Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Kanser

Kanser

Kanser
Kanser kötü huylu ura verilen isimdir ve kanser yerine kötü huylu ur diye de anılır. Ur kelime olarak sertleşen oluşum anlamına gelir. Ur kötü huylu sertlikler için kullanıldığı gibi, iyi huylu sertlikler içinde kullanılabilmektedir.

a-) İyi huylu urlar: Burada hücreler normal hücreler gibi olup herhangi bir tehlike oluşturmazlar, yani kötü huylu urda olduğu gibi vücuda yayılmazlar.Bunlar yağ bezeleri (lipom), damarlarda şişkinlikler (hemanjiyom) ve kasta şişkinlikler (miyom) gibi görülebilirler. İyi huylu deyince kanserojen (kanser yapıcı) olmadığından böyle anılır, yoksa tehlikelide olabilir, çünkü büyürken çevresindeki organı sıkıştırabilir. Beyinde ise beyine zarar verebilir bu durumda alınması gerekebilir.

b-) Kötü huylu urlar veya diğer ismi ile kanser: Hücreler vücuda yabancılaştığından hücre yapıları değişir, başkalaşır ve çok hızlı bölünerek (yani çoğalarak) çevresindeki hücre ve dokuları tahrip eder. Kanserli hücreler kan veya lenf yolları ile başka bölgelere gider ve oralarda yavru hücreler (metastaz) oluştururlar.

B- Hücreleri (lenfosit, lymphocyte) lenf bezeleri tarafından salgılanır ve bunlar normal olarak plazma hücrelerine dönüşürler ve bunlar antikorlar salgılayarak mikropları öldürür. T-Hücreleri ise direkt olarak mikropları (bakteri, virüs ve mantarlar) zararsız hale getirir. Lenfom’da ise B-Hücreleri plazma hücresine değil Stemberg- Reed-Hücreleri denilen aşırı büyük ve anormal hücrelere (Dev-B-Hücreleri) dönüşür. Dev-B-Hücreleri diğer hücreler gibi zamanı gelince ölmezler ve sürekli Dev-B-Hücreleri üretirler. Dev-B-Hücrelerinin bu durma dönüşmesine Epstein-Barr-Virüsün sebep olduğu % 40-60 oranında tespit edilmiştir.

Kötü huylu urlar iki gruba ayrılır.
a-) Karzinom (carcinoma): Bunlar yabancılaşan deri hücreleri, mukoza hücreleri ve beze hücrelerinde oluşur.
b-) Sarkom (sarcom):
Bunlar yabancılaşan ara doku hücrelerinden fibrosarkom, kemik hücrelerinden osteosarkom, kas hücrelerinden miyosarkom ve yağ hücrelerinden liposarkomları oluştururlar. Lösemi yani kan kanserinin oluşumu çok farklı olduğundan bu konuyu Lösemi’de ele alacağız.

Sık görülen kanser türleri:
Sık görülen kanser türleri kadınlarda ve erkeklerde farklıdır. Almanya da Berlin Robert Koch Enstitüsüne göre 1198 yılında 350.000 kişinin kanser yakalandığı ve aynı yıl 210.000 kişinin kanserden öldüğü tespit edilmiştir.

Erkeklerdeki kanserli organlar ve %‘deleri Kadınlardaki kanserli organlar ve %‘deleri

