler.
5.) Halk arasında kullanılan bitkiler.
II. şifalı bitkiler zehirliklerine göre 6 gruba ayrılırlar.
1.) Zehirsiz bitkiler Çörek, Oğulotu….
2.) (Çok içildiğinde rahatsızlık veren bitkiler Kekik, adaçayı….
3.) Hafif derecede zehirli bitkiler Arnika, Sedefotu….
4.) Zehirli bitkiler Nevruz kökü, K.Sarı kökü….
5.) (Çok zehirli bitkiler Güzelavratotu, Boğanotu
6.) Çok çok zehirli bitkiler Kargabüken

Türkiye’de şifalı Bitkiler:
Dünya’nın en güzel ülkesi ve binlerce şifalı bitkiler yetişmesine rağmen insanlarımız bu bitkileri tanımamakta ve tanıdığını söyleyenlerde şarlatanlıktan başka bir şey yapmamaktadırlar. Ayrıca şifalı bitkileri kurutma tarzı da çok ilkel, Güneşin karşısında kurutulan şifalı bitki zaten etki gücü olmaz, çünkü birleşimindeki maddelerin çoğu yok olur. Yani gölgede kurutmak gerekir. Birde şifalı bitkileri paketleme ve ambalajlama işlemi var ki tam bir felaket, neden mi? Çünkü plastik torbalara konup ağzı kapatılan şifalı bitkiler Güneşin altında sergilenmekte buda bitki sıvısının buharlaşması demektir, buharlaşan bitki özü bitki akşam içeri alınınca sıvılaşmakta ve torba içinde sıvı oluşmaktadır. Bu sıvı ise küflenmeye sebep olur yani çok tehlikeli olabilir. Birde çuval ve torbalarda muhafaza edilen ve genellikle ağzı kapatılmayan açıkta sergilenen şifalı bitkiler vardır ki, buda bir felakettir. Neden mi? çünkü her türlü haşere bu bitkinin şifalı kısmına musallat olur.

1.) İstanbul’da 8-9 Mayıs’ta baharatçı ve aktarları gezerken ve hatta sokak ortasında bazı kişiler adamotu kökü diye bir kok satıyorlar. Birine sordum bu ne ise yarar diye 40 çeşit hastalığa karşı iyi gelir dedi. Oysaki adamotu kökü çok zehirlidir ve asla yenmez ve sadece homeopatide kullanılır. Vatandaş havuç gibi soyup yediği kökün faydalarını anlatıyordu. Adamotu kökü grimsi kahve renkli iken vatandaşa adamotu kökü diye sattığı bitkinin dış kabuğu koyu kahve renklidir.
2.) Kekik suyu diye satılan su kekik suyu olmayıp Güve otu suyudur. Türkiye’de kekik otu diye satılan bitkilerin çoğunun kekikle ilgisi yoktur ve genellikle İzmir kekiği ve İstanbul kekiği diye bilinen güve otu türleridir.
3.) Adaçayı diye satılan çayların hiç bir hakiki adaçayı ile ilgisi yoktur ve genellikle dallı veya yüksük adaçayı satılır ki bununda bir etkisi yoktur.
4.) Kılıç otunun etkili olan kısmı yapraklarıdır, Türkiye’de ise yaprakları değil kurutulmuş goncaları satılmaktadır ve etkisi yaprağına göre yok denecek kadar azdır.
5.) Ginkgo yaprağı kurutulduktan sonra etkisizdir ve 10 ton çayını içseniz bir faydasını göremezsiniz. Ginkgo’nun yaprakları taze iken ekstraktı yapılır ve bundan haplar üretilir.
6.) Ekinezya kökü taze olarak işlenir ve kurutulmuşunun bir etkisi yoktur. şurubu veya hapı etkilidir şayet taze kökten yapılırsa, ama kurutulmuş kökü etkisizdir.
7.) Hakiki Yavşan otu etkilidir, fakat Türkiye’de yavşanotu diye satılan bitki ne işe yarar şimdiye kadar bu konuda bir araştırma yapılmamıştır.
8.) Türkiye’de Altın başak otu yerine bu bitki ile hiçbir benzerliği olmayan altın otu satılmaktadır.
9.) Aktarların çoğu ginseng diye havlıcan kökü satmaktadır.
10.) Papatyanın bilinen 400 türü vardır ve etkili olanı yarim küre şeklinde olan çiçek göbeğinin ortası boşsa bu hakiki papatyadır.
11.) Alıcın bilinen 900 türü vardır ve sadece piç alıcın yaprak ve çiçeği etkilidir, bu türün meyvesiz yenmez çünkü çok küçüktür ve içi çekirdek doludur.

