Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Ozon Forte 100ml

Ozon Forte 100ml

Ozon Forte 100 ml
(Karışık Bitki Çeşnili Zeytinyağı)

Net: 100 ml.

Ambalaj : Püskürtmeli Cam şişe

Ozon Yağı % Bileşen Listesi
% 90 Zeytin Yağı
% 5 Sarı Kantaron Otu (Hypericum perforatum, Yaprak, Çiçek)
% 1 Zeytin (Olea europea, Yaprak)
% 1 Biberiye (Rosmarinus officinalis, Yaprak)
% 1 Kekik (Thymus sp. , Yaprak)
% 1 Oğul Otu (Melissa officinalis, Yaprak)
% 1 Ardıç (Juniperus communis, Meyve)

Müşteri Temsilciliği : 0212 621 21 65  Ürünlerin içeriği ve kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi ve siparişleriniz için  bizi arayabilirsiniz.

Önerilen Kullanım Şekli :
Yetişkinlerde Günde 3 ila 4 kez bir tatlı kaşığı içilebilir.
İsteğe göre masaj yağı olarak kullanılabilir.
Sorunlu bölgelerde harici olarak kullanılabilir.

Buzdolabında muhafaza edildiği taktirde krem halini alır.
Uzun süreli korunabilmesi için her kullanım sonrasında ağzı kapalı olacak şekilde buzdolabında saklanmalıdır. Dondurucu bölüme konmamalıdır.
Gökçek Ozon Yağı kesinlikle bir ilaç değildir.
Reçeteli olarak satılmaz.
Herhangi bir hastalığın direkt tedavisinde kullanılmaz.

Muhafaza Şartları (Preservation Conditions) :
TR- Serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
EN- Cool, dry place keep out of the reach of children.

Menşei (Original Country) : Türkiye (Turkey)

TR- Türk Gıda Kodeksine Uygundur.
EN- Complied with Turkish Food Codex

İbrahim Gökçek ürünleri ilaç değil takviye edici bitkisel ürünlerdir.
%100 Bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.
Doktorlarınızın önerdiği ilaçlar ile eş değer değildir.
Ürünleri kullanırken aynı zamanda tedavinizi aksatmamanızı öneririz.
Her zaman söylediğimiz gibi kullanıcılarımız referansımızdır.

gokcekiksir.com olarak sağlıklı günler dileriz.

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.

Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.
Tarım Bakanlığının 20.07.2012 tarihli ve TR-34-K-010332 sayılı izni ile üretilmiştir

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

99 Yorumlar

 1. ITIR  Forte, Boswellia Forte, Cocos Forte, Gökçek ALOE VERA JEL, Gökçek İksir, Sinüzit Çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. 

 2. merhaba hocam

  sinuzit im var burun ve yuz bolgesinde akmiyor oldugu gibi duruyor antibiyotik kullandim endoskopyle bakilti. siz ce oneriniz nedir. tesekkurler saygilar.

 3. İbrahim bey… yukarıdaki yazdıklarınızı okudum, varikosel ile ilgili yazdıklarınıza farklılıklar var. Son olarak ne kullanmaliyiz.. karışıklık olmasın ?

 4. Enginar Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, LİPOM Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 5. Enginar Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, LİPOM Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 6. Gamze Cankatar

  Merhaba, ben 4 ay önce bacagimdan ameliyat oldum kasin icinden lipom alindi. Ameliyattan sonra agrilarim gecmedi bundan dolayi yine doktora gittim ve MR cekindim sonuclarda hematom ve su toplantisi oldugu cikti yine ameliyat olmam lazim ama ben istemiyorum distan bir morarma yada kizariklik yok ama cok agri yapiyor böyle hastaliklari hic tedavi ettiniz mi? Bunun baska bir tedavisi varmi lüften yardimci olun. Simdiden cok tesekkür ederim

 7. Gamze Cankatar

  Merhaba, ben 4 ay önce bacagimdan ameliyat oldum, kasin icinden lipom alindi. Ameliyattan sonra agrilarim gecmedi bundan dolayi yine doktora gittim mr cekindim ve sonuclarda hematom ve su toplantisi oldugu cikti yine ameliyat olmam lazim ama ben istemiyorum distan bir morarik yada kizariklik yok ama cok agri yapiyor bunun baska bir tedavisi varmi lütfen yardimci olun. Simdiden tesekkürler

 8. Rahim bey varikosele karşı Ozon FORTE ile testislere masaj yapıyorsunuz ve Zerdeçal Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, DAMAR Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 9. Rahim bey varikosele karşı Ozon FORTE ile testislere masaj yapıyorsunuz ve Zerdeçal Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, DAMAR Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 10. Problem değil bu tür rahatsızlığı olan bir çok hastayı tedavi ettik. ZERDEÇAL Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, KİST Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.