Prostat

% 18.7

Göğüs

% 25.9

Akciğer

% 16.6

Kalınbağırsak

% 16.7

Lösemi ve Lenf

% 6.3

Rahim

% 5.7

Mesane

% 6.3

Mide

% 5.1

Mide

% 5.6

Akciğer

% 5.0

Böbrek

% 4.9

Yumurtalık

% 4.2

Ağız ve yutak

% 4.7

Rahimağzı

% 3.9

1998 Yılında Almanya da kanserden ölenlerin yüzdesi Erkeklerde Kadınlarda

Akciğer

% 26.4

Göğüs

% 17.9

Kalın ve sonbağısak

% 12.6

Kalın ve sonbağısak

% 15.4

Prostat

% 10.5

Akciğer

% 9

Lösemi ve Lenf

% 5.8

Lösemi ve Lenf

% 6.2

Pankreas

% 5

Pancreas

% 6

Böbrekler

% 4.3

Yumurtalık

% 5.8

Ağız ve yutak

% 3.5

Safra

% 3.1

Kanserin safhaları:
Kanserin safhalarını uluslararası anlaşılır yapabilmek için ve tam olarak hangi durumda olduğunu anlayabilmek için bir sistem bulunmuştur. Bu sistem kısaca TNM-Sistemi diye anılır. Bu sisteme lösemi ve beyin uru dahil değildir. T Tümör yani ur demek olup, T1 küçük ve T3 büyük ve de T4 çok büyük anlamına gelir. N Lenf bezesi anlamına gelir. N1 Lenf bezesine yakın kanserli lenf bezesi ve N4 en uzak kanserli lenf bezesi anlamına gelir. M Metastaz anlamına gelir ve M1 vücudun herhangi bir noktasında ortaya çıkan ilk metastaz anlamına gelir. Ayrıca G harfi de ne kadar tehlikeli olduğuna işarettir. G1 az tehlikeli ve G4 çok çok tehlikeli anlamına gelir.

Kanserin sebepleri,yüzdesi,kanserli organlar

1-) Sigara

%30

Ağız, yemek borusu, boğaz, akciğer, mesane, rahim

2-) Sağlıksız beslenme

%30

Pancreas- mide- bağırsak- göğüs-prostat

3-) Mesleki nedenler

%6

Akciğer ve mesane

4-) Enfeksiyon

%5

Karaciğer(hepatit B ve C-virüsleri), Rahim girişi (papillon-virüsü), lenfom (Epstein-Barr-Virüsü), Bazı Lösemi türleri (HTL-Virüs-1), Mide kanseri (halikobakter pilori)

5-) İrsi nedenlerle

%5

Göz- bağırsaklar- göğüs- ve yumurtalık kanseri

6-) Alkol

%3

Ağız- yutak- yemek borusu- gırtlak-, ve karaciğer

7-) Çevre kirliliği

%2

Akciğer kanseri

8-) Kimyasal ilaçlar

%1

Mide- bağırsak-lenf- beyin-

9-) Işınlar

%1

Deri kanseri

Nelere dikkat edilmeli?
1-) İmmün zafiyeti: Bazı hastalıklar nedeniyle immün sistemi zayıflar
2-) Beyaz tenlilerin Güneş ışınlarına karşı dikkat etmeleri gerekir.
3-) Besin maddeleri: Özelikle Avrupa ülkelerinde sucuk, salam ve balık ürünleri ateş içinde buğulanır (konservesi yapılır) buda kanserojen olan nitrosaminler içerir.
4-) Bazı besinlerin tam kavrulmaması nedeniyle küf mantarı oluşur, buda mantar zehiri olan aflotoksine sebep olur.
5-) Radyoaktif ışınlar kanser, özelliklede lösemiye neden olur. Bu nedenle olur olmaz her durumda röntgen çektirme iyi değildir.(Türkiye de çekilen röntgenlerin onda bir dahi Almanya da yapılmamaktadır.)
6-) Psikolojik rahatsızlıklar nedeniyle immün sisteminin zaafa uğraması

Kanser ve kişinin psikolojisi:
Psikologlar ve heilpraktikerler (Alternatif-tıp uzmanları):Kanserin ortaya çıkması ve iyileşmesinin psikolojik etkenlere çok bağlı olduğunu iddia ederlerken, onkologlar (kanser tedavi uzmanları) psikolojik etkenlerin etkisinden şüphe etmektedirler. Kişinin psikolojik olarak kendini iyi hissetmesi ile kendini kötü hissetmesi arasında çok büyük bir fark vardır, çünkü psikolojik olarak kendini iyi hisseden hastanın immün sistemi oldukça güçlü olur. tabii ki hastalığa karşıda başarısı o oranda büyük olur.

Kanserin etkenleri:
Bunların başında sigara gelir. 50’lili yıllarda Kanserin oluşmasında çok büyük rol oynadığı tespit edilmiştir. Akciğer kanserinin % 40 oranında sigara nedeniyle olduğu görülmüştür. Ayrıca Gırtlak-Ağız- Dil-Mide- yemek borusu- Mesane- Pankreas- Rahim- Bağırsak kanseri ve Löseminin oluşması da sigaranın ve virüslerin rol oynadığı tespit edilmiştir. Sigara içenlerin yanında sigara içmeyenlerinde (pasif içiciler, pasif tiryakiler) kansere yakalandığı ve hatta bu nedenle ölenlerin olduğu tespit edilmiştir.