Bizde malum sözde uzmanlar Çin, Hindistan, Malezya veya Brezilya’ dan getirttiklerini iddia ettikleri şifalı bitkilerin çok pahalıya mal olduğunu söylemektedirler. Örneğin hani şu ayağımızın altında her yerde yetişen bir bitki var ye şu Sinirli ot dünyanın en egzotik ürünlerinde (Mango, Noni vs) daha şifalıdır. Kliniklerce etkisi ispatlanmıştır. Hakiki kekik yerine güve otu, hakiki adaçayı yerine dallı adaçayı, altın başak otu yerine altın otu, ginseng yerine havlıcan, adamkökü yerine dövülmüş avrat otu kökü, yavşanotu yerine Kafkas yavşanotu satılıyor burada örnekleri çoğaltabilirim. Bu konularda geniş bilgi sahibi olmak istiyorsanız, dogaltedavi.net, bitkisel tedavi.com, alternatif-tip.net ve gokcekaktar.com adreslerine bakabilirsiniz.

Belgeler:
Bazı kişiler şifalı bitkiler veya hastalıklar üyerine yazdıklarım veya bana ait Gökçek İksiri üzerine fikirlerini beyan edeceklerine, senin Kimya Mühendisliği okuduğuna inanmıyorum. Dört yüksek okul okudum ama bazı nedenlerle diploma almadan okuldan ayrıldım diyorsun. Bu doğru değil sana inamıyoruz gibi akıl mantık dışı sataşmalar karşısında Gazi Eğitimde Sosyalbilgiler, Almanyanın Krefeld Şehrindeki Fachhochschule’de (TOPLAM 7 yıl 12 gün artı bir yıl hazırlık okulu, artı bir yıl staj, artı bir yıl dil kursu) Endüstriel Organik Kimya Mühendisliği, Anadolu Ümiverisitesinde İşletmecilik bu açık öğretim ve 5 yıl süren Heilpraktiker açık öğretim okuduğuma dair belgeleri burda yayınlamak istemedim halde buna mecbur kaldım. Hamdolsun yalan söylemem buna ihtiyacım yok. Lütfen beni bu tür sataşmalı yazılarla meşgul etmeyin. 

Bana göre dplomalı olamak diplomasız olamktan çok çok önemlidir. Yani bir mesleğin uzmanı olmak o konuda ve bu alanda bilgi sahibi olmak çok çok önemli, yıllarca okudum ama sonuca ulaşamadım. Ben bunun acısını çekiyorum. Fakat araştırma ve okumadan uzak kalmadım, hatta işçi olmak beni daha çok bu alana yitti. Çalıştığım günler 5-6, çalışmadığım günler 10-15 saat zamanımı araştırmaya ayırıyorum. Ama diplomaya güvenip yan yatan ve hiç araştırma yapmayan insanlarda çoktur. Edison, Hazerfen Ahmet Efendi, Uluğ bey ve Mimar Sinana gibi binlerce dahi Üniversite görmedi. Üniveriste insana araştırmanın metodunu öğretir ve diplomasını verir, bu işin başlangıcıdır. Gerisi diplomayı alan zatın gayretine kalmıştır. Okumak elbette ço çok önmeli ve güzel ama ezberci eğitimle TEK ilim adamı yetiştiremezsiniz ve öylede. AB ve ABD’de okuyan Türk Öğrenciler bu ülklerde en önemli mevkilerde. Nasıl olduda allerjiye binlerce doktor çare bulamazken, ben buldum, çünkü 17 yıl bu acı ile mücadele ettim cilesini çetim, sahlara kadar uyuyamadım, ölmek için Allah dua ettiğim günler oldu. Hamdolsun şimdi 30 yaşındaki bir delikanlıdan daha iyiyim. Nasrettin hoca damdan düşmüş ve ayağı kırılmış, her kafadan bir ses gelince bana damadan düşen birini çağırın demiş.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

175 Yorumlar

 1. Çoban Çantası Seti – D kullanmanız gerekir. Siparişinizi internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 numaralı telefonlarımızdan verebilirsiniz.

