Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Genel Bilgiler / Sırt Sivilcelerine Çözüm

Sırt Sivilcelerine Çözüm

Sırt Sivilcelerine Çözüm: Sırt bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi daha şiddet olduğu için tedavisi de şiddet olan sivilce türlerindendir. Nebati çözümler kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden kısa vakit içinde kurtulabilirsiniz.

Sırt Sivilcelerine Çözüm

Sırt bölgesinde çıkan sivilceler erişmesi daha kuvvet olduğu için tedavisi de baskı olan sivilce türlerindendir. Nebati çözümler kullanarak sırtınızda çıkan sivilcelerden kısa vakit içinde kurtulabilirsiniz.

 

Sırt Temizliği

Ulaşması zorlama bir yer olan sırtınızdaki sivilceleri tedavi etmek engebeli bir işlem olacaktır. Sırtınızdaki sivilcelerden kurtulmak için sırt temizliği oldukçe önemlidir. Sırt kaşıyıcılar kullanarak sırtınızı tahriş etmeden temizleyebilirsiniz. Çalışma ve spor gibi terleme yaratan durumlar ardından sırtınızı temizlemeye özen gösterin. Vücudunuz terlediğinde yağ üretimi artar ve bu koşul sivilcelerin çoğalmasına sebep olur. Terledikten sonradan belirlenmiş duş almalısınız.

 

Sivilceler İçin Dere Ağacı

Dere ağacının içinde bulunan benzoil krem değin etkili bir maddedir. Saf dere ağacı yardımıyla sırtınızdaki sivilceleri kolayca giderebilirsiniz. Iyice doğal olduğu için cildinize hasar vermez.

 

Sırttaki Sivilceler İçin Yulaf Ezmesi

Sırtınızdaki sivilceleri gidermek için yulaf maskesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Haftada 1 kez kullanabileceğiniz yulaf maskesini planlamak için 2 nehir bardağı kaynamış suyun içine 1 çay bardağı yulaf ekleyin. Su soğuduktan sonradan maskeyi sırtınıza sürün ve yarım saat bekleyip duş alın.

 

Sırttaki Sivilceler İçin Maske

  • 1 dere kaşığı kabartma tozu
  • 1 adet portakal

Portakalın kabuklarını sorup rendeleyin ve rendelenmiş kabukların içine kabartma tozu ekleyip karıştırın. Hazırlanmış ülkü getirmiş olduğunuz maskeyi sırtınızda sivilcelerin bulunduğu bölgeye uygulayın yarım saat kadar bekleyin. Sürenin sonunda sırtınızı yıkayıp temizleyin. Haftada 2 defa kullanabilirsiniz.

 

Sırttaki Sivilceler İçin Elma Sirkesi

  • 1 yemek yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 bardak su

Malzemeleri karıştırıp hazırlanmış hale getirmiş olduğunuz maskeyi masaj yaparak sırtınıza sürün. 15 dakika kadar bekledikten sonra sırtınızı yıkayıp temizleyebilirsiniz. Sırtınızda yer alan sivilceler kuruyana kadar günlük olarak tekrarlayarak kullanabilirsiniz.

Yaklaşık

Dikkatinize çekebilir

Kadın kısırlığı ve tedavisi

Kadın kısırlığı ve tedavisi

1- TÜPLERLE – RAHİM KANALLARIYLA İLGİLİ PROBLEMLER Rahmin iki yanına yer alan tüpler yumurta ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

/*