Alman Kanser Araştırmalar Merkezi (Deutsche Krebsforschungszentrum) sigara içilen evde büyüyen çocukların astım, bronşit, zattüre, ortakulak iltihaplanması ve hatta ileride akciğer kanseri olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu beyan etmişlerdir. Dünya Sağlık Örgütü sigara içilen evde büyüyen çocukları tehdit ve tehlike altında büyüme olarak ifade etmektedir. Sigaradaki kanserojen (kanser yapıcı) maddelerde bazıları: Katran, arsenik, kadmiyum, nikel, poaniyum 210 ve nitrosaminleri sayabiliriz. (Geniş bilgi için hamilelik ve diğerleri/tehlikeli maddelere bak)

Ne zaman mutlaka doktora gidilmelidir!
1-) Vücudun herhangi bir yerinde sertlik hissedilirse
2-) Deride: Kaşıntı, panama, lekelerin oluşması ve pigment yapısının bozulması
3-) Nedeni bilinmeyen ağrıların ortaya çıkması
4-) Defi-hacette veya idrarda kan görünmesi
5-) Sürekli ve ağır öksürme ve de kanlı balgam tükürüyorsa
6-) Sürekli yorgun, iştahsız ve de zayıflıyorsa
7-) Kan kusma görülürse
8-) Açıklaması zor kemik ağrıları görülürse

Ne yapılabilir?
1-) Rahim ağzının 20 yaşından sonra yılda bir defa kontrol edilmesi
2-) Kadınların 20 yaşından sonra her yıl göğüs kontrolü yaptırmaları
3-) Erkeklerin 45 yaşından sonra her yıl prostat kontrolü yaptırmaları
4-) Cinsel organların 40 yaşından sonra düzenli olarak her yıl kontrol edilmesi
5-) 40 yaşından sonra erkek ve bayanların makattan muayene olmaları
6-) 40 yaşından sonra derideki değişimler cilt doktoruna bildirilmeli
7-) Sigara içilmemeli
8-) Fazla kilolardan uzak durulmalı
9-) Sağlıklı beslenmeli ve daha çok sebze ve meyve yenmelidir.
10-) Düzenli hafif sporlar yapılmalıdır.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir’i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.
Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, fakat karpuz da tatlıdır ve bu da mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içerir.

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

97 Yorumlar

 1. Öncelikle geçmiş olsun. hastalığınız için Zerdeçal Seti kullanmanız gerekir.

  Araştırmalar:
  Önce fareler, kobaylar ve köpekler üzerine bir yığın araştırma yapılmış ve bu araştırmalarda zerdeçal kökünden elde edilen ekstrenin safrayı arttırıcı, safra yollarını açıcı ve hareketlendirici, kara-ciğeri zehirlerden arındırıcı(antihepatoksin), kandaki lipit ve kolesterolü düşürücü, radikalleri zararsız hale getirici, prostaglandin üretimini fren-leyici, iltihapları önleyici, artritisi(eklemlerdeki iltihapları) iyileştirici olduğu tespit edilmiştir. (H.H. IV. 1091) insanlar üzerinde de bu güne kadar çok önemli araştırmalar yapılmıştır. Bunlardan bazıları;
  1) Tayland’a zerdeçal kökü ile 1989 yapılan çok büyük bir araştırmada zerdeçalı karın ağrısı(genellikle boş mide, açlık duygusu veya acı baharatlı yemekler yendiğinde), kokuşma, ekşime, karnının alt(abdominal) veya karnın üstteki(epigastricum) ağrıları ve kalın bağırsak ağılarını %74 oranında iyileştirildiği tespit edilmiştir. (Nhp. 7.00.1131)
  2) Siegers ve ekibi 1997 yılında yaptığı bir araştırmada zerdeçalın safra akışının %120 oranında 15-30 dakika içinde araştırdığını tespit etmiştir.(Nhp.7.00.1131)
  3) R. Kutlan, P.C. Sudheeran, C.D. Josph ve ekipleri 1987de yaptıkları araştırmalarda zerdeçalın urları küçülttüğünü ve hatta yok ettiği tespit edilmiştir. (TP. 184)

  Tesir şekli: Safra arttırıcı, safra yollarını açıcı ve hareketlendirici, kandaki kolesterol ve lipidi düşürücü, iltihapları önleyici, radikalleri yok edici, prostoglandin üretimini frenleyici ve mikropları yok edici özellikler sahiptir.