  Klinik Araştırmalar: https://goo.gl/MO0Fjn​

  Çoban Çantası Seti – D İçeriği

  • Gökçek İksir
  • Damla Sakızı Macun 235 gr.
  • Aloe Vera Jel
  • Çoban Çantası Kapsül
  • Sarı Kantaron Kapsül
  • Sarı Kantaron Karışımlı Bitki Çayı
  • Çoban Çantası Karışımlı Çay

   

 2. Hocam iBS hastasıyım dilimde pas var hipoglisemi var. Vitaminlerim düşük. Mide asidi çok düşük sindirim olmuyor sindirilmemiş gıdalar var diski da. ne kullanmam gerek kaç zamanda iyi olurum. Ve urunleri nerden alabilirim.

 3. Öncelikle geçmiş olsun. Itır Seti – İ kullanmanız gerekir

  Araştırmalar: 
  1) Ekim 1993ten Şubat 1995e kadar 158 deney yerinde (doktorların muayenehaneleri veya çocuk klinikleri) 0-12yaşlarındaki nefes yolları rahatsızlıkları olan 742 çocuk üzerinde Itır ilacı ile tedavi denemesi yapılmıştır. Bu tedavi denemelerinde başta; akut bronşit veya kronik bronşit (genellikle yinelenen exazerbation) ve bunun yanında nezle, sinüzit, farenjit (yutak iltihaplanması) ve Trakeait (nefes borusu iltihaplanması) gibi rahatsızlıkları olan çocuklara 14 günlük tedavi denemesi yapılmıştır. Hastalardan %98,7sinin durumu iyileşmiştir. Fakat kronik bronşitte bu tedavi süresi 2-3ay sürebilir. (ZP.5.96.300)

  2) C.H.Heil, U.Reitermann ve ekibi 1994de akut ve kronik kulak, burun, boğaz ve nefes yolları enfeksiyonundan; bademcik iltihaplanması, sinüzit, farenjit ve bronşit gibi rahatsızlıkları olan 641 hasta üzerinde Itır ilacı ile tedavi denemesi yapılmıştır. Bu tedavi denemesinde hastaların %85inde iyileşme görülmüştür. (ZP.3. 98.141)
  3) Dr.A.Sechehage 1921de Verem hastası olan 800 kişi üzerinde tedavi denemesi yapılmış ve hastaların iyileştiği tespit edilmiştir. (Nhp.4.97 .560)

  4) Akut bademcik iltihaplanması (tonsilit) rahatsızlığı olan 6-10yaşları arasındaki 60 çocuk üzerinde tedavi denemsi yapılmış ve hastalar iyileşmiştir. (ZP.3.98.141)

  Kullanılması:
  a) Araştırmalar göre Itır ekstresinden elde edilen damla ve çay başta; bronşit, öksürük, Verem, sinüzit, farenjit, tonsilit (bademcik iltihap-lanması) gibi nefes yolları ve enfeksiyon rahatsızlıklarına karşı kullanılır. Veremin bulaşıcı olması nedeni ile hastanede doktor kontrolünde tedavi edilmesi ve tedavi sonunda Itır ekstresinden elde edilen damla ile tedaviye devam edilmelidir. Eğer akciğerin herhangi bir noktasında kalan en küçük bir mikrop kalıntısı tekrar vereme sebep olur. 

  b) Halk arasında; Afrika yerlileri de Itır kökü çayını aynı yukarıdaki ra-hatsızlıklara karşı kullanmışlardır. 

