Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / KİBARLI SAĞLIK ÜRÜNLERİ Fiyatları Sürekli Yükseltiyorlar! Panax

KİBARLI SAĞLIK ÜRÜNLERİ Fiyatları Sürekli Yükseltiyorlar! Panax

smaliari yazdı, KİBARLI SAĞLIK ÜRÜNLERİ Fiyatları Sürekli Yükseltiyorlar!
Kibarlı Sağlık Ürünlerini kullanan bizlerden para almak için ellerinden geleni yapıyorlar.Nasıl mı ? Ürünün kullanıması için en az altı ay kullanılması gerektiğini söyleyerek insanları alım yapma konusunda teşvik ediyorlar. İlk iki aylık kullanım için 4 kutu ödemesi olan 350.00 TL civarında benden ödeme aldılar.

Sonraki iki aylık kullanım için 4 kutu + başka bir ürün ilavesini yoğun etki göstermesi için teşvik ederek telefonda aldırıyorlar ve benden 450.00 TL daha alıyorlar. Son iki ay için 6 kutuya 580.00 TL ödeme istiyorlar. Son kullanım olduğunu bile bile ve belirli aralıklarla ürünün bitip bitmediğini aldırmak için telefonla sürekli arıyorlar. Bizler parayı sokakta bulmuyoruz. Alnımızın teriyle kazanıyoruz. Ama Kibarlı Sağlık Ürünleri’nin başındaki insanlar nasıl olsa eninde sonunda alacak mecbur düşüncesiyle fiyatı maksimum söyleyerek ve sözde inidirim yaparak hiç taviz ve anlayış göstermeyerek 580.00 TL istiyorlar.

Halbuki ilk defa almak ve kullanmak için kaç takla atarak bizi ikna emeye çalışıp ve %40 – P gibi indirimler yaparak almaya teşvik ediyorlar. Sonrasında da malum para almak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu insanlar bizlerin hastalıklarına yardımcı olacaklarına, fiyat konusunda yardımcı olacaklarına bizleri mağdur ediyorlar.

Kaynak:  www.sikayetvar.com/sikayet/no/815357/g/KIBARLI+SAGLIK+veUuml;RveUuml;NLERI++Fiyatlari+Sveuuml;rekli+Yveuuml;kseltiyorlar!

Geniş bilgi için: http://www.dogaltedavi.net/f259/mustafa_eraslan_ve_omer_coskunun_urunleri_yasaklandifakat_internet-6616.html

Yaklaşık igokcek

Dikkatinize çekebilir

Âmâ Eden Hastalıklar

Âmâ Eden Hastalıklar

Göz sağlığını tehdit eden, sadece göz problemlerine yol açmayan bununla birlikte körlüğe niçin olan hastalıklar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*