  Kullanılması:
  a) Araştırmalara göre hazım rahatsızlıklarından; Kanser, tümör, miyom, kist, nodül, lipom, lösemi, şişkinlik, tıkanma, mide bağırsak rahatsızlıkları, karaciğer safra rahatsızlıklarına karşı etkili olduğu, kandaki kolesterol ve lipidi düşürdüğü, radikalleri yok ettiği (antioksidatif), iltihapları önlediği ve prostoglandin üretimini azalttığı tespit edilmiştir.

  b) Komisyon E’nin 30.11.1985 tarihli,223 nolu ve 01.09.1990 tarihli, 164 nolu monografi bildirisinde zerdeçalın hazımsızlık rahatsızlıklarına etkili olduğu tespt edilmiştir.

  c) Halk arasında, kandaki kolesterol ve lipit, şişkinlik, tıkanma, yağlanma(şişmanlık), karın ağrısı, baş ağrısı, ateş, üşütme ve arteriosk-leroza(yağlanma nedeniyle damar sertliği ve damar daralması) karşı kullanılır.

  Zerdeçal Seti siparişi için https://goo.gl/x6Laz7 internet sitemizden veya 0212 621 21 65 – 66 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.

 2. böbrek tümörüne ne önerirsiniz

 3. REİSHİ Mantarını çok çok tehlikeli olabileceğini yazdım, http://www.dogaltedavi.net/f126/
  Sizin Zerdeçal Forte, Hayıt Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kist Çayı ve Kadın Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 4. Hocam ben 3 sene önce sağ yumurtaları beraber kist aldılar ve kötü huylu olduğunu söylediler acil rahim ve Sol yumurta alınacak dediler.ben beş sene öncede sağ böbreğini 28 Cm büyüklüğünde kütle aldırdım.şimdi 3 senedir rahim amaliyatından kaçıyorum.kendimi aloevera gel ve geşi mantarı, ısırgan otu suyu, buğday çim suyu ve buna benzer daha çok birşeyler kulanarak hayatta kalmaya çalışıyorum.bana ne önerebilirsiniz çünki benim amaliyatından olma gibi bir lüksün yok 3 tane bana muhtaç evladım var benden başka tek bir ALLAHTAN var hocam.bana yardımcı olursanız size minetkar kalırım.salıcakla kalın.

 5. Evet sizin düzenli olarak Enginar Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kist Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. Evet tedavisi mümkün annenizin Zerdeçal Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Lenf Çayı ve Kemik Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 7. selamun aleyküm hocam annem erken teshiş meme kanseri ameliyatı oldu kitleleri aldılar lenf benzleri temiz çıktı sadece ışın verdiler ışından 8 ay sonra memede şişlik iltihap oluşmuş antibiyotik verdiler bide annemde kansızlık var ne tavsiye edersiniz

 8. Merhaba hocam benim akcicerimde 2 tane nodül göründü 4 mm 7 mm doktor üç ay sonra tekrar temografi çekecez büyüdümü diye bakacaz dedi agri yapmaya basladi ne tavsiye edersiniz saygilar

 9. Merhaba hocam ismim fatih duran benim kayinbabam omirilikten tümör aldirdi patoloji sonucuna gore hangi urununuzu almaliyiz kemoterapi yaptiralimmi yaptirmayalimmi

 10. Enginar Forte, Zerdeçal Forte, Spirulina Forte, Karbonat Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kanser çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 11. SADIK ERKAYAOĞLU

  LÖSEMİ HASTASI BABAM VAR (AML) ÖNCESİNDE PANKREAS KANSERİ VAR NASIL YARDIMCI OLURSUNUZ?