  Çayı: İnce kıyılmış Itır kökünden bir kahve kaşığı demliğe konur ve üze-rine 300-400ml kaynar su ilave edildikten sonra 3-5dk kaynatılır, 5-10dk demlenmeye bırakıldıktan sonra süzülerek içilir. 

  Itır Seti – İ Siparişi için https://www.gokcekmarket.com/urun/itir-seti-i/ internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

 4. Merhaba, yıllardır aşırı geniz akıntısı çekiyorum. Nefes kokusuna da yol açıyor. Gitmedik doktor kalmadı. Sinüs olarak problem olmadığını söylüyorlar. Alerjik diyorlar. Kortizonlu spreyler kullanıyorum en ufak faydası yok. Reflü hapı da kullandım çare yok. Akıntıyı kesmenin çaresi yok mudur? Lütfen yardımcıolun.

 5. Merhaba..10 yıldır saçlarım dökülüyor..uygulamadığım tedavi kalmadı..saçlarımın %70 ini kaybettim bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

 6. Problem değil Eda hanım hem miyomu hemde reflüyü tedavi ederiz, 
  Kolloidal Gümüş, ZERDEÇAL Forte, HAYIT Forte, Gökçek TONİK, Gökçek İksir, KaDIN Çayı ve MİYOM Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. 2.5 cm submukoz rahiç içi miyomum var hocam yukarda yorumlarda bir çok şey sıralanmış bir tanesi mi yoksa hepsi mi kullanılacak.reflü hastasıyım dokunur mu?cevaplarsanız memnun olurum.

 8. ZERDEÇALForte, HAYIT Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, MİYOM Çayı ve KADIN Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 9. Merhaba İbrahim bey.8cm miyomum var.bana ne önerebilirsiniz?Bir de yumurtalık kisti için önerilerilerinizi bekliyorum.çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 10. Nur hanım Her türlü miyom kist, nodül, lipm ve tümörü eritmek mümkündür. Hayıt Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, kist Çayı ve kadın Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 11. Hocam merhaba bende 10 cm miyom ve 5 cm kist var , ayrica rahim agzi kanseri testi yaptilar enfeksiyon cikmis, mantar enfeksiyonu dedi, doktorum, bunun icin antibiyotik yazacak ama miyon ve kist icin antibiyotik vermedi ameliyat olmam gerekiyormuş , daha yasım küçük ve evlenip cocuk sahibi olmak isterim o yuzden ameliyat olmak istemiyorum ve cok korkuyorum ameliyattan, ayrıca adet zamanlarımda cok feci sekilde sancım ve şişkinliğim oluyo şimdi adetli değilim gene şişkinlik ve sancım oluyo, sogan kuru uyguladım ondan mi acaba sancım ve şişkinliğim var , yemek yiyemiyorum, buyuk tuvaletimi yapmakta zorlanıyorum, hocam ameliyat olmam şart mi yoksa kürler ile bu miyon( kitle) ve kist kuculup kaybolur mu,

 12. Ibrahim bey ben kronik pankreatit hastasiyim 6 aydir gecmiyecegini soyluyolar bu hastalikla ilgili yapılacak bişey varmı iylesirmi
  Tamamen agrım cok oluyo doktor bitkisel tedavi iylestirmez bu hastaligı diyo siz ne düşünüyosunuz

 13. Enginar Forte, Kolorex Forte, Spirulina Forte, Karbonat Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 14. merhaba hocam..benim sakallarımda saçkıran var 1 senedir iğne tedavisi ve kortizon ilaçları kullandım..tamamen geçmedi ama azaldı..tamamen kurtulmak için ne kullanmalıyım?

 15. MERHABA ELA HANIM
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65/66 NUMARAYA ULAŞINIZ

 16. 2012 yılının ekim ayında endoskopi oldum.KRONIK ERITEMATÖZ EROZIV ANTRAL GASTRIT tanısı konuldu.
  (MIDE, ENDOSKOPIK BIOPSI)
  Yorum: HPLO (+) Malign ve atipik hücre izlenmedi.raporum bu şekilde.hala iyileşemedim.ne kullanmam lazım?