 11. YABAN MERSİNİ Forte, Boswellia Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, DAMAR Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 12. Merhaba hocam benim arkadaşımda tavuk karası var ne önerirsiniz ilerlemesini önlemek icin

 13. Hocam benim bileğinde ganglion kisti çıktı tam oynak yerde doktor ameliyat yapamam ordan diyor 1 senedir bileklik ve ilaçlarla duruyorum bunun doğal çözümü yok mu

 14. merhabalar hocam bende varikosel var

 15. merhabalar hocam bende varikosel var daha yeni ne kullanabilirim

 16. Hocam Üroloju Doktoruna Muayene Oldum Sonra Epididimde Kist Var Dedi Ameliyatta Olmak İstemiyorum Ozon Forte Aldım 1 Şişesini Bitirdim 2. Şişeye Geçtim %100 bu Kisti Geçirecekmi ?

 17. İsveç iksiri şurubu üretecek misiniz? çünkü onundaçok faydaları olduğu söyleniyor…

 18. Söğüt Forte, Zerdeçal Forte, Spirulina Forte, Karbonat Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kemik çayı ve Kist Çayı kullanmanız gerekir.

 19. dizimdekıkırdak kaybı var birde ganglion kisti ödem var ne yapmalıyım hocam.

 20. MERHABA YİĞİT BEY
  XXL YERİNE ÇAKŞIRLI MACUN ÜRETİLDİ
  http://www.bitkiseltedavi.com/Caksirli-Macun-235-gr,PR-156.html

 21. merhaba hocam bir programda epimedium xxl ürününüzden bahsettiniz bu ürünü bir türlü bulamadım bana bu ürünü bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 22. MERHABA MEHMET BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL HAMAMELİS FORTE SİNİRLİ FORTE SİNİRLİOT ÇAYI ADA ÇAYI ÇAY AĞACI YAĞI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 23. peki hocam egzama için ne kadar süre kullanmam gerekir ne zaman iyilesirim birde bu hiç iyileşmez sık sık tekrarlar diyorlar sizin yorumunuz ne

 24. Merhaba Memet bey
  Gökçek iksir aloeverajel hamamelis forte sinirliot forte egzama çayı enfeksiyon çayı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 25. merhaba ibrahim bey bende saç egzaması var elim yüzüm burun kenarlarım kulak arkam sürekli yaglanıyor.saçlarım kabuk bağladı ve saç dökülmesi var.bir sürü ilaç kullandım ama hiç iyilesme yok.doktorlara bile güvenim kalmadı hayattan soğudum acill yardım edin!!

 26. MERHABA ATİYE HANIM
  Gökçek İksir Aloevera Jel Melisa Forte Kimyon Forte Adaçayı Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr Sinirli ot Karışımlı Bitki Çayı 200 Gr Çay Ağacı Yağı 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRİSİNİZ

 27. ben kendimde doktorum.acaba akne için ne önerirsiniz

 28. ayşe arslanoğlu

  merhaba ben dr.ayşe arslanoğlu.aile hekimi uzmanıyım.ablam yıllrdır sedef hastası ve steroid kullanıyor.tabiki sadece baskılıyor.stresli va iyi beslenmeyen zayıf biri.ne tavisye edersiniz.

 29. MERHABA MEMET BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA JEL BÖBREK ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI HUŞ FORTE ALIÇFORTE KULLANNIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65/66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 30. Merhaba Benim 4 yıldan beri Böbrek yetmezliği ve yüksek tansiyon rahatsızlığım var benim için ne önerirsiniz tavsiyeleriniz nelerdir İyi çalışmalar