 12. MERHABA MNLYA
  GÖKÇEK İKSİR ALOEEVRAJEL ZERDEÇAL ENGİNAR FORTE YOĞURT ÇAYI ALIÇ ÇAYI KULLANINIZ SPRİLİNA FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABILIRSINIZ

 13. Tiroid Papiller Karsinom Metastazı tanısı konuldu ameliyat olunması gerektiği söylenildi ameliyatsız bir çözümü var mıdır önerdiğiniz? teşekkürler,.

 14. MERHABA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞIN

 15. suran uzunoğlu

  babam prostat biyopside kötü huylu tümör çıktı başlangıç aşamsaı ameliyat dediler olmucam diyor sadece sizin ilaçlarınız yeterlimi lütfen acil cevaplarsanız seviniriz

 16. MERHABA KEVSER HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL YOĞURTOTU FORTE ALIÇ FORTE ALIÇ ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 17. kevser kekikçioğlu

  selamlar babamda rektum kanseri varayrıca kalp damarı genişlemesi var yaşı 89 ama görünümü olarak çok iyi ışın tedavisi oldu doktorlar ameliyat dediler bizde yaşından ve kalp dolayı pek istemiyoruz babam birde büyük tuvaletini torbaya bağlanıcak dediği için hem korkuyor hemde kurtulurmuyum diye ameliyatı düşünüyor bize ne önerirsiniz ayrıca tansiyon hastasıda size güveniyoruz bize sizi tavsiye ettiler cevabınızı bekliyoruz özellikle babam acaba çare varmı bana diyor şimdiden teşekkürler tavsiyelerinizi bekliyoruz allaha emanet olun

 18. MERHABA MAHİR BEY
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 19. bir yakınıma 1 hafta önce pankreas kanseri denildi.kanser karaciğere bulaşmış.kötü huylu bir kansr.
  bu durumda ne yapılabilir. kemoterapi uygulanırsa ne yapılabilir.Önce ALLAH a sonra size güveniyoruz.cevabınızı 4 gözle bekliyoruz.ALLAH a emanet olun.

 20. MERHABA ALİ BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL YOGURTOTU FORTE SİNİRLİOT FORTE YOGURTOTU ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 21. Selam Babamda pankres kanseri techisi konuldu 5 ay oldu karacigerine sitent takildi baska bir sey yapilmadi sadece agri haplari kullaniyor.Kendisinin haberi yok haberi olursa cok sayiftir dayanamaz direnc gösteremez diye düsünüyoruz henüz kendisine söylemedik Hala araba kullaniyor annemle doktoruna gidiyor saniyorki karacigerim ve böbreklerim onlarda yakinda iyi olur diye o ümütle yasiyor.Kendileri Antalyada kaliyor .Sizden ricam ne yapmaliyim ne yedirip ne icirmeliyim sizin ne gibi yardimlariniz veya tafsiyeleriniz olur.Tesekkür eder cevabinizi beklerim ALLAH a amanet olun.

 22. GÖKÇEK İKSİR ALOEVARA JEL YOGURTOTUFORTE ALIÇFORTE ALIÇ ÇAYI YOGURT ÇAY KULLANIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 ULAŞINIZ

 23. Gönül Satış

  Eşim akciğer kanseri,kemiklerde ve omurilikte metastasları var ayrıca beyinde oluşan boşluklara sıvı dolduğu için yürüyemiyor arasıra bilinç kaybı (demans) oluyor,kanseri 4.evre ,3 kez kemoterapi gördü ve çok güçsüzleşti zayıfladı.Doktor kemoterapiyi kesti.Ona iyi gelebilecek ürünleriniz var mı?Varsa hangileri?

 24. Gökçek iksir aloevera jel ada çayı sinirliot çayı ada forte sinirliot forte kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 25. meraba ben sene basında nazofarenks ca (geniz) tedavisi gördüm .. son kontrolümde herhangi bişey cıkmadı ancak tekrar etmesinden korkuyorum. hangi ürünleri önerirsiniz durumum için .