 17. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE KIRKİLİT FORTE ENGİNAR FORTE ALIÇ ÇAYI KEMİK ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 KULALNINIZ

 18. Gökhan Tümay

  Bu arada doktorlarin degimiyle seker ve tansiyonu düzenli hale getirmesi yani kontrol etmesi lazim aksi halde vurulan igne sadece o an icin göz hastaliginin ilerlemesini önlüyormus fakat sonrasi Allah muhafaza. Önce Allahin izni ile sonra sizin vesilenizle önce göz rahatsizligi , seker ve tansiyon, kolesterol icin bilgi verirseniz Allah razi olsun. Saygilarimla Gökhan Tümay

 19. Gökhan Tümay

  Hayirli aksamlar Ibrahim Bey,

  benim annem diabet 2 hastasi, tansiyon ve kolesterolü var. Su an tansiyon ilaci ve kolesterol kullaniyor ve simdilik tansiyon ara ara ölctügümde 130 ila 150 arasi gösteriyor, oysa daha önce hep 160 üstü 200e ulasiyordu. Seker degeri 3-4 ay öncesine kadar %14 ten 6,4e düstü ve simdiki degeri %7,1 fakat gözlerinde problem olustu. Hastalik teshisi ise Glokom,Retina,Makula ödem diye belirtildi ve toplam 6 igneden olusan 3 sag ve 3 sol göze olmak üzere su ab iki igne vuruldu gözlerine ve son bir tane daha kaldi oda subatta insaAllah. Annem gözlerine igne vuruldugu halde bu durumda sizin bitki iceceklerinizden yararlanabilirmi? Eger yararlanabilirse hangisini tavsiye edersiniz ve fiyatini belirtirseniz Allah razi olsun. Ayrica annemde kireclenme ve romatizma var. Ilginz icin simdiden Allah razi olsun. Selametler diliyorum. Saygilarimla Gökhan Tümay

 20. MERHABA ZAFER BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL GURMAR FORTE ENGİNAR ŞEKER ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 21. Merhaba,

  Yip 2 diyabet ve alerjik rinit rahatsızlıklarım var.Tedavi için hangi ürünlerinizi ne kadar süre ile kullanmam gerekiyor.Saygılarımla….

 22. MERHABA MEHMET BEY
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERAJEL KIRKİLİT FORTE GINKGO FORTE KORDİSEP FORTE FITIK ÇAYI MİDE ÇAYI KULLANINIZ 6 HAFTA SONRA TONİK DEĞİŞİRİLEREK GÖKÇEK İKSİR KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 23. merhaba hocam boyun fıtıgı baslangici var boynumda fazla bi agrim yok ama sol kolumda uyusma agrı ve güç kaybı var yatarken cok rahatsiz oluyorum boyun fıtıgı varken birde bel fıtıgı cıktı oda sol bacagimda yanma oluyor sabah yataktan kalkmak istemiyorum hiç halim olmuyor igne ilaç kullanmak biktim midemde kötü oldu kas gevseltici agri kesici ve b12 vitamını iglardenden biktim şimdiden tskler iyi çalişmalar.

 24. MERHABA AYFER HANIM
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERAJEL ŞEYTANPENÇESİ FORTE SİNİRLİOT FORTE ROMATİZMA ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 25. MERHABA 2AY ÖNCE ANNEME ANKİLOZON SPONDİLİT TEŞHİSİ KONULDU ÇOK FAZLA AĞRISI OLUYORDU DOKTORU SALAZOPYRİN DİYE Bİ İLAÇ VEMİŞ FAKAT BU İLAÇLARDA BAŞ DÖNMESİ HALSİZLİK YAPIYOR BİR SÜRÜ YAN ETKİLERİ VAR AYNI ZAMANDA REFLÜ HASTASI SÜREKLİ MİDE HAPIDA ALMASI GEREKİYOR AĞRILARIDA TAM ANLAMIYLA GEÇMİŞ DEĞİL.AĞRILARDAN ARTIK BIKMIŞ DURUMDA GECE UYKUSUNDAN UYANIYOR LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*