 31. MERHABA SİBEL HANIM
  Kişinin bünyesine göre değişir 3 ile 6 aydır iyileşme süresi

 32. Teşekkür ederim hocam, peki nasıl ve ne kadar süre kullanmam gereklidir?

 33. MERHABA SİBEL HANIM
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL ADAFORTE SİNİRLİOT FORTE ADAÇAYI FARANJİT ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 34. Merhaba hocam, benim boğazımda baskı, soluk borusunda birşey varmış hissi, ensemde baskı, nefes alma güçlüğü, boğaz ve ğöğüs bölgesinde kaşıntı, kulaklarda zaman zaman basınç, dilimde şişme ve sıkışma hissi, bağırsaklarımda gaza ve tuvalete çıkma güçlüğü, ayaklarda zaman zaman üşüme, kasık bölgesinde zaman zaman ağrı var. Bütün bunlarla birlikte reflüde gelişmişti doktorun verdiği ilaç hiçbir işe yaramayınca yine netten araştımak zorunda kaldım ve sodyum bikarbonatla en azından reflüyü aradan çıkardım fakat diğer şikayetlerim sürmekte…Göğüs filmi çekildi birşey çıkmadı, solunum testi yapıldı ağızdan oda temiz, işitme testi oda temiz, kadın hastalıklarına göründüm birşeyin yok denildi, kbb gittim kornik faranjit, alerjik rinit, burunda tıkanma denildi sprey ve bir iki ilaç verildi, bunlarla geçmezse alerji testi yapalım denildi fakat şikayetlerim aynen sürmekte geçen gece nefes alamama, boğazda basınç ve kaşıntı yüzünden nerdeyse bilincimi kaybedecektim fakat 1 yıldır doktor doktor gezmeme rağmen hala tam olarak neyim varmış öğrenebilmiş değilim benim sorunum ve çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim…

 35. MERHABA SELMA HANIM
  KULLANABİLİRSİNİZ 0212 621 21 65 DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

 36. Mrb hocam yazıların tamemını okudum ama yinede sormak istedim. Ben bu yağı hem yüzümdeki su çiçeği izi için hemde 1 yıl önce geçirdiğim ameliyat izim için kullanmak istiyorum. ikisindede kesin çözüm verir mi?? Yardımcı olabilir misinz?

 37. MERHABALAR AYŞE HANIM

  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL YOGURTOTUFORTE ENGİNARFORTE YOGURTOTUÇAYI DAMAR ÇAYI HARİCİ OLARAK OZAN YAĞI KULLANINIZ 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 38. merhaba hocam,benim kasıklarımda ve sağ testisimde bi ağrı var. ultroson çektirdim.ultrosonda sağ testis epididim başında 2.3 mm çapında kist izlendi yazıyor.kasıkda ise sağ seminal vezikülde 27×8 ebadında kistik lezyon izlendi yazıyor hocam antibiyotik felan verdi doktor fayda vermedi ne onerirsiniz ve nasıl kullanmalıyım

 39. Gökçek iksir aloeverajel alıç forte sinirli forte enfeksiyon çayı alıç çayı harici olarak ozan yağı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 40. selam hocam benim testislerimdeki her iki toplardamarlarda genişleme yani bozukluk var neler kullanmalıyım hangi ürünleriniz tedavi eder

 41. GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL MANTAR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI LADENOTU FORTE SİNİRLİOTFORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 42. mrb hocam bağırsaklar için lifli detoksmu yoksa aloe veramı daha etkili birde lifli detoks fiyat ne kadar

 43. meraba hocam benim diş etlerim hergün aloe veralı diş macunum var özel fırçalamama rağmen sızlama ve gerginlik var diş etlerimde ne önerirsiniz birde vücudumda gögüs ve sırtımda kırmızı ufak nokta gibi lekeler var ne olabilir sizin iksir ve enfeksiyon çayınızı kullanıyorum iki haftadır bununla ilgisi olabilirmi teşekkürler

 44. BU KONUYLA İLGİLİ TELEFON NUMARASI BIRAKIN LÜTFEN 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 45. impotans için bir ürününüz varmı?

 46. Gökçek iksir aloeverajel damar çayı enfeksiyon çayı alıç forte atkestanesi forte detaylı bilgi için 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 47. meraba ibrahim bey bende çift taraflı varikosel var yani testislerdeki iki damarlarda toplardamarlarda genişleme var biri 2.5 biri 3 cm genişleme yani kirli kanı devirdayım yapamıyormuş doktor ameliyatı önermedi uzak dur dedi gittiğim doktor çok sağlam iyi bir doktordu ameliyat ilerde pürüz çıkarabilir birde ağrılar oluyor bana arı sütü önerdiler ağrıyı geçirir dediler sizin ürünleri kullansam yeterli olurmu dedi tedavi ne önerirsiniz saygılar hocam

 48. doğaltedavi.net forumlara bakabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*