 26. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL LENF ÇAYI KANSER ÇAYI ALIÇ FORTE KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 27. Annem beyininden geçen sene ameliyat oldu lenf kanseri olduğu anlaşıldı.Işın tedavisi gördü.Durumu iyiydi toplamıştı kendini.Bu ay içersinde fenalaştı hastalığı tekrarlamış yürüyemiyro yer içerken öksürüyor kemoterapi yi kaldıramaya bilir demiş doktor ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım edin

 28. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KANSER ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRİSİNİZ

 29. Anneme 58 cm de kolon ca iyi huylu kanser teşhisi kondu ve ameliyat önerildi.Sizin bununla ilgili bir çalışmanız varmı bilgi verirseniz teşekkür ederim.iyi çalışmalar

 30. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA JEL GİNKGO FORTE KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 31. annem mide ca 20 ocakta ameliyat için alındı fakat inop dediler tümörü alamadık dediler ve sadece gastroenterestomi yaptılar.hastayı götürün iyi bakarsanız 6 ay yaşar dediler karaciğere ve pankreasa metastaz yapmış.benim annem için yapılacak bişey varmıdır acaba

 32. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA JEL ALIÇ ÇAYI SİNİRLİ OT ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 NUMARALARDAN BİZE ULAŞABİLİRİSİNİZ

 33. sayin ibrahim hocam annem kankanseri losemi heyresil danisi koyuldu ve su an karaciyer kotu ak ciyer su doplamis naviz cok hizli tansiyon cikiyo sarilikda olmus bugun bugun CLADRIBINE inesini vurdular bakalim sonuc ne olur ades var kusma oluyoa zaman zaman miyde rahatsiz cok bise yiyemio az bi cokba sivi seyler yiye biliyo oda cok az bize onere bilecehiniz bise varmi ne olur bi care bulun allah rizasi ican

 34. GÖKÇEK İKSİR GÖKÇEK ALOEVERA JEL KANSER ÇAYI AKCİGER ÇAYI 0212 621 21 65 /66 NUMARALI TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

 35. sayin hocam annem losemi hastasi su an doktorlar ciyerlerine sardi diyorlar son bi cere bu ilaci uygulucaklar ilacin CLADRIBINE ismi bu yurdusindan geliyomus bi ceremiz bu bize davsiye edebileceginiz bi ilac varmi hasdamiz cok zayif isdahsiz serumla mama veriyorlar miydeside cok agriyor ateside cok cikiyor son ceremiz sizsiniz allah rizasi icin yardimci olun

 36. merhaba hocam. geçen hafta yazdığım mesajımda annemin safrasında taş bel fıtığı ve karın altı bölgesinde çok şiddetli ağrıları olduğunu yazmıştım. 26.09.2011 de kadın hastalıkları doktoruna muayene oldu annem. rahimde kanama olduğu ve bu sebeple içeride birikmiş iltihaplanma olduğu söylendi. 6 tüp iltihap boşalttı ve patolojiye gönderdi. ayrıca PAP SMEAR yaptı. gelen sonuçlar iyi değildi ve salı günü ameliyat edeceğini söyledi doktor. sonuçlarda yazılı olanları yazıyorum. PATOLOJİ RAPORU: MAKROSKOPİ: 15cc hacminde kahverenkli-siyah renkli dokular olup bir kısmı 3k takibe alındı. TANI: Endometrioid adenokarsinom, yaygın skuamöz farklılaşma gösteren. Endometriyum, biyopsi SMEAR RAPORUDA: materyal tipi : pap smear materyalin yeterliliği: yeterli Endoservikal transformasyon zonu komponenti yok. skuamoz hücreler değerlendirildi. DİĞER KALİTE GÖSTERGELERİ: kısmen kan ile örtülü kalın yayılmış. GENEL TANI: Malignite veya intraeepitalyal lezyon negatif. İBRAHİM BEY bu sonuçlara göre durum nedir? ameliyattan sonra ne önerirsiniz ve kemoterapi başlanırsa önerdiklerinizi kullanabilirmi. yada ne zaman kullanabilir. nasıl bir program yapmalıyız? yardımcı olursanız sevinirim. çok teşekkürler. selamlar.

 37. Abim 1 senedir beyinm kanseri ile savaşıyor. Sitenizi inceledim acaba bu hastalıkta tedavi ettiğiniz hastanız oldumu hiç? Birde sitenizde tedavi ettiğiniz hastalarınızdan bahsetmemişsiniz güvenilirlilik açısında isim hatta tel. no bile verseniz iyi olur.

