Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / İSVEÇ ŞURUBU

İSVEÇ ŞURUBU

İSVEÇ ŞURUBU

Bu iksirini, Avusturyalı Bayan Mari Treben, Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık adlı kitabıyla 1980’li yıllarda topluma tanıtmıştı. Türkçeye çevrilen kitap 1984’te yayımlandıktan kısa bir süre sonra İsveç Şurubu (Schweden Bitter) ülkemizde de tanınmaya başladı. Onun inanılması zor başarılarına sürekli olarak tanık olmuş olan binlerce aile, onsuz bir yaşamı düşünemiyorlar artık.

İsveç iksiri her evin ecza dolabında bulunması gereken, bağışıklık sistemini güçlendirici, serbest radikalleri temizleyici, metabolizmayı düzenleyici, hücreleri diri tutan bir gıda takviyesidir.

İsveç Şurubunun İçinde Neler Var?

İsveç şurubunun içeriğinde ise şu bitkiler bulunmakta; 10 gram sarısabır (aloe vera) [sarısabır yerine yılanotu (centiyane) veya pelin tozu (artemisia absinthium) kullanılabilir], 5 gram mür ağacı (mirra) 0.2 gram safran (crocus sativus) 10 gram sinameki yaprağı (cassia angustifolia) 10 gram kafur (cinnamomum camphora) (kafur mutlaka doğal olmalıdır) 10 gram ışkın veya ravent kökü (rheum palmatum) 10 gram küçük çayır güzeli 10 gram balsıra (ceroplastes rusci) veya kudrethelvası 10 gram tiryak 5 gram gümüş dikeni kökü (carlina acaulis) 10 gram melek otu kökü (angelica archangelia)

Kullanım Biçimleri:

Ağız yolu ile: Koruyucu olarak, sabah ve akşamları, yarım tatlı kaşığı, inceltilmiş olarak alınır. Basit rahatsızlıklarda, günde 3 tatlı kaşığı alınabilir. Ağır hastalıklarda ise, günde 2-3 yemek kaşığı alınmalıdır. Bir yemek kaşığı dolusu şurup, 1/8 litre bitki çayı ile inceltilerek, her yemekten önceki ve sonraki yarım saat süresince yudumlanarak içilmelidir. Şurup ağız yoluyla alındığında süt içi1memelidir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*