 38. MERHABA AYTEN HANIM,
  İKSİR ALOEVERA KANSER ÇAYI ALIÇ ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 66 NUMARADAN ULAŞABILIRSINIZ

 39. Çay ağacı yağı ve ozon yağı ile meme üzerine masaj aypılması gerekir ve Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Ozon Yağı, ENFEKSİYON çayı ve KANSER Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenlir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler

 40. merhaba hocam sitenizdeki soruları ve cevapları okudum.sitenizde biraz da araştırma yaptım.benim sorum arkadaşımın meme kanseri teşhisi.arkadaşıma evre 3 meme kanseri için 5 kür kemoterapi verildi.meme alınacak demişler ve ilerde belki memeye ilerler.ama arkadaşım memesini alınmasını istemiyor ve çok korkuyor.38 yaşındadır.ne olur onun iyileşmesi için hangi iksir lazımsa onu söyleyin lütfen ne yapması gerekir veya iyileşecekmi?iyileşmesini çok istiyorum çünkü cocugu daha küçük ve ondan başka bakacak kimsesi yok.lütfen cevap bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

 41. Ben.nehir.Bitkilerin.şifalarına.çok.inanan.biriyim.benimde.yutağımda.sertleşme.var.yutkunma.zorluğu.çekiyorum.senelerdir.şimdi.daha.büyüdü.ben.ne.yapabilirim.şaşırdım.kaldım.çok.mutsuzum.hayatım.altùst.oldu.yardım.edin

 42. Leyla hanım merhaba annenize çok geçmiş olsun sakın moralinizi bozmayın ,ümitsizliğe kapılmayın öncelikle,
  Bizi arayın numaramız 0212 621 21 65 ,annenize önericeğim iksir,aleo vera jel,kantarotan çayı,yoğurt otu çayı tekrar çok çok geçmiş olsun.

 43. leyla zamanlı

  merhaba annem 70 yaşında ekim 2010 da safra yolları onikiparmakta tümör teşhisi kondu.ameliyat edilmek istendi ama sadece bağırsağına stent takıldı.aradan 3 ay geçti ki annemin kusmaları çoğaldı.kemoterapi almadı.çünkü doğru dürüst beslenemiyordu.3 ayın sonunda başka bir doktor tekrar ameliyat edip bağırsaklara boru takmak istedi.açtığında bütün zarına metastaz olduğunu bağırsakları göremediğini söyledi.bu arada annem ameliyat esnasında anesteziden dolayı problem yaşadı.şu an anestezi yoğun bakımda 19.gününde doktorlar hiç ümit vermiyorlar.her tarafı şiş.mideden sürekli yeşil renkli sıvı geliyor.su içse çıkarıyor.şaşkın vaziyetteyim.ne yapabiliriz.

 44. ceylan hanım merhabalar çok geçmiş olsun size gökçek iksiri,gökçek tonik,damarçayı ,himalaya tuzu öneriirm ama sizbizi arayın görüşelim 0212 621 21 65 numaradan tekrar çok geçmiş , tedavi edilir merak etmeyin moralinizi hiç bozmayın .

 45. mrh. ben 32 yaşında hepatit b ve anti delta vürüsü var . 1 yıl interferon kullandım o süre içinde negatifleşti d vürüsü . 7 aydır tedavi bitti şimdi tekrar pozitif oldu . dalak büyümesi karacigerde bozulma var. öefagus 1.2 evre varisler oluşmuş durumda.ve bi ilaç tedavisi şu an için yok bana ne öerirsiniz ve etkili olurmu. yardımcı olursanız sevinirim.

 46. Özgül Hanım merhaba. Çok geçmiş olsun.Hastalığınız hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212 621 21 65 numaralı telefonlardan bizlere ulaşınız. Hayırlı günler.

 47. merhaba ibrahim bey ben 2003 yılında transfers myelit geçirdim uzun süre tedavi gördüm şimdi iyiyim ama hala güçsüzlüğüm var ürünleriniz hakkında nasıl bilgi alabilirim yada ben ne kullanabilirim.teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*